la picada del siluro by yuri grisendi
Diskuse k rybářskému videu la picada del siluro by yuri grisendi
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NEčko - Profil | Čt 11.11.2010 20:12:24
Bubla:-) >> video pekné len neviem čo je tá prvá krabička (neviem taliansky) a tá druhá vec čo do toho dali (žeby nejaký otrasový spínač ?) inak to vyzerá jednoducho zostrojené a funkčné... ďakujem
NEčko - Profil | Čt 11.11.2010 20:09:46
dimmu, ahoj- ďakujem, tie elektro rolne som videl už aj v praxi, je to celkom praktické, hlavne kôli príposluchu, ALE, škoda že to vyzerá jak keby to jeden pán na kolene doma lepil... keby to začal robiť niekto seriózny tak o tom začnem rozmýšlať naplno, nie je to za tie prachy dotiahnuté do lepšej formy, hlavne mi chýba že to má len 2 úrovne hlasitosti a tie tóny režú uši jak niekoľko rokov dozadu keď prišli do módy prvé hlásiče a pípalo to pri vode snáď všade :-))) no a riešenie tých bateríí (problémy) som predpokladal už rok dozadu keď sa tu riešili tie hlásiče už v tedy... no možno príde novinka 2011 a nejaké zásadné vylepšenie....
NBubla:-) - Profil | Čt 11.11.2010 19:38:54
Dimmu >> urcite to neni spatna vec.koupil sem to prave proto ze uz se mi dvakrat stalo ze pri zaberu velkeho sumika rolnicka pri pretzeni trhacky ulitla a ani necinkla. ted premejslim ze bych si poridil to udelatko co je na tom videu.vyslo by to na par korun http://www.vidchili.com/video/sSo5B-zobVi/Costruzione_segnalatori_per_la_pesca_al_siluro/
NDimmu - Profil | Čt 11.11.2010 18:43:23
Bubla:-) >> Jj, to jsem nevěděl, že je problém do toho sehnat baterky, mě se to jinak celkem líbí a funkčnost to má dobrou. Možná chvíli trvá přijít na správnou citlivost snímače, ale jinak OK. Ale zas na druhou stranu je fakt, že mě v noci probudí klasická rolnička a upřímně to tak mám raději, než elektroniku.
NBubla:-) - Profil | Čt 11.11.2010 17:20:38
Dimmu >> ty bych nedoporucoval (sam je mam).samotne rolnicky zvuk nevydavaji,nemaji vypinac a jakmile dojdou baterky uz se mi nepodarilo sehnat uplne ty stejne co vnich byly.koupil sem nake s podobnyma hodnotama ale ty uz v nich nevydrzely jako ty co vnich sou kdyz je koupis.po par dnech uz priposlech nepipa ale dioda na rolnicce jeste blika.uz sem kvuli tomo prisel o sumika.
N: vydrák - Profil | Čt 11.11.2010 17:11:47
Moc zajímavé video.Škoda,že neukázali ryby,které ulovily na ten který prut.Za 1
Petrův zdar
Petrův zdar
NDimmu - Profil | Čt 11.11.2010 17:03:43
Ečko >> Ahoj, myslíš elektronické rolničky? Ty se prodávají i s příposlechem. Dobrá věcička.
http://www.al-boat.cz/eshop/produkt/128-jingle-bell
http://www.al-boat.cz/eshop/produkt/128-jingle-bell
NBubla:-) - Profil | Čt 11.11.2010 16:54:31
Ečko >> u nas sem to nikde prodavat nevidel ale dam ti tu adresu na videjko jak si to udelat. http://www.vidchili.com/video/sSo5B-zobVi/Costruzione_segnalatori_per_la_pesca_al_siluro/
NMaxxx - Profil | Čt 11.11.2010 6:23:38
Paráda !!! něco podobného jsem zažil s klukama při lovu kaprů a můžu říct,že jak to bylo krásný tak po 3 hodinách už mě bolelo vše.
NEčko - Profil | St 10.11.2010 23:47:33
taká rybačka keď sumci berú jak plotice na feeder musí byť paráda, čo ma však zaujalo sú pípače ktoré hošani používajú, u nás sa asi zohnať nebudú dať ....?
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












