Přívlač na Labi

Diskuse k rybářskému videu Přívlač na Labi

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 2.11.2010

NArsi - Profil | Čt 11.11.2010 7:33:17

Snaha a trpělivost odměněna.Hezké video

    NMaxxx - Profil | Čt 11.11.2010 6:04:20

    Pěkný - krásnej záběr 1!

      NVodník Kebule - Profil | St 10.11.2010 23:55:48

      Paráda, jen je tam na mne málo reklamy ;o)... Jinak Labe mám taky relativně blízko od baráku, díky za inspiraci!

        NHrouzek - Profil | Út 9.11.2010 21:43:55

        vesmen >> ahoj,díky. Hned jsem si vzpomněl na bugabů a zlomenej sportex :o)

          NByron - Profil | Út 9.11.2010 21:42:59

          Ahoj Ondro, gratuluji k tak pěkné rybě. Video bylo hezky zpracované, nevtíravé a bez zbytečných průtahů. Klidně sem můžete umístit nějaké další, rád se podívám. Je možné, že se to někomu nelíbí, ale nenechte se odradit. Hodně hezkých zážitků u vody a Petrův zdarec.

            Ndlouhanus - Profil | Út 9.11.2010 21:37:01

            Hrouzek >> Pěkný video i sumík, který plave dál.

              Nvesmen - Profil | Út 9.11.2010 21:25:58

              Hrouzek >> čau Ondro pěkné video,je vidět že umíš a je super když se to podaří natočit a i my ostatní se můžem podívat.

                NMartin M. - Profil | Út 9.11.2010 11:45:42

                Moucheur >> kamara + strih jsou uvedeny v zaverecnych titulcich. Sdileni videa urcite ne, mame jinou strategii.

                  Ndrive - Profil | Út 9.11.2010 11:18:25

                  pěkné video, ryba. Jen tak dál.

                    NT.Karel - Profil | Po 8.11.2010 19:53:34

                    hezké video a hezká ryba co dodat

                      NTroutkiller - Profil | Po 8.11.2010 19:21:49

                      Hrouzek >> Já mám zkušenost že u stejně velkejch Fousku se ta bojovnost mění s částí roku kdy je lapneš:-)Zas to neni pravidlem páč třeba letošní a lonskej rok se vubec nedal srovnávat.Hodně velkej vliv na to určo měla ta povoden v létě která loni nebyla:-(

                        NHrouzek - Profil | Po 8.11.2010 18:48:51

                        Troutkiller >> občas se stane, že i velký sumec skoro vůbec nebojuje...

                          NKocháč - Profil | Po 8.11.2010 18:40:12

                          Moc pěkné video bez opičáren, paráda.

                            NTroutkiller - Profil | Po 8.11.2010 18:28:54

                            Hrouzek >> člověče já šel na Duháky!Ten Fousek byl velké překvapení i pro mně:-)))Kupodivu se moc nebránil,asi tušil že pujde brzo nazpět!

                              NHrouzek - Profil | Po 8.11.2010 18:01:37

                              Troutkiller >> tak to ti toho sumíka 90cm na 14ku muselo být líto, když jsi ho musel takovou dobu zdoláváním trápit:-)))

                                Nsliver - samolibý vůl - Profil | Po 8.11.2010 16:59:51

                                Dobrý.
                                Takže to jde i bez opiček. Jen bych si nesměle dovolil upozornit na docela vysokou rychlost navíjení, ale to je prkotina a třeba je to na Labi účinné.

                                  NTroutkiller - Profil | Po 8.11.2010 16:59:15

                                  Scanix >> Celkem souhlas,mám 90 na 0.14 mono a proutek do 12g a dalo se:-)To že má Fousek woba v kartáči,v žábrech nebo z venku hlavy stejně poznáš až když je na břehu:-(

                                    NTroutkiller - Profil | Po 8.11.2010 16:55:45

                                    Hrouzek >> Mám pocit že pro takové mimčo je mnohem horší trápení když ho budeš tahat čtvrt hodky než když je za dvě minuty venku odhákovanej a zpět v řece.O nějakém heverování u 130 snad nemuže být ani řeč:-)))

                                      Nkikoo1 - Profil | Po 8.11.2010 16:40:55

                                      pěkný.....

                                        NoldaP - Profil | Po 8.11.2010 16:03:17

                                        super video super rybář, nevím co porád kritizujete