Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NŘízek 5,125 - Profil | So 18.10.2025 11:24:21

Tak to vypadá, že sem se nakazil brzymorem.

    Nvaga - Profil | Pá 17.10.2025 20:42:42

    Eman. >> pytaj sa kapitana, ja som len prosty lodnik

      NEman. - Profil | Pá 17.10.2025 19:12:46

      vaga >> Môžem sa nesmelo pripojiť k tejto výprave!? 😇

        Nvaga - Profil | Pá 17.10.2025 18:41:12

        Řízek 5,125 >> a zariadenie terasy nepatri na lod!

          Nvaga - Profil | Pá 17.10.2025 18:40:00

          Řízek 5,125 >> ehm... v norsku mame oblubeny song z ktoreho viem len par slov.. "this boat is sinking..."

            NŘízek 5,125 - Profil | Pá 17.10.2025 18:18:05

            vaga >> jj, už to máš nachystaný

              Nvaga - Profil | Pá 17.10.2025 17:58:20

              Řízek 5,125 >> vezmes ma nabuduce so sebou?

                NŘízek 5,125 - Profil | Pá 17.10.2025 17:53:29

                A trocha jiných technik..Slow chytáno krátce, ale něco se povedlo, už se asi nic dalsiho zásadního nepřidá.

                  NŘízek 5,125 - Profil | Pá 17.10.2025 17:51:47

                  Pařezz >> ono podle mě dosta záleží na tom, jaká rapala to je. I když se to nezdá, tak ty ryby dokážou být dost selektivní.

                    NP!F - Profil | Čt 16.10.2025 22:07:13

                    Řízek 5,125 >> kuwa ty tie ryby likviduješ krovinorezom?
                    Ale ako pekne hezky!

                      NPařezz - Profil | Čt 16.10.2025 22:05:01

                      Video Thumbnail
                      Mě rapala nefungovala

                        NŘízek 5,125 - Profil | Čt 16.10.2025 21:52:51

                        1Mara >> 18+-, , resp včera a 17,6 a dnes 18,9.

                          N1Mara - Profil | Čt 16.10.2025 19:47:22

                          Řízek 5,125 >> kolik má moře st. ? .-))

                            NŘízek 5,125 - Profil | Čt 16.10.2025 17:57:45

                            Btw-situace, do který se člověk dostane jednou za pár let .., dojede k lovicimu hejnu, nahodí do něj plandavku....a nic, potom nahodí druhou ...a ...zase nic, přitom kdyby to projel s rapalkou, tak má záběr okamžitě..
                            Ale nějaký ryby na házení sem taky chytil, to jako jo.

                              NŘízek 5,125 - Profil | Čt 16.10.2025 16:17:19

                              vaga >> maximálně s hlavou, protože je fakt těžké umět v nejlepším přestat:-)

                                NLosPafkos - Profil | Čt 16.10.2025 16:05:22

                                Řízek 5,125 >> velkej bílej na palubě😅

                                  Nvaga - Profil | Čt 16.10.2025 15:20:09

                                  Řízek 5,125 >> bol si aj na pohotovosti, ci nebolo treba?

                                    Ncandát 820 - Profil | Čt 16.10.2025 15:18:56

                                    Řízek 5,125 >> ty ses dobře rozjel!

                                      NŘízek 5,125 - Profil | Čt 16.10.2025 14:46:11

                                      Kýbl smrti je totiž úplně prežranej....:-)

                                        NŘízek 5,125 - Profil | Čt 16.10.2025 14:06:51

                                        Kybl smrti sem raději dávat nebudu...

                                          Červené karty: 46547513248512348941