Candáti na gumu

Diskuse k rybářskému videu Candáti na gumu

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 15.11.2009

NKenowsky - Profil | So 19.6.2010 17:49:02

Krásní candáti. Také rád chytám na gumy u nás na ohři. Zatím ale převažují věšáky nad úlovky:-)

    Nkožich007 - Profil | Čt 29.4.2010 14:43:45

    krásné ryby a dobré rady dík zkusím

      Nfíč5 - Profil | St 27.1.2010 16:45:26

      krásné rybi

        Nosud - Profil | So 16.1.2010 13:27:36

        Dík moc za rady vyzkouším a snad se i něčemu přiučím.

          Nsizzly - Profil | Čt 14.1.2010 13:49:45

          osud >> heleď oni by neradi viděli stahování, takže to zkus jak říká MM, ale pokud by ti to nechtělo,
          tak zkus hodit do vyhledávače tohle
          .....
          ;)

            NMartin M. - Profil | Čt 14.1.2010 13:34:45

            osud >> stahovani bychom videli neradi, spise zkus video primo u nas spustit, potom hned zastavit, pockat az se cele nacte a az potom si jej cele najednou prehrej.

              Nosud - Profil | Čt 14.1.2010 11:22:41

              Ahoj.je možnost někde stáhnout toto video.strašně rád bych ho viděl a přiučil se, ale nemám dostatečně rychlý net abych ho zkoukl pořád se to seká a pod....Dík za odpověď

                N???? | Čt 31.12.2009 11:07:59

                [smazano na zadost autora]

                  NRambo006 - Profil | Po 30.11.2009 20:32:17

                  Už ted se těším (jsem nervozní :D )

                    NMartin M. - Profil | Pá 27.11.2009 11:14:52

                    Rambich >> Rambo006 >> ano do konce mesice bude jeste jedno video, ale sam dobre vis, ze dopredu nebudu prozrazovat, o cem bude ;-)

                      NRambo006 - Profil | Pá 27.11.2009 7:31:38

                      Martin M. >> Zdravím bude jěště nějaké video kdy jestli se můžu zeptat díky

                        NMartin M. - Profil | St 25.11.2009 20:34:00

                        kaprus >> mas neprectenou soukromou zpravu, zkus si ji precist a odpovedet mi, diky.
                        www.mrk.cz/posta.php

                          Nkaprus - Profil | St 25.11.2009 18:13:15

                          ja kua cenzůůůra

                            Nwet - Profil | St 25.11.2009 14:50:06

                            Matějo >> fakt???

                              NPextr - Profil | St 25.11.2009 12:16:42

                              Matějo >> Už se to tu řešilo.

                                Nkaprus - Profil | St 25.11.2009 12:00:03

                                jinak candosi samo pekni. vypadalo to jak vrbensky nebo neco podobnyho.

                                  Nkaprus - Profil | St 25.11.2009 11:56:57

                                  Matějo >> to seddela zrcadlenim zaberu.treba abys nepoznal na prvni pohled revir.ale byla to spis haluz, pac u tady te bandy [????, MM] sem se stim moc nesetkal. zvlast na netu kde by to bylo obzvlast na miste.

                                    NMatějo - Profil | Út 24.11.2009 20:50:57

                                    Všimli jste si že ten druhej candoš má při zdolávání píchlej háček v levém koutku a při vylovování v pravém?

                                      Nbambus - Profil | Út 24.11.2009 20:39:14

                                      Martin M. >> tak dik to sme uz 2 :-))

                                        NMartin M. - Profil | Út 24.11.2009 20:12:45

                                        Bambus... T.maniak >> bambus >> samozrejme to je tajemstvi a to tak velke, ze to ani ja sam nevim :)