Prut na přívlač

Zdravím všechny. Chtěl bych poprosit o doporučení nějakého vláčecího prutů do 15g. Důležité pro mě je, aby měl C akci - parabolickou. Cena není kritérium, ale samozřejmě pokud by byl fajn prut v nižší cenové kategorii, byl bych rád. Předem díky za tipy.
Autor diskuse: Damfee - Profil , 27.8.2019 dravci - náčiní, doplňky

NRezeň 5,125 - Profil | Út 12.11.2019 19:00:50

A nebo proč asi tak používat Fuji SKSS, nebo pac baby minima ultra lite, tam tedy není žádná díra, tam není vůbec nic.

    Npepa-č - Profil | Út 12.11.2019 18:57:14

    Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 12.11.2019 18:49:34 >> a neměl bys to udělat tak, aby to sedělo po celém obvodu? aby tam nebyla ta díra?
    Jiné sedlo princip stejný

    edit: ted jsem dočetl diskuzi pod, nemyslím vložku - to je zcela špatně podle mě, ale vybrousit vnitřek tak, aby ti to sedlo na přímo na blank - i některých průměrů blanku nedosažitelné. ale tam bych volil jiné sedlo asi.

      NRezeň 5,125 - Profil | Út 12.11.2019 18:55:09

      doktor multiplikator >> to je mi jasné:-))

        Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.11.2019 18:54:48

        Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 12.11.2019 18:53:35 >> mne je to punta :)

          NRezeň 5,125 - Profil | Út 12.11.2019 18:53:35

          doktor multiplikator >> musíme se s tím naučit žít.

            Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.11.2019 18:52:50

            Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 12.11.2019 18:50:06 >> pozor zvolebnieva sa. nastal cas vam tam poslat fica s kalinakom :))

              NRezeň 5,125 - Profil | Út 12.11.2019 18:52:16

              P!F >> a ještě to nemáš vůbec, ale vůbec ve voku.
              Když už sypes z rukávu moudra, tak to aspoň sypej dobře:-)

                Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.11.2019 18:51:12

                Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 12.11.2019 18:49:34 >> voe akademicke, ale podla madara nas je vela mimo :))

                  NRezeň 5,125 - Profil | Út 12.11.2019 18:50:06

                  doktor multiplikator >> a to je na tom to smutné:-)

                    Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.11.2019 18:49:58

                    P!F >> myslis nieco ako na 140tke x force ?

                      NRezeň 5,125 - Profil | Út 12.11.2019 18:49:34

                      P!F >> no a já mám na to názor jiný.
                      Nemá smysl dal řešit.
                      Ty si tam davej DPS, já si tam dávám TVS, s dírou.
                      Btw- řekni tohle i lidem, co chytaji s prstem na blanku, prý kvůli citlivosti, ale evidentně sou podle tebe mimo.

                        Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.11.2019 18:48:30

                        Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 12.11.2019 18:45:45 >> ale jo sak z niekoho si picu robit musime, to len s Andrejom to myslime vazne :))

                          NRezeň 5,125 - Profil | Út 12.11.2019 18:45:45

                          doktor multiplikator >> tak ty zase respektuj moji úchylku pro díry:-)

                            NP!F - Profil | Út 12.11.2019 18:45:16

                            Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 12.11.2019 18:07:25 >> cez diery som odborník, zbytočne machrujes.

                            Tieto povery o tom, ako nejaké hypervesmirne sedlo úplne zmení citlivosť prutu sú mimo mňa. Citlivosť prutu ovplyvňuje blank a váha komponentov, ende. Nic iné tam nevymyslíš.

                            Edit: teda ok, keď niekto naprasi na tenký blank 20tku sedlo, ktoré podmota dvoma maskovackami, tak to môže fungovat ako tlmic, to ano.

                              Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.11.2019 18:43:50

                              Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 12.11.2019 18:37:39 >> mas stastie ne :))

                                NRezeň 5,125 - Profil | Út 12.11.2019 18:37:39

                                doktor multiplikator >> a montuju se ti do tyhle úchylky?:-))

                                  Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.11.2019 18:29:52

                                  Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 12.11.2019 18:24:37 >> vobec si to nepochopil co nema ecs nesmie do baraku :))

                                    NRezeň 5,125 - Profil | Út 12.11.2019 18:24:37

                                    Tohle mám cvrtou sezonu? Nepovolilo se vůbec nic,
                                    Bordel naprosto minimální, drží se to dobře.
                                    Udělal sem takhle asi šest prutů?
                                    A jedinej kdo si na to stěžuje sou namachrovany Slováci na mrku, co na to koukají na fotce.
                                    A jeden Maďar. Abych nezapomenul.
                                    :-)
                                    DPS je dobrý, ale tohle se drží mnohem líp a ještě si v kontaktu s blankem.
                                    Prostě, já to takhle dělám, hotovo vyřízeno.
                                    A aniž by cokoliv povolilo, tak sem s tím ML vyndal metrdevadesatku.

                                      Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.11.2019 18:17:30

                                      Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 12.11.2019 18:15:28 >> ja nemam buzerantske pruty co potrebuju insert:)

                                        NRezeň 5,125 - Profil | Út 12.11.2019 18:16:19

                                        Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 12.11.2019 18:09:37 >> to je foceno pět minut po situaci, popsané vedle, tak sem to smotal a šel domů...