Sumcařina? Nejen pro muže:-)

Diskuse k rybářskému videu Sumcařina? Nejen pro muže:-)

Autor diskuse: Salmon - Profil , 20.12.2009

Npopop - Profil | Ne 20.12.2009 14:08:19

Tož to je aspoň ženská, asi jsem se zamiloval. :-)

    NSalmon - Profil | Ne 20.12.2009 13:42:52

    spencer >> to poděkování není za chválu "video mesiaca", ale že Ti "spravilo dobrú náladu":-)

      Nspencer - Profil | Ne 20.12.2009 13:35:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      tak vďaka tomuto videu budem mať minimálne týždeň dobrú náladu... má všetko čo správne video v zimnom období má mať: akciu, peknú rybu a predovšetkým nádhernú (a šikovnú) ženu !-))) video mesiaca....

        NVitta - Profil | Ne 20.12.2009 12:07:58

        Pavel FM >> Naprostý souhlas ...většině rybářů by se v takové chvíli rozklapala kolena a začali by vyrážet prapodivné zvuky .....

          Nmufanek - Profil | Ne 20.12.2009 12:06:34

          toto je uzasne davam za jedna pekne

            Nbart.bm - Profil | Ne 20.12.2009 12:05:41

            Ládes >> z toho mám právě strach o))))

              NLádes - Profil | Ne 20.12.2009 12:04:51

              bart.bm >> By tě unavila jak toho vouse :-)))

                Nbart.bm - Profil | Ne 20.12.2009 11:59:24

                teda po tom co předvedla bych chtěl zažít jednu noc v jejím objetí o)) šikovná je ještě pokud umí vařit tak sem hoďte její tel číslo o))) za 1

                  NPavel FM - Profil | Ne 20.12.2009 11:37:18

                  Vitta >> Právě jsem o tom něco psal. Myslím, že jí nemůžeme nic vyčíst. Vedla si statečně.

                    Nladikxxx - Profil | Ne 20.12.2009 11:37:08

                    Salmon >> Jestli takhle tahá i manžela....

                      NPavel FM - Profil | Ne 20.12.2009 11:35:33

                      alexis >> tady patří chvála i prutu, že to vydržel. A že si nakonec toho sumce i sama vytáhne do lodi, tak to jsem už nečekal.

                        NVitta - Profil | Ne 20.12.2009 11:34:16

                        Ta holčina evidentně věděla co dělá a nebyl to určitě její první sumec.. To není ten klip z kategorie "miláčku, podrž ten prut a já si tě nafilmuje". Jen doufám, že se na její hlavu nesnese kritika za tahání sumce do lodi přes břicho ......super.

                          NSalmon - Profil | Ne 20.12.2009 11:30:37

                          ladikxxx >> Dá se říci i šťastný to muž (manžel).

                            Nladikxxx - Profil | Ne 20.12.2009 11:29:33

                            šťastná to žena!

                              Nalexis - Profil | Ne 20.12.2009 11:19:11

                              taky to pochvalím..jen jsem čekal kdy rupne prut jak ho zvedala k obloze a ryba jela pod loď...:)

                                Njirkaas - Profil | Ne 20.12.2009 10:26:33

                                Těď v zimě se spíš přikláním k tomu pěkná...pak teprve ta rybařina..obrátí se to až na jaře,pak bude na prvním místě zase ryba potom ženský....

                                  NTurňa - Profil | Ne 20.12.2009 10:16:06

                                  Fakt pěkný, jen ten způsob zdolávání s prutem mezi nohama, to bych neustál, to by moc bolelo.

                                    Ndejff - Profil | Ne 20.12.2009 9:59:26

                                    pěkný(á) video za 1*

                                      Ngrufa - Profil | Ne 20.12.2009 9:52:33

                                      tož to je vcelku nádhera, jak ta ryba tak ta slečna a klobouk dolů:-)))

                                        NKord@ - Profil | Ne 20.12.2009 9:49:35

                                        Klobouk dolů.Čekal jsem čudlu,ale nakonec pěkný sumík.