- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ryobi Zauber GT
Zdravím, nemá někdo zkušenosti s tímto navijákem Ryobi Zauber gt ???Hledal jsem nějaký test tohoto navijáku na netu a nenašel jsem nic.... děkuji- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nfheavy - Profil | Ne 9.8.2020 16:29:03
NWillow - Profil | Ne 9.8.2020 16:12:41
Teď tam už možná bude mít TDR 3012, nádherná sestava.Jo a nikdy jsem na ten Drennan nechytal....
😁😁😁😁😁
Nfheavy - Profil | Ne 9.8.2020 16:07:09
Podle mně si takovej feeder neměl nikdy u vody v ruce takže placaš o něčem cos tak akorat četl,nemam nic proti tobě ,u prutu za 2-3 litry to neřešim ale tady už jo.
Na tohle prostě nemáš a ani nemůzes mit argument tvoje odpověď tomu plně nasvědčuje .))
Nfheavy - Profil | Ne 9.8.2020 16:01:46
Nnofish - Profil | Ne 9.8.2020 16:01:08
Nnofish - Profil | Ne 9.8.2020 15:57:57
Nfheavy - Profil | Ne 9.8.2020 15:57:46
Ncechura09 - Profil | Ne 9.8.2020 15:55:45
Ncechura09 - Profil | Ne 9.8.2020 15:53:36
Ve verzi DR je hodně málo navi, kterým to dlouhodobě dělá dobře....
Nnofish - Profil | Ne 9.8.2020 15:51:51
Nnofish - Profil | Ne 9.8.2020 15:48:19
Mel jsem v ruce daiwa morethan branzino prut s navijákem. No pěkné to bylo, ale když jsme na to dal čtyřku kopyto na čtrnátce hlavě, už to úplně super nechodilo. Byla to nějaké cca 4000ka asi. Tak nevím, jaký dražší navi od daiwy bych měl brát, aby to chodilo v pohodě.
Ncechura09 - Profil | Ne 9.8.2020 15:47:58
Nerad bych někdy přišel o iluze podobným způsobem u Vanqishe nebo ještě výš....
NWillow - Profil | Ne 9.8.2020 15:44:01
A končím.Ty nete a reale.Fyziku neojebeš.
Nfheavy - Profil | Ne 9.8.2020 15:40:17
Nnofish - Profil | Ne 9.8.2020 15:33:16
Říkám, jedno nechápu. Proč tolik těch drahých navijáků vidím na bazarech. Když slevím 1/3 u navijáku za 10tis, prodělal jsem už fakt hodně a ještě jsou nepoužité, nebo minimálně. Koupit si věc za tolik peněz, tak protože ji používám.
Ale o to nejde. Spíš mi jde o to, že navijáky za už celkem dost peněz vydrží rok, tak ty daleko dražší vydrží tři? Nemám ani garanci servisu třeba na deset let, pak je to něco jiného.
Kde to žije - dravci
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme cestovku
CK ALBA tour s.r.o.
Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových...














