- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Montáž podvodního splávku
Prosím o schema montáže podvodního splávku
Autor diskuse: zrza - , 21.6.2005 dravci - domací dílna
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ntopa - Profil | St 22.6.2005 12:31:19
Na podvodní splávek jsem chytal, když tady v Čechách nikdo ještě ani nevěděl, co to je. Podílel jsem se na jejich vývoji a chrastítka v něm byl třeba můj nápad, takže o tom opravdu něco vím. Na hřbetě není špatná varianta. Chytat pouze v řece nebo v prodné vodě a důležité je roční období. Nejvíc jsem vždy nachytal v březnu a dubnu nebo říjen a listopad. V létě stejná montáž, jen bez olova. na hladině. nejrásnější záběry jsou z hladiny v noci.
Nmaxwell - Profil | St 22.6.2005 11:17:07
Jak tohle proboha funguje proti zamotání?Kdy se to používá-pro lov z lodě?
Nxycht - Profil | St 22.6.2005 10:46:18
Kamet: nejvíc sumců je tam prý od 30 do 50cm a pak kolem 1.5m, těch je tam prý hrozně moc.
Nxycht - Profil | St 22.6.2005 10:45:31
Kamet: nikdy nevíš, navíc sou tam vázky takže se toho neboj a přitvrď...smůla se prolomí, já tam mam taky jen metrovky ale věřim, že to přijde :-)
NKamet | Út 21.6.2005 23:22:26
ja nedavam nic ani silnejsi navazec davam mu sanci nakej pres 2 m pri me smule nehrozi a ty metrovky jsem tahal v pohode na 22 silon ale po tom co jsem loni videl honit na vode jsem si poridil multik a pletenku na 70 kg
Nxycht - Profil | Út 21.6.2005 23:13:45
Kamet: jasný, jeden rybář mi taky říkal že na hněvkovicích chytá taky s kotvenym splávkem :-)
jen mi řekni, protože když je tam zakázaná bojka...já to nechápu. Ten podvodní splávek je v pohodě, ale pro sichr tam dávam bužírku
jen mi řekni, protože když je tam zakázaná bojka...já to nechápu. Ten podvodní splávek je v pohodě, ale pro sichr tam dávam bužírku
NKamet | Út 21.6.2005 22:32:25
co se tyka podvodniho splavku pouzival jsem ho par dni a nemota se o nic vic nez bojka nehlede na to ze na hnevkovicich tahne voda vetsinou porad takze nastrazni rybu brzy omrzi tahat splavek proti proudu bohuzel ani zaber at na lina karase rousnice snad priste
NKamet | Út 21.6.2005 22:27:13
xycht- bojky jsou sice zakazany ale pouzivam kotveny splavek coz je skoro to same akorat to jeste nezakazaly a nevztahuje se ani omezeni 25 m
Nxycht - Profil | Út 21.6.2005 19:48:24
topa: 2cm? neni to málo? jak často chytáš na podvodní splávek?
Ntopa - Profil | Út 21.6.2005 18:53:48
Máte ten podvodní splávek moc daleko od háčku. Ideální jsou, tak dva cenťáky. Budete mít víc záběrů.
Nxycht - Profil | Út 21.6.2005 18:41:25
Kamet: a povedl se nějakej fousáč? no vono se tam na bojku nesmí
NKamet | Út 21.6.2005 17:57:25
xycht-chytal jsem o zahajeni na Hnevkach a voda proudila ze mi splavek chrastil az na hrazi
Nmarsip | Út 21.6.2005 11:01:06
xycht, carlos a spol: Za co napichujete rybu při tomto způsobu lovu?
Nxycht - Profil | Út 21.6.2005 8:21:45
zrza: používám stejnou montáž jako vložil carlos, ale místo trojháčku používám jednoháček, jinak podvodní splávek je vhodný na lov v proudu
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
6:47NFotky ryb pouze na přívlač 107181
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.















