Plavaná

NZajda - Profil | Po 27.8.2012 11:03:53

karel.datel >> A Jirka prý holkám navíc chodil holkám po trénincích i závodě po zádech - tzv. Hrajiho thajská masáž - na další den pak byly maximálně fit..:-))) Prý kvůli tomu i shazoval kila, aby jim něco nepolámal..:-)

    Nkarel.datel - Profil | Po 27.8.2012 10:52:27

    Petr Havlíček >> Je to úžasnej úspěch a "rozvrací mi to moje vnímání světa", Zastávám názor, že dřevo roste na dřevě, tedy, že předpokladem úspěchu je dostatečně široká členská základna ze které lze vybírat a v niž je větší šance, že se talentovaný jedinec najde. Když vezmu, že ženská repre je cca třetina členské základny, jde to mimo moje chápání s tak úzkým kádrem dosáhnout takového úspěchu. Samozřejmě, že se jedná o souhrn více faktorů. Např. angažovat hrajiho je chytrý, až vychcaný tah trenéra, neb hraji se domluví anglicky a německy a je schopen zajistit všechno okolo fungování družstva v místě a trenér má volno na trénování a nemusí si hnojit hlavu provozem.

      NPetr Havlíček - Profil | Po 27.8.2012 10:04:44

      K takovýmu výsledku je potřeby i něco navíc. Holky čapat umějí, to víme. Je potřeba trošku toho štěstíčka při losu a to druhý den taky bylo.
      Ale k tomu, takhle rozprášit celý svět je třeba ještě něčeho dalšího ...

      ... fakt by mě zajímalo, co tam ten "Hadrák, Hraji, Bačus ..." vymysleli. A že to fungovalo dokonale.

      Doufejme, že se Hraji rozpovídá.

        Nh.ron - Profil | Po 27.8.2012 8:37:35

        Velká gratulace. Nejen celkový výsledek, ale i počet sektorových vítězství je impozantní.

          Nsplávkař - Profil | Po 27.8.2012 7:50:31

          Posílám gratulaci a zdravím všechny, co se podíleli na výsledku, který nemá u nás, ani asi široko daleko obdoby.

            Ntym - Profil | Po 27.8.2012 6:54:56

            Velká gratulace našim ženám !!!!!!
            http://www.matchfishing.it/

              Nkarel.datel - Profil | Po 27.8.2012 0:22:52

              Martin M. >> Polští bratři se s tím nemazali :-))

                Nkarel.datel - Profil | Ne 26.8.2012 22:56:40

                Po vejprasku na pěkně organizačně odvedeném, včetně kantýny, závodě v Pardubicích, jsem si udělal osobní rekord (40 minut) ve vykydání auta a pak jsem si srovnal hladinu v místním kulturním podniku. Zmiňuji to proto, abych omluvil svou pozdní reakci. Obrovská gratulace všem, především závodnicím, pak i bafuňářům. To, že reprezentace je cca 30% členské základny ženské plavané a je schopna dosáhnout takového úspěchu, nějak přesahuje mojí fantazii.

                  NMartin M. - Profil | Ne 26.8.2012 22:54:10

                  pekne napsano :-)

                  Czeszki drużynowo i indywidualnie ZMASAKROWAŁY posostałe drużyny!

                  http://www.matchfishing.pl/sport-wedkarski/imprezy-​miedzynarodowe/275-m-kobiet-holandia-2012-ii-tura

                    NPTR - Profil | Ne 26.8.2012 22:44:40

                    Holky super !! Navíc se o nich moc před MS nemluvilo, tak ještě jednou smekám a ohýbám svůj hřbet :-))

                      NOtík Brčků - Profil | Ne 26.8.2012 21:24:53

                      Velká gratulace naším ženám!Super výsledem a myslím,že se stejného nedožiju:-))

                        NKáceč - Profil | Ne 26.8.2012 21:02:45

                        Martin M. >> :-)))

                          NKáceč - Profil | Ne 26.8.2012 21:02:31

                          Batuta >> na vrchnost se musí opatrně :-)))

                            NMartin M. - Profil | Ne 26.8.2012 20:54:00

                            trhnete si ;-) mel byt druhej pad mnozneho cisla, v pulce slova jsem si to asi rozmyslel ;-)

                              NBatuta - Profil | Ne 26.8.2012 20:53:57

                              Káceč >> Kdo chvíli stojí...

                                NKáceč - Profil | Ne 26.8.2012 20:53:06

                                Batuta >> a sakra, druhej. Hledal jsem odvahu :-)))

                                  NKáceč - Profil | Ne 26.8.2012 20:52:35

                                  Martin M. >> kdybychom, kdybychom....

                                    NBatuta - Profil | Ne 26.8.2012 20:52:03

                                    Martin M. >> Kdybychom...

                                      Npop corn - Profil | Ne 26.8.2012 20:49:56

                                      a právě toho se bojim

                                        NRybkin - Profil | Ne 26.8.2012 20:47:55

                                        pop corn >> To víš,je to kočkopes a to moc lidí nekupuje

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile