Zákaz chytání na živou rybku-2.díl

Diskuse k rybářskému videu Zákaz chytání na živou rybku-2.díl

Autor diskuse: Agny - Profil , 3.6.2013

Nnovozad - Profil | Po 3.6.2013 22:17:11

Malda512 >>tobě jsem mezi řádky vyčetl,že dáváš za 1,aby jsi dostal pochvalu,protože máš vysokou auru a mačkáš si ji do krmítka,

    NBundik_ova - Profil | Po 3.6.2013 21:34:23

    Hezke video, je videt, ze to mas zmaknute a v "montaz mas duveru". Je bych priste prosil pozadat o spolupraci nejakou mladou asistentku nejlepe v plavkach. Pak uz by to nemelo chybu.

      NSoulfish - Profil | Po 3.6.2013 21:15:09

      Agny - >> fakt by mě zajímalo, na jakým matrošu jedeš

        Nmrkva - Profil | Po 3.6.2013 21:07:53

        parádní, zasmál jsem se...

          Nkedul1 - Profil | Po 3.6.2013 21:05:14

          Čus, já dávám za jedna. Je to originální a nemůžou drškouvat někteří věční rejpalové, kteří tomu vesměs stejně nerozumí. Je to pecka :-)

            Nčufin - Profil | Po 3.6.2013 19:13:14

            parádní video...

              NPYTLAKS - Profil | Po 3.6.2013 19:10:02

              Agny - >> pěkná recese:-)))cejnek se jakoby usmíval,že by studna?

                NMalda512 - Profil | Po 3.6.2013 19:04:35

                Agny >> agny - >> paráda . jde vidět, že jsi šel do sebe a koupil jsi nové tepláky bez dír. jen tak dále. dávám za 1
                pro omezené mozky a ty co neumí číst mezi řádky ... a nebo raději nic,. žijte dál v nepochopení :-)))

                  Nvydra1 - Profil | Po 3.6.2013 18:55:40

                  Agny - >> Lepší než video č.1. Docela se těším na 3 :-)

                    NALE3 - Profil | Po 3.6.2013 18:25:58

                    tvl a takovýdle pí.čoviny Maťák nesmaže...

                      Npeterson - Profil | Po 3.6.2013 16:33:12

                      Dobře tyyyy :)

                        Nzideka - Profil | Po 3.6.2013 15:08:31

                        zideka >>děláte si oba kozy
                        https://www.youtube.com/watch?v=brxgVGN0v24

                          Nzideka - Profil | Po 3.6.2013 14:16:39

                          To první bylo výborné a tohle je jen dobré.
                          Každý by si měl uvědomit,že bez kamarádů kameramanů není tolik srandy.
                          Taky bych něco udělal pro to,aby některé věci nebyly tak sterilní - ten tvůj rozkrok nic moc.
                          http://www.youtube.com/watch?v=jjg18LrprgA

                            NInsurance - Profil | Po 3.6.2013 14:12:52

                            Agny - >> Super! Pěkně natočené a je tam všechno! Jen nevím, nevím s tou negativní odezvou. Nikdy se nezavděčíš všem. Ale jinak za 1.

                              Npes.hasky - Profil | Po 3.6.2013 14:02:14

                              No já myslím, že to nebyla poslední vychytávka, kterou máš pro nás nachystanou, takže už se těším na další, kterou budu moci si osvojit. díky.

                                NJishik - Profil | Po 3.6.2013 13:13:46

                                Detailní záběr tepláků a mikiny :D

                                  NStewik - Profil | Po 3.6.2013 12:18:09

                                  Zaujímavé tepláky.... to je z látky gore-tex ?

                                    Nšmudla007 - Profil | Po 3.6.2013 12:05:38

                                    Agny - >> Tohle je výborný :) Cejnek se usmívá a drží háček pod paží v křeči :) Práce se zvukem dobrý, kamera slabší.

                                      Ntuzemak - Profil | Po 3.6.2013 12:05:12

                                      co sem člověk dá za pí.....u,se divím,že to někdo schválil to sem fláknout,fakt hnus!

                                        Nb_u_r_t_o_n - Profil | Po 3.6.2013 12:04:12

                                        Je toto vubec možne?Kam to spěje ten svět.