Skvělá mníčí voda

Diskuse k rybářskému videu Skvělá mníčí voda

Autor diskuse: xmac - Profil , 25.11.2009

Nxmac - Profil | St 25.11.2009 22:30:46

Salmon >> ryby jsou úžasné :)) Už se těším jak jim letos proženu ploutve :))

    NSalmon - Profil | St 25.11.2009 22:28:33

    xmac >> Nesleduju všechny, to je pravda. Ale ryby jsou tam pěkné, nebo ne?

      Nxmac - Profil | St 25.11.2009 22:25:12

      Salmon >> ale asi to nebude tím videem :)))

        NSalmon - Profil | St 25.11.2009 22:22:35

        Nejpěknější podvodní video, co jsem tu viděl:-) Za 1!!!

          Nxmac - Profil | St 25.11.2009 21:16:11

          Specialista >> Hele já když tam občas někde jedu, tak bych si i flíček našel... Není to jenom hnusný :)

            NSpecialista - Profil | St 25.11.2009 21:11:59

            Jo, je to hnusný urbanfishing. Ale ryby jsou občas mezi betony pořádný a možná víc, než v nějakých krásných zákoutích..

              Nxmac - Profil | St 25.11.2009 21:07:22

              Specialista >> Tak to ju .. Já měl letos štěstí a na rybách jsem strávil půl roku :)) Ta vnitřní Praha mi mnoho neříká, i když pěkných míst je tam spousty ...

                NSpecialista - Profil | St 25.11.2009 21:01:00

                xmac >> Spíš 3 - 7. To víš, rozenej pražák.. Ale teď se k vodě dostanu sporadicky, jednou za 14 dnů v neděli

                  Nxmac - Profil | St 25.11.2009 20:48:03

                  flekos >> FLEKOS >>Nějak z toho nejsem moudrý a navíc němčina je pro mě jako španělská vesnice :))) No nějak se tím prokoušu díky ..... Může se tam na dírkách lovit mníky?

                    Ndas - Profil | St 25.11.2009 20:39:49

                    at se dívám jak se dívám tak to tam nepoznávám.asi se to tam hodně změnilo.

                      NFLEKOS - Profil | St 25.11.2009 20:38:03

                      xmac >> Zdarec.Nevim na jaky zpusob rybariny se chces zamerit --s lyzovanim neni problem do poloviny cervna.At se lepe orientujes::www.petri-heil.net a potom na horni liste v levo Pizgauer aktuell.---prostuduj to :mozna se ti protci panenky.( OKRES ZELL AM SEE SE NAZYVA PINZGAU )

                        Nxmac - Profil | St 25.11.2009 20:35:21

                        Specialista >> Teď teprve jsi probudil mojí zvědavost :)) Nejezdíš někdy na Vltavu dvojku?

                          NSpecialista - Profil | St 25.11.2009 20:30:52

                          Kdybys věděl, jak to vzniklo, tak by jsi se smál ještě víc, a tak to radši neřeknu..

                            Nxmac - Profil | St 25.11.2009 20:29:27

                            Specialista >> Já si nedělám srandu, ale to prostě nešlo :))

                              NSpecialista - Profil | St 25.11.2009 20:26:30

                              xmac >> nedělej si ze mě srandu, jó.. Brácho X-rapa

                                Nxmac - Profil | St 25.11.2009 20:02:10

                                Specialista >> Tak jako specialista musíš zachytat všude :)) Na některých revírech na Vltavě se i intenzivně každoročně vysazují v nemalých počtech..

                                  NBatour - Profil | St 25.11.2009 19:57:07

                                  pěkné video je to balzám na duši

                                    Nxmac - Profil | St 25.11.2009 19:19:11

                                    Jovánek >> No možná by se i našli. Nevěřím, že by to s nimi bylo tak špatné :)

                                      NSpecialista - Profil | St 25.11.2009 18:33:25

                                      Jak to, že jsem tohle video ještě neviděl?? Super! Mníci jsou i ve Vltavě a ne malí. Chytli jsme s kamarádem kousky přes 60, nej 65. Je to nádherná ryba..

                                        NJovánek - Profil | St 25.11.2009 16:10:42

                                        xmac >> Tomu věřím,ale ty vody nejsou pro ně takové.