Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Pedro1 - Profil | Pá 1.8.2025 15:54:21

Já to říkal, tyvole to nepřeloží ani nejlepší ultragigamegahilevel AI.

    doktor multiplikator - Profil | Pá 1.8.2025 15:41:37

    Řízek 5,125 >> hele drot vnutri neni plech takze toa svoje specifika kulturne, ale hovorim na tunajsie tresky aj to hafo

      Pedro1 - Profil | Pá 1.8.2025 14:10:40

      Eman. >> Taková věc neexistuje.

        Řízek 5,125 - Profil | Pá 1.8.2025 12:59:04

        Eman. >> jj:-)

          Eman. - Profil | Pá 1.8.2025 12:56:27

          Řízek 5,125 >> Ideálne je, keď je to pekné, kvalitné a ešte to aj chytá. Plus ako bonus, v prípade straty sa dá kúpiť ďalší kus. 😁

            Řízek 5,125 - Profil | Pá 1.8.2025 11:58:43

            doktor multiplikator >> jj, zpracování výborný, cena přijatelná, akorát ještě, aby to chytalo ryby,
            koupil sem od nich 3 ks jigů, a bez záběru, ale to může být subjektivně ovlivněná náhoda, protože sem raději celou dobu chytal na jigy, na který záběry byly.

              doktor multiplikator - Profil | Pá 1.8.2025 2:09:16

              Za te penezi hodne muziky hnusotreske polokovi musi stacit

                doktor multiplikator - Profil | St 30.7.2025 23:47:10

                Pedro1 >> ale prd pfoj len hra formu

                  Řízek 5,125 - Profil | St 30.7.2025 23:32:12

                  Pedro1 >> a tohle je taková další věc....., která je tedy spíše žertovného rázu.
                  :-)

                    Pedro1 - Profil | St 30.7.2025 22:18:39

                    doktor multiplikator >> Dyk Tobě nerozumí ani čistokrevný madar P!F.

                      doktor multiplikator - Profil | St 30.7.2025 22:04:06

                      Pedro1 >> chyba je v primaci

                        Pedro1 - Profil | St 30.7.2025 21:44:16

                        doktor multiplikator >> Nojo, jenže to furt nic nemění na tom, ze Ti nerozumím, co píšeš.

                          doktor multiplikator - Profil | St 30.7.2025 21:29:00

                          Pedro1 >> ani cech ani slovak ani cechoslovak, ty budes fakt poliak

                            Řízek 5,125 - Profil | St 30.7.2025 21:28:32

                            Pedro1 >> pravda, zapomenul sem na dva výlety s dětmi.

                              doktor multiplikator - Profil | St 30.7.2025 21:28:03

                              Řízek 5,125 >> kus peny a voko tak neke

                                Pedro1 - Profil | St 30.7.2025 21:25:31

                                Řízek 5,125 >> Nevěřím.

                                  Řízek 5,125 - Profil | St 30.7.2025 21:23:10

                                  doktor multiplikator >> ano, budu mít dovolenou, a mezi pletím ředkviček, sekáním zahrady a tak, si na to udělám čas...

                                    Pedro1 - Profil | St 30.7.2025 21:22:38

                                    Řízek 5,125 >> To máš čas.

                                      Pedro1 - Profil | St 30.7.2025 21:22:25

                                      doktor multiplikator >> Hele zase Ti nerozumím, to je normálně tatarština.
                                      Von z vreca je asi ven z batohu.
                                      A kyjak je jako kyj, velkej tlustej klacek?
                                      Jako na Rizka?

                                        Řízek 5,125 - Profil | St 30.7.2025 21:18:22

                                        Pedro1 >> poslal mi to, a pak mi řekl, že mi to poslal...
                                        Taková vypečena předělávka.
                                        Jako dycky.

                                          Červené karty: 46547513248512348941