- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sensas - krmení, posilovače
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMacan - Profil | Po 4.7.2005 13:21:24
NMacan - Profil | Po 4.7.2005 13:19:02
NJakub - Profil | Po 4.7.2005 12:52:41
Cena byla tuším někde mezi 90 - 100,- Kč / kg
Nmiki - Profil | Po 4.7.2005 10:43:45
Jinak ale musím říci, že pro samotný lov je kupování Sensasu dle mého zbytečnou investicí. Zkus použít například zmiňovaného Trapera. Ten je o cca polovinu levnější a opravdu "maká"
NAbe | Po 4.7.2005 8:36:27
Nmiki - Profil | Po 4.7.2005 8:13:44
NJaro - Profil | Ne 3.7.2005 22:38:33
Že vraj je z celého radu 3000 najslabšie krmivo na cieľovú rybu - mrena, podustva. Taliani majú vraj lepšie syrové krmiva - máte s tým niekto skúsenosť ? S čím sa dá namiešať ?
NSpinner - Profil | Ne 3.7.2005 22:33:07
NKolči - Profil | Ne 3.7.2005 21:22:12
Spinner:Ja mel nejakou co byla citit po arasidach,nebo necem takovym.Ten pytlik jsem uz vyhodil,tak nevim co to bylo:(.Myslim ze ta 3000 Match,ale nevim to jiste.
NAbe | Ne 3.7.2005 20:24:49
NSpinner - Profil | Ne 3.7.2005 17:51:38
Kdyz uz se mluvi o redeni.Jedna hrst na 5 litru je zanedbatelne mnozstvi a nema to vyznam.Ja bych redil 1:2 az 1:3.Hlavne se snazim vynechavat strouhanku.Ta naprosto nici strukturu a "akci" krmeni.Radeji dam treba 6kg hliny, mlete susenky, piskoty...
Nmiki - Profil | Ne 3.7.2005 17:01:44
Kolči : Zkoušel jsi od Trapera "Gold Serii" 1kg stojí 90Kč a myslím, že by to mohlo být dobré. Já mám s Traperem také velice dobré zkušenosti a doporučil bych ho raději, než třeba Lorpio.
NKato | Ne 3.7.2005 13:57:04
NKolči - Profil | Ne 3.7.2005 11:40:35
Noskus - Profil | Ne 3.7.2005 9:37:35
NAbe | Ne 3.7.2005 9:31:30
Nmiki - Profil | Ne 3.7.2005 9:12:54
Jinak mám stejné zkušenosti, jako popsal Spinner. Míchat několik druhů je pitomost a jediná dobrá kombinace je použití např. krmení přímo na řeku s doplněním na konkrétní rybu: 3000 RIVIERE v kombinaci s 3000 SUPER BREMES atp.
Osobně vždy koupím 1kg Sensasky pro konkrétní druh a naředím ho s 1kg strouhanky, šrotu a oves. vloček+hlína. Co se týká ostatních krmení, mám vyzkoušené Milo, Traper, Marcel V.D. Eydne, D.A.M, Lorpio a Lasirene-X21. Nejsou špatná, ale Sensas je dle mého názoru nejlepší.
NAbe | Ne 3.7.2005 8:45:19
NSpinner - Profil | Ne 3.7.2005 2:45:38
Kde to žije - plavaná
SoNNaviják Centrepin 5903
StNKlub přátel Bolognese 1768
. . . NRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
. . . NSamo domo splávky 1923
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...









