- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kvalitny, ale lahky privlacovy navijak.
Ahojte vsetci.Poprosim vas poradit s privlacovym navijakom na prut Crazy Fish Arion 229cm 3-14gr.Vaha prutu je iba 68gramov,tak by som ho rad osadil lahkym,ale fakt kvalitnym navijakom.Nechcem tu nizku vahu na ukor kvality,preto som sa rozhodol zalozit tuto diskusiu,aby ste sa podelili s dojmami z praxe.Vlacim na 80% gumy v gramazi max do 15gr,20% stihle voblery max 10cm.Dakujem a snad spolocne na nieco prideme.
Autor diskuse: valach - Profil , 5.5.2020 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nmurphyy - Profil | Ne 10.5.2020 4:48:23
Hugo Fisher >> jasne, ja len hovorim ze dnes uz je lepsie zobrat novy stradic ako sustain
EDIT: chvilu mi to trvalo ale uz som pochopil ako si to myslel :) v kazdom pripade to moje tvrdenie plati
EDIT: chvilu mi to trvalo ale uz som pochopil ako si to myslel :) v kazdom pripade to moje tvrdenie plati
NHugo Fisher - Profil | Ne 10.5.2020 4:30:17
Nekoukat na prachy, mám na to co popisuješ/hledáš Vanquish.
Ale protože koukám na prachy, mám jen Sustain.. :)
U Vanquish mě ale fascinuje váha společně s hladkým chodem a elegancí. Jednou si ho stejně pořídím. :)
Ale protože koukám na prachy, mám jen Sustain.. :)
U Vanquish mě ale fascinuje váha společně s hladkým chodem a elegancí. Jednou si ho stejně pořídím. :)
Nmurphyy - Profil | Ne 10.5.2020 0:38:54
hadr kapr fakr boy >> Stradic FL > odpoved na tvoju otazku
hlavne beruc do uvahy cenu a potom aj vyssiu cievku u stradica
inak jasne: sustain a stradic su vpoho, ja len hovorim, ze dnes je uz lepsie ist do stradica (stradic predbehol sustaina technologiami)
EDIT:zase nehovorim, ze kazda technologia je na prinos, ale tato ano>vyssia cievka
je pravda aj to, ze ten punc kvality u stelly z roku 10 a predym je iny ako u novsich..ale co uz..uvidime ci je to len zdanie alebo fakt
hlavne beruc do uvahy cenu a potom aj vyssiu cievku u stradica
inak jasne: sustain a stradic su vpoho, ja len hovorim, ze dnes je uz lepsie ist do stradica (stradic predbehol sustaina technologiami)
EDIT:zase nehovorim, ze kazda technologia je na prinos, ale tato ano>vyssia cievka
je pravda aj to, ze ten punc kvality u stelly z roku 10 a predym je iny ako u novsich..ale co uz..uvidime ci je to len zdanie alebo fakt
Nyarda_1 - Profil | Ne 10.5.2020 0:14:18
Chlapi, co s těma Daiwama děláte :-) Já jich pár v posledních letech pořídil a nemůžu zatím říct ani ň, to u mě skučí spíš Shimana :-)
Někdo se tu ptal po Vanquishi, minulý rok jsem s ním měl zkušenost a opravdu lehký a silný naviják.
Někdo se tu ptal po Vanquishi, minulý rok jsem s ním měl zkušenost a opravdu lehký a silný naviják.
Nvokounek - Profil | So 9.5.2020 20:45:58
Stradic je super a stradic cl4 je odolný morskej vode (to píše shimano)
s mojou 1000 FML som za roky pri mori nemal problém
s mojou 1000 FML som za roky pri mori nemal problém
Nmilanpindryc - Profil | So 9.5.2020 16:50:57
Pidess >>pro me ani ne, ja u velikosti 2500 raci beru rychlejsi prevod, ma pak cca stejnej navin jako 4000 normalni. Ale zalezi co chces, delaj se oba
Nmilanpindryc - Profil | Pá 8.5.2020 13:13:49
Pidess >> Ajo, sory, ja sem si rikal ze hledas proutek 180cm 7g :-), navi ber stradica FB 2500 HG je to super strojek za ty love, na pstruhy staci je lehkej a chod v pohode. Jako Stella je hladsi ale je tezsi, Sustain neni lepsi, Vanquish sem nemel..
Nkubas. - Profil | Čt 7.5.2020 23:05:08
milanpindryc >> No však je mi to jasný, proto to píšu :-). Tahas CI4 Stradica k moři, to je pak těžký :-)...
Nmilanpindryc - Profil | Čt 7.5.2020 22:51:24
kubas. >> No jo no. Ja to furt koupu a taham k mori...
Servisuje? To neznam ;-)
Servisuje? To neznam ;-)
Nkubas. - Profil | Čt 7.5.2020 22:49:53
milanpindryc >> Zase bych to nedramatizoval, ložisko v rolnicce jsem měnil u svých navijaku jednou jedinkrát v životě a to u sumcoveho Penn Atlantis po asi 5 letech intenzivni sumcovlacky, kdy dostal fakt fest zabrat... Pokud se k tomu člověk chová jak má a servisuje, tak bych to neřešil, stát se může, ale rozhodně bych z toho nedělal nějaké téma.
Nmilanpindryc - Profil | Čt 7.5.2020 16:32:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
valach >>loziska maji vsude takze cca 100kc 3 minuty prace kazde dva roky. Stejnej "problem" maji v podstate vsechny navi...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNKurz Teo Daška pro Otoše 299
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












