Vláčecí prut 3m + do 40gr

Kdo poradí lehký rychlí vlačecí prut se špičkovou akcí max do 40gr na daleké nahozy. Díky za info
Autor diskuse: -Laky - Profil , 22.11.2018 dravci - náčiní, doplňky

Pedro1 - Profil | Čt 22.11.2018 17:58:51

pepa-č >> Jak neni foto pri "PET testu",nikdo tomu neuvěří.

    Pedro1 - Profil | Čt 22.11.2018 17:57:40

    -Laky - >> Ten trimetr Ti pomůže pouze v případě,ze budeš mit vsechno sladene na 110%.
    Pokud něco nebude sedět,bude hazet dal člověk s prutem 270 cm,který to sladeny ma.
    A pak je dalsi vec,trimetru je hromada,relativně "ostrých" taky nějaké množství je,ale těch s vyloženě rychlou akcí je pet a pul a nestojí dvojku.Ani trojku.

      kubas. - Profil | Čt 22.11.2018 17:54:40

      Pedro1 >> Já věděl, že je nás víc, co nepijeme vodu :-)))...

        Pedro1 - Profil | Čt 22.11.2018 17:52:41

        kubas. >> Konečně někdo jako ja:-)))

          pepa-č - Profil | Čt 22.11.2018 17:34:52

          sportex hyperion xt seatrout - hp3151 (182312) 3,15m 35g (25-45g)

            minatrix - Profil | Čt 22.11.2018 17:09:55

            GTdpcfix >> Právě, je rozdíl chytat na pískovně , kde máš max 6m a na hluboké nádrži ..

              minatrix - Profil | Čt 22.11.2018 17:08:57

              doktor multiplikator >> asi tak ;-)

                GTdpcfix - Profil | Čt 22.11.2018 17:02:36

                minatrix >> problem je i vitr na velky vode,zasek je lepsi na velkou vzdalenost ci hloubku

                  vicx - Profil | Čt 22.11.2018 17:01:42

                  Hľadaj prúty s označením seatrout, alebo seabass. V UK nájdeš veľa prútov, ktoré sú super aj pri dĺžke nad 3m. Len cena je vyššia, inak to bude žuvačka.

                    doktor multiplikator - Profil | Čt 22.11.2018 17:00:32

                    minatrix >> ked bude u nas standardom norsky plat mozme o tom diskutovat :)))

                      minatrix - Profil | Čt 22.11.2018 17:00:24

                      skwor >> :-)
                      Možná jsem Ti říkal, jak si v Kaprspecu bral nějaký pán na kapříky dvakrát Daiwa Shogun a dva Certate 4000 ...

                        skwor - Profil | Čt 22.11.2018 16:55:42

                        minatrix >> Teď v Dánsku měl jeden rybář na puťáku rovnou dva :)

                          minatrix - Profil | Čt 22.11.2018 16:51:07

                          doktor multiplikator >> ještě záleží na okolnostech. Pro Skandinávce jsou ty pruty v úplně jiný cenový rovině.

                            doktor multiplikator - Profil | Čt 22.11.2018 16:45:53

                            minatrix >> ked vies co chces je to jednoduche, ked nevies tak seriovka

                              doktor multiplikator - Profil | Čt 22.11.2018 16:39:45

                              kubas. >> hej niesi ziaden troškař :))

                                doktor multiplikator - Profil | Čt 22.11.2018 16:39:15

                                skwor >> ano.

                                  skwor - Profil | Čt 22.11.2018 16:32:41

                                  doktor multiplikator >> Souhlasím. Ale jak píšu dole, dneska odchytám naprostou většinu sezóny na pruty kratší (vesměs 240cm) a tam se dá vybírat přece jenom úplně jinak.

                                    kubas. - Profil | Čt 22.11.2018 16:32:37

                                    doktor multiplikator >> Já nepiju zásadně :-).

                                      minatrix - Profil | Čt 22.11.2018 16:32:19

                                      doktor multiplikator >> to každopádně :-) Jen musíš mít něco v ruce a vědět

                                        minatrix - Profil | Čt 22.11.2018 16:30:06

                                        skwor >> tenhle :-D
                                        https://www.youtube.com/watch?v=duLNv-W9Weo

                                        Jak píšu, prut na pstruhy. I když Tony na něj stále nedá dopustit. Má ale verzi 270 -30g
                                        https://www.youtube.com/watch?v=r9jzayFX8R4