Plavaná

Louda - Profil | Po 24.9.2012 21:29:07

foxxx >> dyt von se tu nikdo z toho nepos.........

    foxxx - Profil | Po 24.9.2012 21:26:13

    Martin M. >> Za tu fotku,co tam má paní s těma rybičkama,to by tady dostala na MRKu dobrou "čočku":-))

      iva - Profil | Po 24.9.2012 19:43:55

      Martin M. >> super.. s dovolením jsem si půjčila na fb:-).

        LORPIO - Profil | Po 24.9.2012 8:36:57

        karel.datel >> dekujem za gratulace:-)

          LORPIO - Profil | Po 24.9.2012 8:34:32

          lobotomie (fanik) >> skoda,tak zalapej!

            lobotomie (fanik) - Profil | Po 24.9.2012 8:24:54

            LORPIO >> gratulace. hele toho 7ho máme kraják...

              karel.datel - Profil | Po 24.9.2012 7:53:36

              LORPIO >> Gratulace jako prase :-))) Nebojte se nic, první ligu uchytáte.

                HP - Profil | Ne 23.9.2012 22:36:58

                RADYNEK >> ja osobně mám jeden feeder a chytal jsem ho na závodech uspěšně snad jen jednou na lomu, kde byla na moji plavanou velká hloubka, jinak preferuji plavačku jeto víc akční, feeder přeci jen vychazí z položené, takže většího klidu, ale někdy to na něj pěkně kouše a nadřeš se o sním.

                  RADYNEK - Profil | Ne 23.9.2012 22:31:06

                  HP >> to jo, ale chcel sem říct, že hodně lidí chytá feeder pasivně. Moc to nejde, nahodí a čeká a čeká....

                    HP - Profil | Ne 23.9.2012 22:28:19

                    RADYNEK >> Lepší než kdyby sis nesekl.

                      RADYNEK - Profil | Ne 23.9.2012 22:25:22

                      Zajda >> zaleží jako to pojmeš. V prvním kole na Pasohlávkách na lize mi přišli 4 hoďky tak dlouhý, furt to bralo. Tak po víkendu mě bolel člověk :-(

                        HP - Profil | Ne 23.9.2012 22:16:54

                        Zajda >> Tak ja ligu nikdy nechytal a uvidím na přesrok, ale gulaše sobota neděle a jede se na delší časy než ty 4 hodky je to sice s pauzou, ale jeto taky sakra naročné. Možná i víc než tak liga ale protože s tím nemam zkušenosti, tak nemohu srovnávat. Navíc když to skopu sám sobě, tak se nic neděje, ale týmově to raději ne.

                          Zajda - Profil | Ne 23.9.2012 22:13:04

                          HP >> Já jsem chytal 2x GP ve feedru 4 hodiny a myslím si, že oproti plavce je to lehárna. A měl jsem toho sakra dost. Holt už mi ty roky nikdo neodpáře..:-(

                            HP - Profil | Ne 23.9.2012 22:10:00

                            Zajda >> To je o tom, že je to prostě týmové a kolikrát kdyby jsi tam byl sám za sebe tak to zabalíš a jdeš domů, ale když jsi za tym tak se musíš snažit oto více. Nemůžu absolutně mluvit na Martina, taky si myslím, že 4 hodiny ostrého chytání nejsou málo.

                              Zajda - Profil | Ne 23.9.2012 21:36:48

                              HP >> Tak kluci o to, aby se dostali do 1.ligy usilovali několik let. Tak snad to nějak překousnou, ty 4 hodiny...Loni se Martin vyvrátil do Bečvy i s bednou a pak to odchytal vestoje na čtyřku. To svědčí o srdci bojovníka...

                                HP - Profil | Ne 23.9.2012 21:33:24

                                Zajda >> Víš jak, ja třeba nerad chytám dvojice na gulaších, protože to nerad někomu kazím. Ikdyž..

                                  Zajda - Profil | Ne 23.9.2012 21:32:34

                                  HP >> Snad to aspoň zkusí...

                                    HP - Profil | Ne 23.9.2012 21:30:08

                                    Martin M. >> Ja gratuluji zase tobě k tomu výsledku ve feedru.

                                      HP - Profil | Ne 23.9.2012 21:29:31

                                      Zajda >> Myslím, že mu moc nevyhovujou 4ři hodiny chytání a jestli ma ted dost tělem po 3třech tak se na 4 težko motivuje, Marta maká rukama, nebo aspon co si pamatuji, tak pochybuji, že ma čas se z toho další x dní lečit. :-)

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile