S feederem na říční jeseny

Diskuse k rybářskému videu S feederem na říční jeseny

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 13.12.2009

Čenda 513 - Profil | Po 14.12.2009 21:29:17

pěkné video jen tak dál Martine , dávám 1

    match-oun - Profil | Po 14.12.2009 21:25:49

    Beer.Beda >> Naopak, zrovna uhodily mrazy a tohle je přesně ta pravá motivace pro příští sezónu. Navíc určitě nebudu sám, kdo si tohle video ještě párkrát pustí, než jaro přijde...;)

      Beer.Beda - Profil | Po 14.12.2009 21:22:01

      Video pěkné, ale zdá se mi, že je vloženo v nesprávný čas.Jarní chytání, když je půlka prosince????

        match-oun - Profil | Po 14.12.2009 21:02:51

        Martin M. >> You're my star! Vážně, nejhezčí videa tady a žádnej med nikam nemažu...!

        Jaké špičky jsi použil (oz)? Díky

          SwingrUl - Profil | Po 14.12.2009 20:25:51

          Ahoj, super video.Taky rád chytám jeseny. Ale někdy se mi stává, že na kuku ani na červy nejdou a chytám je na jeden burizon a berou mi to skoro okamžitě po nahození. Se divím, že jsi na takové vodě nechytl parmu nebo ostroretku.

            splavek - Profil | Po 14.12.2009 19:38:08

            Ládin >> Když to spočítáš tak to zase není nějak extra suma.Ten boland je za 120kč,strouhanka asi 15kč za půl kila a půl litr červů50-60kč,záleží kde kupuješ.Jo ten boland je tříkilovka.Málej fígl z červy já to dělám tak,že udělám v krmítku zátku z krmení,dám červy a zatemuji zase krmením.U fedru se mi to zdá efektivnější než to míchat vše dohromady.

              Levák Bob - Profil | Po 14.12.2009 19:37:07

              Martin M. >> dělá je Traper ( tedy já používám ty od trapera http://www.trapersiedlce.pl/katalog/akcesoria.pdf )

                Proki - Profil | Po 14.12.2009 19:27:12

                Pěkný video, ten trofejní cejnek mile překvapil :)), občas by se mi takový překvapení taky hodilo.

                  jocker - Profil | Po 14.12.2009 19:23:00

                  me se to video libilo dam za 1

                    CrazyCarp - Profil | Po 14.12.2009 18:57:12

                    Good video, jako vždy :)

                      Martin M. - Profil | Po 14.12.2009 18:33:22

                      kranex >> kmen 18 nebo 20, navazec 16 (o navazci je ve videu zminka).

                        Martin M. - Profil | Po 14.12.2009 18:32:51

                        plavan >> presne takto se to krmitko prodava, zatka je plastova a lze ji umistit na opacnou stranu krmitka (tam byla puvodne). Kdo tyhle delal nevim, ale podobne ma tusim Sema.

                          kranex - Profil | Po 14.12.2009 18:31:14

                          Martin M. >> supr,za 1,a aky bol hruby hlavny vlasec,a aky navazec ?

                            Lukin68 - Profil | Po 14.12.2009 18:25:12

                            co jineho dodat hoodne ryb xD

                              Lukin68 - Profil | Po 14.12.2009 18:24:54

                              pekne video

                                Ka-vec - Profil | Po 14.12.2009 17:41:08

                                kubah >>Proč? Kapři sou vděční, bojovní, je jich hafo...

                                  kubah - Profil | Po 14.12.2009 17:39:35

                                  Ka-vec >> žádná škoda.

                                    Ka-vec - Profil | Po 14.12.2009 17:38:43

                                    Perfekt, škoda že se neukázal kapr, jinak bezva.

                                      plavan - Profil | Po 14.12.2009 17:34:08

                                      kubah >> to samozřejmě není, ale ten návazcový vlasec je většinou měkký a pružný, na rozdíl od kmenového neprůtažného. Já jsem za dva roky u feederu vypozoroval, že většinou se to braní lomí někde na 0,123mm Mimetixu. Ale když chytám s hevíčkem v proudu, tak většinou na čtrnáctku až patnáctku.

                                        Ládin - Profil | Po 14.12.2009 17:25:40

                                        Márten >> to krmení zas tak obyčejné nebylo, já bych na to asi neměl, kdybych měl tohle dělat pokaždé když du na ryby. Vžyť tam nasypal tak 2 kelímky červů, pixlu kukuřice, pytlík strouhanky a půl kila nějakýho koupenýho krmení. To asi není úplně zadarmo a neznám nikoho, kdo by to dělal.