- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Navijáky Shimano jen na feeder
Pro Ty,co hledají na svůj feeder prut vhodný typ navijáku od této firmy.
A je jedno jestli picker nebo XXXXH..😉
Protože tato diskuse je out.
https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=651049
A je jedno jestli picker nebo XXXXH..😉
Protože tato diskuse je out.
https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=651049
Autor diskuse: Willow - Profil , 21.10.2020 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: fheavy Profil
Dále moderuje: fheavy Profil
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
77x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
wilda81 - Profil | Čt 22.10.2020 8:47:37
coatnick >> Dík za užitečné rady. Zatím tam dám tu ultegru (mám jen s baitem) a příští rok mám kulatiny takže volba jasná. Vrátil jsem se k rybařině po x-letech a už nechci ty levný navi co prd vydrží. Ve finále stejně koupím lepší. Navíc na řece je klid a taky tam mám nevyřízené účty :-) Jen musím přitvrdit...
coatnick - Profil | St 21.10.2020 23:42:03
wilda81 >> ja uz to mel nastudovany, ze hold nekdy..a najednou jsem si musel narychlo pujcit , taky se to zrovna nehodilo. Bohuzel se vyskytne jen obcas par kusu a musis byt hodne rychlej, Aiwen by mohl vypravet... ..
Vubec nelituju, tady se nebojim rict, ze me navijak prezije..
U me hralo roli i to ze uz jsem mel Ultegru 5500 a hromadu civek (pouzitelne i na bullika). Kdyz jsem kupoval Sportak 220 gr tak me ani ve snu nenapadlo, ze bude na nej tezka..s Bullikem je to super vyvazeny.
Ta Ultegra zas mi sedi na Castizm 150 gr, ale manipulace s touhle sestavou uz je trosku humplacka. P.S: oba pruty 3,90m Muzes se mrknou orientacne na vahy prutu vs. navijaku, ale jsou tam i jine faktory (velikost civek, ocek,..)
Proste si pujc ruzne navijaky na urcity prut a pak teprve kupuj , nebo oboji soucasne, ale teprve u vody se da rict ze to sedi. (ja vetsinu kupoval z dalky, v akcich, z bazace apod.)
Ale ja se povazuju za zacatecnika (a asi ani ne moc nadejny..), jen jsem chtel rict i podle zkusenosti kolegu, ze Bullik da ten 120 krmelec s prstem v nose.
Vubec nelituju, tady se nebojim rict, ze me navijak prezije..
U me hralo roli i to ze uz jsem mel Ultegru 5500 a hromadu civek (pouzitelne i na bullika). Kdyz jsem kupoval Sportak 220 gr tak me ani ve snu nenapadlo, ze bude na nej tezka..s Bullikem je to super vyvazeny.
Ta Ultegra zas mi sedi na Castizm 150 gr, ale manipulace s touhle sestavou uz je trosku humplacka. P.S: oba pruty 3,90m Muzes se mrknou orientacne na vahy prutu vs. navijaku, ale jsou tam i jine faktory (velikost civek, ocek,..)
Proste si pujc ruzne navijaky na urcity prut a pak teprve kupuj , nebo oboji soucasne, ale teprve u vody se da rict ze to sedi. (ja vetsinu kupoval z dalky, v akcich, z bazace apod.)
Ale ja se povazuju za zacatecnika (a asi ani ne moc nadejny..), jen jsem chtel rict i podle zkusenosti kolegu, ze Bullik da ten 120 krmelec s prstem v nose.
wilda81 - Profil | St 21.10.2020 23:06:36
coatnick >> Ty bullsy se teď probíraly v jedné diskusi. Psali tam i o náhradních cívkách atd. Hned se mi zalíbily, ale pro mě jsou drahé. Ale chtěl bych je. Jedině došetřit a koupit na jaře, v létě...
coatnick - Profil | St 21.10.2020 22:43:01
wilda81 >> proč konkurence?
https://www.mur-tackle-shop.de/Shimano-Bulls-Eye-5050_1
najdi si co na tom taha Heavy, ja tam mel nejvic 120 , vetsi krmelec jsem zatim nepotreboval..muj subjektivni pocit, ze tomu navijaku je to u zadele
Cena odpovida okolo 6000 kdyz mas stesti, Ultergra 5500 XTD lehce pres 3000 , obcas s nima chytam současně takže srovnani mam, plus bonus Bullik je lehci a ja potreboval vahu pod 450 gr
https://www.mur-tackle-shop.de/Shimano-Bulls-Eye-5050_1
najdi si co na tom taha Heavy, ja tam mel nejvic 120 , vetsi krmelec jsem zatim nepotreboval..muj subjektivni pocit, ze tomu navijaku je to u zadele
Cena odpovida okolo 6000 kdyz mas stesti, Ultergra 5500 XTD lehce pres 3000 , obcas s nima chytam současně takže srovnani mam, plus bonus Bullik je lehci a ja potreboval vahu pod 450 gr
Eli - Profil | St 21.10.2020 20:53:17
wilda81 >> na takovéhle krmelce mám daiwy 😂.
Jinak na médium heavy biomaster fb a má light stradic ci4 fb.
Jinak na médium heavy biomaster fb a má light stradic ci4 fb.
wilda81 - Profil | St 21.10.2020 20:40:19
yarda_1 >> Bez krmení ale žádné velké hody - do 20m. Jinak tuhle Ultegru mám s baitem na kapřáku a je to laskominka.
yarda_1 - Profil | St 21.10.2020 20:36:28
wilda81 >> Mám Ultegru 5500 XTD. Ty krmítko jsou včetně krmení?
wilda81 - Profil | St 21.10.2020 20:25:30
Chlapi a co by jste dali na heawy feeder? Na médiu mám Ultegry 4000FB a s těma jsem moc spokojený, ale na heawy kde budu tahat krmelce 120g by mi asi dlouho nevydržely,že?
whitehunter - Profil | St 21.10.2020 18:14:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Mám shimano feedery a jsem docela spokojenej. Když chytám víc najemno, dávám i shimano navijáky, většinou ale feedeřim s navi od konkurence...
yarda_1 - Profil | St 21.10.2020 14:46:04
Na pickeru Nexave 240 mám Nexave 1000 (aby barevně ladil :-) ) a na XH feeder Shimano Ultegra 5500, na ostatních mám konkurenci :-) Zatím spokojenost s oběma.
Willow - Profil | St 21.10.2020 11:38:58
A doufám že se tady nebudou řešit pruty a navi jiných značek.
Dulf - Profil | St 21.10.2020 10:17:05
Taky to chci pořešit,a ve výběru mám Ultegra 4000fb a nebo CI 4 Stradic 4000fb.Toho mám na kaprovym floatu a asi to vyhraje.Pokud bych chtěl bait tak BTR 4000D.Bojovku nechci.
Čtenáři této diskuse také sledují
Feederařina na řece64400
S feederem na kapry96912
Method feeder a vše kolem něj40292
Klub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
Korum - vše kolem téhle značky9590
Preston - vše kolem této značky.4055
Sportex feeder pruty5120
Pickermánia-ultra light fishing49140
GURU - vše kolem téhle značky6272
Pelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
SoFeederařina na řece 64404
SoPickermánia-ultra light fishing 49140
PáGURU - vše kolem téhle značky 6272
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
Co je nového - feeder + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3















