Plavaná

Slaughter Maniak | So 6.2.2010 21:09:57

Mira Kolínek >> předpokládám že za ústavu ČR

    Mira Kolínek - Profil | So 6.2.2010 21:09:06

    Esox >> Za koho vlastně budeš letos lapat?

      mekoun - Profil | So 6.2.2010 21:06:28

      Mira Kolínek >> Už mlčim, už mlčim. :DDDD

        Mira Kolínek - Profil | So 6.2.2010 21:05:29

        Esox >> mekoun:Není student jako student, víš co je u PČR úplatků:-)))

          mekoun - Profil | So 6.2.2010 20:55:43

          Esox >> Sakra, Jirko, kde študáci berou tolik škváry???? :D

            Esox - Profil | So 6.2.2010 20:53:39

            hraji >> jj a nejhorší, že má zrovna takový blbý finanční strop, že už skoro nakukuju k těm vyšším středním třídám, ale ještě mi tam nějaká ta tisícovka chybí a v té ceně co bych chtěl nic prostě není :-(. Kdybych měl míň nebo víc, tak už mám asi koupeno.

              hraji - Profil | So 6.2.2010 20:49:06

              Esox >> jo, je to těžké. Vybrat novou děličku je vždycky dřina. Ona se na každé najde nějaká drobnost a těžko posoudit, zda je to děličkou, rukama či okolnostmi.

                Esox - Profil | So 6.2.2010 20:45:27

                roko- >> poslal jsem ti SZ tak na to kdyžtak mrkni

                  Esox - Profil | So 6.2.2010 20:45:06

                  hraji >> došlo to co už mám dlouho a tam si nějak neumím vybrat nic mě tak neoslovilo, teď právě uvažuju o jeté 784, ale nevím v UK píšou, že praská a žel bohu to píšou i hodně ostatních Sensasech tak nevím.

                    roko- - Profil | So 6.2.2010 20:41:30

                    Esox >> Místa mám všude dostatek tam kam chodim, takže dám na tvou radu a vezmu si 4,2 a uvidim jak se osvědčí.

                      Zajda - Profil | So 6.2.2010 20:38:05

                      hraji >> Dík...

                        hraji - Profil | So 6.2.2010 20:37:01

                        Zajda >> byl, teď už je snad někde doma nebo na záletech

                          hraji - Profil | So 6.2.2010 20:36:33

                          Esox >> co ten Sensas? Žádná slušná nabídka nedošla?

                            Zajda - Profil | So 6.2.2010 20:36:24

                            hraji >> Jirko, nevíš, jestli je Zbyněk dneska v práci?

                              Esox - Profil | So 6.2.2010 19:47:04

                              hraji >> ne to mám jen pro sebe když není um tak je aspoň matroš :-), holt nevím jakou koupit děličku tak kupuju ostatní

                                Pavouk28 - Profil | So 6.2.2010 19:25:37

                                Esox >> hele ty mas o jeden vic jak ja..tak proto jsi kapitan :)

                                  hraji - Profil | So 6.2.2010 19:11:04

                                  Esox >> ty brďo Jirko, to je tedy výřad. To máš pro celý tým?

                                    Esox - Profil | So 6.2.2010 19:09:35

                                    Dnes jsem trošku přezbrojil či dozbrojil tak se s váma musím podělit o svou radost. :-) Už jen děličku a budu spokojen

                                      MISO* - Profil | So 6.2.2010 19:08:41

                                      ten uzlik problem nie je pokial sa spravne naviaze. na odhod mam velakrat na zostave uzol, ani nie tak koli hotovym systemom ako koli "sokovemu" navazcu z hrubsieho vlasca pri love tazsimi anglanmi.

                                        Esox - Profil | So 6.2.2010 19:06:07

                                        roko- >> určitě vem delší pokud máš místo na nahazování, to ti tu potvrdí snad každej, že se s tím lépe nahazuje a zdolává.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile