Přívlač s woblery

Diskuse k rybářskému videu Přívlač s woblery

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 16.4.2010

Dave 5 - Profil | Po 19.4.2010 15:29:33

myslím že by nás všechny zajmal názor učinkujících.co myslíte pánové je to přehnaná kritika

    kamos - Profil | Po 19.4.2010 15:19:26

    zase prsty v žábrech :-( a zase rapala x krát.

      večernajs - Profil | Po 19.4.2010 14:19:30

      Hrozné zacházení a házení s rybama u rusů není nic neobvyklého. že chytají jen na Rapaly proti tomu nic nemám... Pánové kdyby vás Rapala vybavila bednou woblerů a zaplatila vám výlet na takové vodě... kdo by odolal. oproti tomu je to celkem pěkně natočené... až na to lanko!... u mě za 3

        rybomil - Profil | Po 19.4.2010 14:10:10

        Normarkovci ? Asi jo. Takže klasika, co čekat víc.
        Když maji vobů bednu, asi zadara, tak tam snadno nedávat lanko, ale pro ty ryby je to prasácký , stejně jako ty kleště.

        SO jsem byl na pstruhovce. Jedu 1čkou rotajdou, najednou pod nohama vyjel velký stín, prut se uklonil, narovnal a rotna nikde.......... skorometrovka, kde bys jí vůbec nečekal.

          Bemer - Profil | Po 19.4.2010 13:42:05

          "5" Opět prasácké masistické zacházení s rybou... To jsou co džanci, že si vůbec tohle dovolí vložit na veřejně přístupný web, dyť tady jsou i normální rybáři!!!! Potkat u vody, tak má můj bulajs nový trenažer. Fuj hnus!!!!

            Eldar - Profil | Po 19.4.2010 12:28:00

            rapala,rapala, rapala, rapala, oukoun hozený obloukem do vody, rapala, rapala ,rapala, rapala, rapala, návazec bez lanka, rapala, rapala, rapala, rapala, ..... za 5.

              Dave 5 - Profil | Po 19.4.2010 11:36:42

              radeknom to vystihl. neni co dodat

                Ka-vec - Profil | Ne 18.4.2010 23:08:11

                Já už doufal, že bude nové video, nějaká trošku změna. Myslím, že nejsem jedinej koho už tyhle reklamní sestřihy z DVD fakt přestávají bavit. Radši dejte něco z feederu, nebo kaprařiny, dobry video z přívlače už tady snad ani nepamatuju.

                  RomikS - Profil | Ne 18.4.2010 22:07:52

                  david.kalbac >> nehaním rapalu,taky jich mám požehnaně,ale tohle vídeo se mě moc nezamlouvá...(tři tečky) :-)

                    XXXXXL - Profil | Ne 18.4.2010 21:27:45

                    Chlapy je možné , že jsem si toho nevšiml, ale vyjádřil se tu k tomu někdo? Nebo se za to stydí natolik, že se tu ani nikdo neukáže?

                      radeknom - Profil | Ne 18.4.2010 20:57:48

                      Jediné co mohu ocenit je kvalita videa a některé záběry pod vodou a příroda ... Ostatní? Odpudivá reklama a některé zvláštní chování, které bych od těchto chlapíků nečekal, viz nedání lanka nebo od pana průvodce jeho házení s okounem...Za 4

                        Specialista - Profil | Ne 18.4.2010 20:55:01

                        Xerses >> Nemám nejmenší obavu, že bych mohl tento Rapala Dream Team k tomuto, nebo něčemu podobnému, motivovat. Nebo dokonce tímto příspěvkem vyhecovat..

                          Fisherboy - Profil | Ne 18.4.2010 20:48:26

                          video pěkné, bohužel z toho opět bije do očí reklama.....neřikam že nemam rapalu rad, ale nemusej to řikat v kazdé větě dvakrát ..... občas by mohli ukázat třeba ai třpytku, gumu či wobler jiný značky

                            Xerses - Profil | Ne 18.4.2010 20:29:01

                            Specialista >> pod Švaníckym jezem na Vltavě by ti mohli ešte na brehu nechať tabuľu aká ryba sa tam ulovila a vo vode bójku v ktorom mieste to zobrala. Môžeš byt rád, že to tak zatiaľ neurobili.

                            Revír a značku Rapala spropagovali na videu tak ako vedeli.

                              match-oun - Profil | Ne 18.4.2010 20:27:40

                              Ten Ukrajinec evidentně ještě moc ryb nepustil, dle stylu jak zahodil toho okouna. Moc by mě to nepálilo, kdyby ovšem jeho krajané netvořili tu stále rostoucí početnou skupinu cizinců, vlastnících RL+P i u nás, bo Vltava není Dněpr... :-(

                                david.kalbac - Profil | Ne 18.4.2010 20:10:50

                                RomikS >> NO tak něco chytneš ale woblery od rapaly jsou nejlepší je to světově uznávaná značka v mém baťohu jsou oblery jenom od rapaly a gumovky od powerbait

                                  Tomča - Profil | Ne 18.4.2010 19:23:04

                                  moc pěkný sou pohledy na woblera pod vodou jak tam jede to je vážně super

                                    Cerebro - Profil | Ne 18.4.2010 16:55:40

                                    To s tím woblerem bez lanka byl fakt těžkej úlet. Ale ty kleště od rapaly tomu opravdu dali korunu. Musím říct, že jsem používal kleště co jsem dal Walleye a bez problému (pouze na štiky) Už jsem z lodi navláčel celkem dost a používat podběrák na štiku která má z venku tlamy woblera s dvěma trojhákama s hrotem je dost velkej očistec. Jakmile si ji v lodi položíte a ona jen jednou skočí, tak máte o zábavu postaráno. A štika trpí v lodi tak dlouho dokud se vám nepodaří ten proklatej podběrák rozmotat. Většinou si pod nohy schodíte další nástrahy, které si v rychlosti odkládáte všude možně jen né do krabičky. Né vždy je vhodné vylovovat štiku rukou, proto jsme používali i tyto kleště. A co ještě musím říct pokud štika měla celého woba v hubě tak ty kleště měli také výhodu v tom, že pokud jste té štice s nima zvedli z vody jen hlavu měla hubu otevřenou do kořán a wobler se dal vyháčkovat opravdu rychle v řádu pár sekund.

                                      fairak - Profil | Ne 18.4.2010 16:55:21

                                      opravdu na tom videu je nejhezci ta okolni priroda,ale jak pisete,chytat ryby kde je maly rybarsky tlak,co se tyce lovu na udici a tocit tam videa a jeste to takhle propagovat to neni moc ok,ale to mate to same z videi o lovu sumcu napr.,tam se to zase odehrava jenom na padu a nebo ebru,ja to chapu ze je tam vetsi sance na tu velkou rybu,muze se lovit nonstop a atd.,ale proc sakra kdyz to jsou takovy rybari(a verim tomu ze ryby chytnou umi),nekdo nenatoci video o lovu sumcu,kapru a jinych druhu ryb pekne u nas,vzdyt u nas mame zatim stale krasne reviry a i ty ryby tu neplavou male(zatim),jenze ono se to asi nehodi do kramu vec jako je omezena doba lovu a take to ze u nas se na velkou rybu proste ceka delsi dobu nez se chytne(teda pokud nemate stesti a nebafne te ji hned na zacatku),ta sance tu velkou rybu u nas chytit tu stale je,no jo,ono se asi nechce nikdo chlubit malyma rybama a nebo proste priznat ze se nic nechytilo(i kdyz v te cizine se to samozrejme taky hned vsechno nechytne na zacatku a je to sestrihane a stravi tam hodne casu), presto radsi zajedou do italie a pod. a tam to nachytaj i kdyz samozrejme netvrdim ze to nevyzaduje o nic vetsi znalost mistnich pomeru nez u nas nebo kdekoliv jinde

                                        mistr_kapr - Profil | Ne 18.4.2010 13:58:30

                                        To WOW by si mohl nechat pro sebe a nerikat to tam 50x..a jinak hodnotim video za 5 protoze me docela dostalo to,kdyz pocita s tim ze chytne stiku a nevezme si lanko !..to mi prijde jako naprosta zbytecnost a blbost !