- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Westin nebo Savage Gear
Má někdo porovnání těchto dvou prutů?
Savage Gear Prut SG4 Power Game 2,59 m 50-110 g
WESTIN - Prut W2 Powercast-T XXH 2,48 m 40-130 g
Byl by cíleně používán na gumy 20-25cm cca 50-100g. Díky váze gumy jíž nejsou žádné další zátěže atd.. Takže se jedná o klidné a plynulé vláčení. Chytání pouze na klidné vodě na přehradě. Cílená ryba je větší štika a možnost sumce.
Předem moc děkuji za postřehy ohledně prutů.
Jaký bude vhodnější na lov šik-menších sumců (případně alternativa)
A) Savage Gear Prut SG4 Power Game 2,59 m 50-110 g71%
B) WESTIN - Prut W2 Powercast-T XXH 2,48 m 40-130 g29%
Od 13.12.2024 hlasovalo 21 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Jardick - Profil | Ne 22.12.2024 9:00:06
Polčis - Profil | Ne 22.12.2024 8:16:36
Mám doma i níže zmiňovaný Black force 17-70g.
Ten pro Force je větší vykošťovák a na candáty už je to pro mně moc.
Jardick - Profil | Ne 22.12.2024 7:36:12
Polčis - Profil | So 21.12.2024 23:49:20
Jardick - Profil | So 21.12.2024 22:46:20
Díky za přirovnání. Přece jen to SG4 by mělo být polovina ceny. Ručka by odhadem měla být o 15cm kratší.
Urbo - Profil | So 21.12.2024 20:30:39
kralicek - Profil | So 21.12.2024 19:52:58
Jardick - Profil | So 21.12.2024 19:47:08
kralicek - Profil | So 21.12.2024 18:42:10
Stiku jakekoliv velikosti zdolas i na prut do cca 50 g, ale prut je potreba zvolit prave podle toho, co hazis do vody. Vetsinu stik odchytam na prut SPRO 15-50 s multikem (max nastraha westin shadteez 22cm s 10g zavrtavackou), na vetsi natrahy mam 40-120 (daiwa prorex, gumy do cca 30cm) opet s multikem, ale pouzivam to malo, mensi stiku (do cca 80 ) si na tom moc neuzijes. Ale kazdy k tomu muze mit jiny pristup. ten SG4 30-80 je neco mezi. Navic chytam s multikem, kde diky jinemu zpusobu nahozu (tahem s ne svihem) se da jit i pres doporucenou gramaz.
Ten HR (Bass Force special 20-80) je ideal kombinace. Prut ma ostrejsi ujimani blanku, funguje i na mensi ryby a da se do toho fakt fest oprit. A jen pro uplnost, kupuju uz v podstate jen ctyrdily kvuli cestovani. Dvoudil jsem nekoupil ani nepamatuju.
Pařezz - Profil | So 21.12.2024 18:30:58
Jardick - Profil | So 21.12.2024 16:55:09
kralicek - Profil | So 21.12.2024 16:31:04
Jardick - Profil | So 21.12.2024 16:10:07
Jardick - Profil | So 21.12.2024 16:07:50
kralicek - Profil | So 21.12.2024 15:00:08
bart.bm - Profil | So 21.12.2024 14:46:58
Jardick - Profil | So 21.12.2024 14:18:05
Jardick - Profil | So 21.12.2024 14:13:33
bart.bm - Profil | Pá 20.12.2024 16:34:35
Kde to žije - dravci
14:50Fotky ryb pouze na přívlač 107190
13:13Divoký potočák nebo granulák? 61
12:59Burza na přívlačové nástrahy 33411
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...










