Jak ulovit 100kg sumce

Diskuse k rybářskému videu Jak ulovit 100kg sumce

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 5.2.2009

Pepinek3 - Profil | Pá 29.7.2011 18:20:03

Tak o tom se mi může jen zdát. Super

    sumecdobravský - Profil | Út 24.5.2011 13:45:09

    šikovní kluci , ještě že žiju v Labi...

      Daniel H. - Profil | Út 26.4.2011 12:44:45

      Tu montaz som si skusal doma vyrobit.

      Ten uzol som sa naucil prvykrat na tomto videu.

        Daniel H. - Profil | Út 26.4.2011 12:43:05

        Na tieto nástrahy skúsim teda chytať sumce.

          Daniel H. - Profil | Út 26.4.2011 12:42:23

          Gratulujem!

          Nádherné video.

            Daniel H. - Profil | So 19.3.2011 13:34:51

            Pekne video. Toto doma mam.

              dd88 - Profil | Čt 17.2.2011 12:29:23

              Krajsie video som este nevidel.

                Slavík - Profil | Po 3.1.2011 18:10:44

                Jedno z nejhezčích co jsem tady viděl,poklona pánové,umíte !

                  deivid - Profil | Po 3.1.2011 17:46:03

                  Skoušeli jste někdo chytat na živou nebo na umělou myšku?

                    maraske - Profil | Ne 26.9.2010 19:57:00

                    dalsi ryba kterou nikdy nechytnu :D

                      Essekr - Profil | Po 12.7.2010 11:39:17

                      DVD mám doma a už ho mám pěkně ohrané.:-)
                      Samozřejmně za 1.

                        RadekM - Profil | Po 12.7.2010 11:29:52

                        super video

                          Shafi - Profil | Pá 14.5.2010 19:20:53

                          Hezké video. Nikdy jsem ještě neviděl zdolávat tak velkého sumce ze břehu. Gratuluji a ať zas zabere o 20 kilo těžší.

                            hunter18 - Profil | Ne 11.4.2010 12:08:08

                            jak tahne toho velkyho tak je u toho super muzika... :)

                              Robert1 - Profil | So 20.3.2010 11:56:57

                              mam to DVD doma ...a musim pred pany smeknout nadhera...taky bych si tak chtel zachytat..

                                šedivka - Profil | So 20.3.2010 11:50:54

                                NÁDHERA

                                  Smetana - Profil | Út 16.3.2010 12:25:26

                                  moc pěkné,dávám za 1

                                    Zdehun - Profil | Po 15.2.2010 7:31:28

                                    Velice vydařené video,poučné a hlavně lidské

                                      Antares - Profil | Čt 14.1.2010 0:12:08

                                      Moc pěkné....

                                        Mikbaits-1990 - Profil | Ne 10.1.2010 11:19:29

                                        ahoj, hezké video