la picada del siluro by yuri grisendi

Diskuse k rybářskému videu la picada del siluro by yuri grisendi

Autor diskuse: Bubla:-) - Profil , 10.11.2010

NTóny - Profil | Čt 11.11.2010 20:18:33

jj začínám věřit,že to pití fakt funguje!

    NEčko - Profil | Čt 11.11.2010 20:12:24

    Bubla:-) >> video pekné len neviem čo je tá prvá krabička (neviem taliansky) a tá druhá vec čo do toho dali (žeby nejaký otrasový spínač ?) inak to vyzerá jednoducho zostrojené a funkčné... ďakujem

      NEčko - Profil | Čt 11.11.2010 20:09:46

      dimmu, ahoj- ďakujem, tie elektro rolne som videl už aj v praxi, je to celkom praktické, hlavne kôli príposluchu, ALE, škoda že to vyzerá jak keby to jeden pán na kolene doma lepil... keby to začal robiť niekto seriózny tak o tom začnem rozmýšlať naplno, nie je to za tie prachy dotiahnuté do lepšej formy, hlavne mi chýba že to má len 2 úrovne hlasitosti a tie tóny režú uši jak niekoľko rokov dozadu keď prišli do módy prvé hlásiče a pípalo to pri vode snáď všade :-))) no a riešenie tých bateríí (problémy) som predpokladal už rok dozadu keď sa tu riešili tie hlásiče už v tedy... no možno príde novinka 2011 a nejaké zásadné vylepšenie....

        NRadekM - Profil | Čt 11.11.2010 19:58:44

        prostě nadhera 1

          NT.Karel - Profil | Čt 11.11.2010 19:57:22

          hezká rybačka

            NBubla:-) - Profil | Čt 11.11.2010 19:38:54

            Dimmu >> urcite to neni spatna vec.koupil sem to prave proto ze uz se mi dvakrat stalo ze pri zaberu velkeho sumika rolnicka pri pretzeni trhacky ulitla a ani necinkla. ted premejslim ze bych si poridil to udelatko co je na tom videu.vyslo by to na par korun http://www.vidchili.com/video/sSo5B-zobVi/Costruzio​ne_segnalatori_per_la_pesca_al_siluro/

              NKord@ - Profil | Čt 11.11.2010 19:13:10

              Pěkné video ,pěkné čudle :0)

                NDimmu - Profil | Čt 11.11.2010 18:43:23

                Bubla:-) >> Jj, to jsem nevěděl, že je problém do toho sehnat baterky, mě se to jinak celkem líbí a funkčnost to má dobrou. Možná chvíli trvá přijít na správnou citlivost snímače, ale jinak OK. Ale zas na druhou stranu je fakt, že mě v noci probudí klasická rolnička a upřímně to tak mám raději, než elektroniku.

                  NBubla:-) - Profil | Čt 11.11.2010 17:20:38

                  Dimmu >> ty bych nedoporucoval (sam je mam).samotne rolnicky zvuk nevydavaji,nemaji vypinac a jakmile dojdou baterky uz se mi nepodarilo sehnat uplne ty stejne co vnich byly.koupil sem nake s podobnyma hodnotama ale ty uz v nich nevydrzely jako ty co vnich sou kdyz je koupis.po par dnech uz priposlech nepipa ale dioda na rolnicce jeste blika.uz sem kvuli tomo prisel o sumika.

                    N: vydrák - Profil | Čt 11.11.2010 17:11:47

                    Moc zajímavé video.Škoda,že neukázali ryby,které ulovily na ten který prut.Za 1
                    Petrův zdar

                      NDimmu - Profil | Čt 11.11.2010 17:03:43

                      Ečko >> Ahoj, myslíš elektronické rolničky? Ty se prodávají i s příposlechem. Dobrá věcička.
                      http://www.al-boat.cz/eshop/produkt/128-jingle-bell​

                        NBubla:-) - Profil | Čt 11.11.2010 16:54:31

                        Ečko >> u nas sem to nikde prodavat nevidel ale dam ti tu adresu na videjko jak si to udelat. http://www.vidchili.com/video/sSo5B-zobVi/Costruzio​ne_segnalatori_per_la_pesca_al_siluro/

                          Npit-bull - Profil | Čt 11.11.2010 13:44:20

                          tak to je masakr tak to bych si nechal líbit

                            NMaxxx - Profil | Čt 11.11.2010 6:23:38

                            Paráda !!! něco podobného jsem zažil s klukama při lovu kaprů a můžu říct,že jak to bylo krásný tak po 3 hodinách už mě bolelo vše.

                              Njarda 2004 - Profil | St 10.11.2010 23:52:33

                              Bubla:-) - >> Super přehlídka záběrů.

                                NEčko - Profil | St 10.11.2010 23:47:33

                                taká rybačka keď sumci berú jak plotice na feeder musí byť paráda, čo ma však zaujalo sú pípače ktoré hošani používajú, u nás sa asi zohnať nebudú dať ....?

                                  Nmatesko85 - Profil | St 10.11.2010 23:21:47

                                  tak toto je parada fakt parada skoda ze nebolo dlhsie

                                    NT-Mc - Profil | St 10.11.2010 22:41:53

                                    Neskutečný,prostě paráda a jedna

                                      NRadek76 - Profil | St 10.11.2010 22:22:08

                                      Od teď na ryby pouze s REDBULLEM :)

                                        NFlorish - Profil | St 10.11.2010 19:40:31

                                        Bubla:-) - >> parádní video ...