Kapitální štika z Jesenice
Diskuse k bleskovce Kapitální štika z Jesenice
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NProgramátor - Profil | Čt 23.6.2011 14:51:29
NButchi - Profil | Čt 23.6.2011 14:46:45
To je náš pohled, já souhlasím s tím, že košer to nebylo. Zdůrazňuji - podle nás.
Chytil ji v souladu s platnými předpisy, to je pro mě fakt. A je mi to milejší, než na rybku.
Asi bych ji pustil, protože bych ji chtěl chytit na vláčku, nicméně nebudu někomu vyčítat, že to neudělal, to je záležitost mého ega.
Je to holt i o náhodě.
Ať se daří i Tobě.
NProgramátor - Profil | Čt 23.6.2011 14:43:30
NCarpeater - Profil | Čt 23.6.2011 14:37:13
Já jo a bylo to celkem dobrý. Hlavně ta slanina by tam mohla bejt příjemná.
Nlipenak - Profil | Čt 23.6.2011 14:35:49
Nkritik - Profil | Čt 23.6.2011 14:35:30
Nkritik - Profil | Čt 23.6.2011 14:28:58
NButchi - Profil | Čt 23.6.2011 14:28:56
Moje názory jsou konstantní a nemám důvod se za ně stydět. Vezmu si okolo 15 ryb za sezonu na přímou spotřebu (z mrazáku mi to už nejede), většinou duháky a kapry, kterých škoda není. Chytání dravců jsem poslední dobou zanedbával.
Každopádně, taková štika už nemá přirozeného nepřítele a v rámci zachování koloběhu považuju za správné ji vzít, při vhodné úpravě bude určitě jedlá. Ale nikomu to vnucovat nebudu. Má to být právo volby, nikoliv nařízení RŘ.
Já mám dravce rád, hrozně rád, proto chci, aby skončili důstojně a ne jako přefutrovaní kapři na obálce časopisů, pokaždé s jiným lovcem.
NKóĎA - Profil | Čt 23.6.2011 14:26:49
NMetallica - Profil | Čt 23.6.2011 14:26:39
Nkritik - Profil | Čt 23.6.2011 14:25:46
NKóĎA - Profil | Čt 23.6.2011 14:23:20
NCarpeater - Profil | Čt 23.6.2011 14:22:39
Naleš vavřina - Profil | Čt 23.6.2011 14:19:58
Nrover - Profil | Čt 23.6.2011 14:17:21
jj, přesně tak, ...ale jak psal nofish, asi pomalu roste, a o takovou rybu v dnešní době zájem není, ...bohužel :-(
Že je chráněný, jsem nevěděl ...
Nkritik - Profil | Čt 23.6.2011 14:14:36
Hlavu jsem dal udělat Nováčkovi do Vodňan, kapacita. Stála mě 17 stovek a visí na zdi na schodišti - zase na nic. Akorát se na ní práší.
Promysli to pořádně. Zarámečkovaná fotka by se na tom schodišti vyjímala líp.
NVenca888 - Profil | Čt 23.6.2011 14:14:02
Nnofish - Profil | Čt 23.6.2011 14:14:01
Nnofish - Profil | Čt 23.6.2011 14:13:02
Na zbytek toho co jsi napsal raději ani názor vyjadřovat nebudu, použil bych asi obdobná slova jako ty.
A hlavně ok, budem pouštět jen ty velké, pak zůstanou jen velcí, taky dobré alespoň až se k70 zruší tak budu domu nosit ryby daleko větší než teď.... Taky nesmysl, ale co, když ty můžeš napsat cos napsal a takovými slovy.......
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64










