- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kde jsou v Plzni sumci nejvíce rozšířeni?
Už dlouho se snažím chytit sumce na přívlač v Plzni, ale nemůžu na něj narazit. Nechci nějaký fleky. Myslím řeky a jiné revíry přístupné povolence. Děkuji za všechny rady.
Autor diskuse: Rybka15 - Profil , 21.7.2019 dravci - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
18x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NColasrumem - Profil | Pá 26.7.2019 12:22:37
Johnny001 >> řidiči MHD nemají absolutní přednost, ale mají přednost při výjezdu ze zastávky v obci:o), stejně jako lidi na přechodu:o)), jsem o své pravdě přesvědčený stejně jako ty o své:o) a až se alespon trochu přiblížíš užitečnosti těm řidičům co jezdí celý život bez nehody, pak teprve máš právo je komentovat. Do té doby jsi jen moula co tady plácá svá zvrácená moudra:o))
NColasrumem - Profil | Pá 26.7.2019 12:20:51
u x a >> stejně jako všichni kteří chytají stejným způsobem:o)
NJohnny001 - Profil | Pá 26.7.2019 12:20:50
Colasrumem >> To je opravdu obrovský rozdíl :)) Hele to nemá význam, ty jsi přesvědčený o svý pravdě, jak tupý řidiči plzeňský MHD o svojí absolutní přednosti v jízdě.. Já svůj tip"kam na ně" zadavateli otázky dal, tak mu tu dál nebudu svinit vlákno něčím, co ho asi stejně nezajímá.. Měj se a ať ti koušou.
Nu x a - Profil | Pá 26.7.2019 11:51:38
Colasrumem >> to říkám už dávno že Jacobs Vágus je prasopal...je to největší zlo v ryb.brandži..
NColasrumem - Profil | Pá 26.7.2019 11:48:41
Johnny001 >> Přesně tak, mám pocit že jsem lepší něž ti co chytají na živou rybku za účelem zábavy. Protože chytat rybu za hubu a píchat do ní několik háků je veliký rozdíl. Navíc je při tom ještě chycena i druhá ryba za hubu. Takže ano, jsem přesvědčený, že jsem lepší. Jediné omluvitelné je pokud to chtějí sežrat, v ostatních případě jsou to tupá hovada:o))
NJirka1976 - Profil | Pá 26.7.2019 11:16:50
V sirokem a dalekem okoli Plzne uz zadni sumci nejsou . Uxa je uz vsechny vylovil . Ma na ne tajnou zbran z roku 89 .
NJohnny001 - Profil | Pá 26.7.2019 10:18:38
Colasrumem >> Celá tvoje teorie má jen dvě chyby.. První je to, že máš pocit, že jsi v něčem lepší než ty, co na živou chytají a druhá je to, že si myslíš, že já jsem chyť a pusť blbeček.. Lovím jen tolik a to, co chci sníst. Celá myšlenka chyť a pusť je zvrácená a to především u lovu dravců a lososovitých ryb.
NColasrumem - Profil | Pá 26.7.2019 9:46:05
Johnny001 >> Nejsem, stačí si zjistit rozdíl mezi oběma způsoby a inteligentnímu člověku to dojde:o) Já vím, je těžké si přiznat, že jako sumcař se chováš vůči rybě mnohem hůř než ti co nechytají na živou i když pouštíš:o)), ale je to prostě tak. Chytání na živou je pro tebe jistě pohodlný, ale rozhodně nejprasáčtější způsob rybolovu:o) To jsou lepší masařky, který to klepnou po hlavě a využijou k něčemu smysluplnému.
NJohnny001 - Profil | Pá 26.7.2019 9:38:08
Colasrumem >> Ty jsi fakt tvrdohlavej pokrytec až na půdu... :))
NColasrumem - Profil | Pá 26.7.2019 9:15:40
Stavba >> to asi jo, na Borské je pouští a v Doudlevcích taky. Pokud je budou brát, tak jim klidně nachytám nástražky:o)
NStavba - Profil | Pá 26.7.2019 9:14:03
Colasrumem >> asi chodime na jiny reviry... at na borskej nebo na rece v plzni, kdyz nekdo capnul sumika vedle kde jsem chytal, tak skoncil v kufru auta...
NColasrumem - Profil | Pá 26.7.2019 9:04:34
Johnny001 >> jo komiku, jenže vy prošijete rybu na několika místech a trápíte je x hodin jen proto, aby jste mohli tu druhou co na ni chytíte pustit. To je trochu rozdíl trápit kukuřici nebo kuličku boilie a pak rybu chycenou za hubu, pustit. Takže až budeš zase blejt, tak odejdi od zrcadla ty chytrej moulo.
NJohnny001 - Profil | St 24.7.2019 23:29:56
No já bych z vás blil vy útlocitný měkoni :)) rybou nenapíchnete, ale to že rybám pro svoje pobavení trháte huby, to už vám jaksi nevadí, to už je totiž pro vás košer.. Jste ovce a pozéři, ne rybáři :))) Ale zpět k otázce, zkoušej po tmě mělčiny na borskej, ale dej si tu práci a nechoď na místa, kde lze mít auto za zadkem, na takových místech je totiž silný výskyt slabě inteligentních se silnými čelovkami i hlasivkami..
Nmzxy - Profil | St 24.7.2019 23:07:22
na přívlač je to otrava, já je chytám na položenou na spodní půlku rozmražené makrely , na Radbuze
Nzdeko - Profil | St 24.7.2019 20:41:45
Rybka15 - >> Zkus Berounku, ani nemusíš nikam daleko, stačí kousek pod Plzní, malejch prcků co v noci sbalí žížalu je tam víc než dost, tak že tam určitě budou i větší.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.












