- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják Van Staal
Uvažuji o koupi navijáku Van Stall na střední, těžší vláčku. Máte ho někdo a jaký přesně typ? Zkušenosti, postřehy, jakou velikost atd. Díky moc.
Autor diskuse: Big Mike - Profil , 28.12.2017 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NJarda Š. - Profil | Pá 29.12.2017 23:19:46
TEZAR >> Však taky kdysi stál v poměru k tehdejším platům asi tolik jako dneska ten VS.
NJarda Š. - Profil | Pá 29.12.2017 23:15:47
mlíčnák >> Jj, a to mi ty Afy přišly oproti BB takové nějaké odfláknuté.
Nmlíčnák - Profil | Pá 29.12.2017 23:12:31
TEZAR >> ubohý jednoložiš´ták o) staří Šejci poserů dodnes šimané i dajvy .
NBig Mike - Profil | Pá 29.12.2017 23:11:30
Bacha >> mám doma dost navijáků, také všichni fungují, ale už vrní či jinak se neblaze projevují a na mojí náročnost to není. Chytat se dá s čímkoliv, uznávám, ale aby to bylo tiché, nevaklalo po 2 - 3 sezónách střední vláčky, to už je pro mne kauf!
NBig Mike - Profil | Pá 29.12.2017 23:08:04
MISO* >> tak plácni značku a typ, co něco vydrží a nestojí tolik!
Ncarrrrp - Profil | Pá 29.12.2017 22:15:44
Bacha >> přesně tak,nikdy jsem naviják na servis kvůli promazání a vyčistění neposílal a neměl jsem problém.Já jsem naopak názoru,že jak se zapojí lidský faktor stojí to většinou za pikaču.
NBacha - Profil | Pá 29.12.2017 21:59:26
doktor multiplikator >> j.sladkay - 29.12.2017 19:58:54 >> Správně:-) Servisují se třeba auta... Mně se dnes podařilo zdolat kapře 58cm, 3,5kg na light feeder značky Team Daiwa 12Q a kolovrátek Shimano Ultegra (nikdy neservisováno). Forpas Mimetix 0,104mm. Prohrál, a tak ho sežeru...jupíííí! Jediná ryba, kterou jsem si letos přivlastnil. Budiž jí můj žaludek lehký:-DDD
NOrion24 - Profil | Pá 29.12.2017 21:30:29
kua kazdy by chcel aby navijak vydrzal furt....a z coho budu zit vyrobcovia?...:-)
ako kazde vianoce...som sa doma hrabal v starých veciach..a vsetky navijaky funguju...ako ne vsetky maju hladky chod...ale idu..po namazani by isto slapali dlasich par rokov...
ako kazde vianoce...som sa doma hrabal v starých veciach..a vsetky navijaky funguju...ako ne vsetky maju hladky chod...ale idu..po namazani by isto slapali dlasich par rokov...
NBacha - Profil | Pá 29.12.2017 19:37:18
Před chvilkou jsem se vrátil z ryb a čučím, jak to tu jede....ale! Měl jsem desítky a desítky navijáků a nepamatuji si, že bych jakýkoliv servisoval:-))) Krom umytí...
NColasrumem - Profil | Pá 29.12.2017 19:16:04
whitehunter >> Čínu bych vůbec neřešil, v Číně jsou technologie nejlepších firem světa a všechno je jen o tom kolik zákazník zaplatí. Takže pokud si zákazník nadiktuje nejlepší díly a zpracování, tak to taky dostane. U nás se dělají japonské klimatizace Daikin made in Czech republic, které montují Rumuni, Bulhaři a Vietnamci:o))) Neřeš kde je to vyrobeno, ale jak je to vyrobeno:o)))
Nabcdddd - Profil | Pá 29.12.2017 18:49:01
doktor multiplikator >> j.sladkay - 29.12.2017 18:41:36 >> nie, ale LV je na rozdiel od VS kvalita a tradicia
NSpecialista - Profil | Pá 29.12.2017 18:27:14
Big Mike >> Apple věcičky jsou také z Číny a o kvalitě se hádat není s kým.. Ten návin mi přijde otřesnej.. Na druhou stranu spíše v porovnání s moderními navijáky. Chytám na staré Cardinaly a o něco novější Suverany a vypadá to podobně na cívce. Navíc u jmenovaných modelů, např. 45 let starých, již kvalita dostatečně prokázána jistě byla. A je dostupná za 20% ceny VS. A nápis je Sweden.. :)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ČtNÚhoří sezona 2012 10516
ČtNBurza na přívlačové nástrahy 33415
ČtNFotky ryb pouze na přívlač 107191
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














