- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ryobi Zauber GT
Zdravím, nemá někdo zkušenosti s tímto navijákem Ryobi Zauber gt ???Hledal jsem nějaký test tohoto navijáku na netu a nenašel jsem nic.... děkuji- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
fheavy - Profil | Ne 9.8.2020 12:21:45
Willow - Profil | Ne 9.8.2020 12:20:12
To je největší bolest MRKu.
Nedodržování zadaného téma diskuse.
Angler76@ - Profil | Ne 9.8.2020 12:16:07
fheavy - Profil | Ne 9.8.2020 11:51:02
Willow - Profil | Ne 9.8.2020 11:27:07
Já tedy taky přispěl,ale jen pro osvětu.😉
Daty - Profil | Ne 9.8.2020 11:09:34
Delas si srandu? FL za 3000??? To snad ne...to je cena Ultwgry prece...
A nejake j fk o tom vanfordu? Co to bude?
Tomas Krlin - Profil | Ne 9.8.2020 10:26:56
Tomas Krlin - Profil | Ne 9.8.2020 10:18:50
Jako priklad cenove politiky Shimano uvedu stribrnou Sedonu a Naci. Nasci ma oproti Sefone navic lozisko na pastorku, gumove tesneni jak na tele, tak na civce a to je prosim vse. Zatimco Sedonu koupis za 1200Kc, Nasci koupis za 2300Kc cca. Nerekl bych, ze par gufer a lozisko navic oduvodnuje cenovy rozdil...
Ciffik - Profil | Ne 9.8.2020 10:17:02
U mých starých nezničitelných spro black arc jsem při poslední údržbě přišel vlastní vinou (otevřené okno =/) o pár dílů (pružinka zpětného chodu aj.) a nejsem schopen to sehnat =/. Pan Srp (servis spro) od března jen slibuje, resp. hraje mrtvého brouka (obdobnou zkušenost tu má více lidí). Stejné díly má i ryobi, no Adler (jako ofiko dovozce) na mě kašle - zajišťuje servis jen pro ním prodané navi...
Daty - Profil | Ne 9.8.2020 10:12:23
Otázkou je, zda těch 1700 Kč navíc oproti Ultegře FB je tam někde tak výrazně znát v konstrukci. Protože přiznejme si to...Shimana i nižší řady fungují bez probémů mnoho let....
EDIT: Ty Stradicy FL mají stejně jako Ultegry od velikosti 400 zase to velké madlo kličky, že? A je taky tak drsné, jako Ultegra, nebo je to ten hladký plast?
Tomas Krlin - Profil | Ne 9.8.2020 9:59:08
Daty - Profil | Ne 9.8.2020 9:54:12
Tomas Krlin - Profil | Ne 9.8.2020 9:48:03
Tomas Krlin - Profil | Ne 9.8.2020 9:42:42
Opet na klasicky lov je to asi tak nejak jedno, zjednodusene receno, ale na vlacku musis mit hebky, plynuly chod od rozjezdu a ten penn je na tohle dobrej.
Muj nazor a zkusenost no...
Ciffik - Profil | Ne 9.8.2020 9:38:21
Tomas Krlin - Profil | Ne 9.8.2020 9:37:36
Nevim ktere Stradicy mas, jsou hlinikace starsi a nove generace, pak Ci4, kazdy je jiny a kazdy se chova trochu jinak...
Kde to žije - dravci
NeBurza na přívlačové nástrahy 33405
NePoradna: Sumcařina 2568
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoKurz Teo Daška pro Otoše 299
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
PáRare woblery - Rapala 14050
ČtKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











