- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják Van Staal
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
8x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
j.sladkay - Profil | Pá 29.12.2017 13:05:01
u x a - Profil | Pá 29.12.2017 13:01:00
Harry - Profil | Pá 29.12.2017 12:14:52
j.sladkay - Profil | Pá 29.12.2017 11:11:50
Cistit nechcem, ale vzhladom na to ze bezudrzbove existuju len baterky to neriesim a urobim to. A to ze 2sezonu nieco chytas nic nedokazuje, kazde mazivo casom a pouzicanim degraduje, takze budovat vzdusne zamky je kravina. navyse firma kera ma neexistujuci servis :) a ver tomu ze svoje daiwy nejakemu unudenemu turkovi co jebne 1cm3 vazeliny na hnacie kolo a posle spat svoje navi nedam, navyse za nezmyselnu cenu
MB - Profil | Pá 29.12.2017 10:48:04
Vem prosím neodolné hodinky a dej je pod vodu vem je do velmi prašného prostředí a zkus to dělat půl roku a pak napiš že je netřeba čistit a že furt fungujou....
Nevím jestli funguje ms v rolničce mám ten navi teprve druhý rok ...ale vím že čistit nic netřeba páč rolnička funguje jak má...čti jako nová
Celé je to o tom že chce čistit něco co je chráněno proti zašpinění....až tady napíše někdo kdo ten nevi má že ho používal a že rolnička je zanesená a musí se čistit že ms nefunguje a reklamaci neuznali tak se budeme bavit dál
MB - Profil | Pá 29.12.2017 10:38:04
Ještě jsem nezažil že by nějaká co jsem v životě potkal nefungovala :) a to některé byly aj 2x starší než já
Ale jinak naprostý souhlas o navrhnutí zpracování i použitých materiálů
A k hodinkám...mno já mám hodinky na určování času , a he dokazování jestli mám vkus a styl nebo ne.....vybral jsem si ty co jsou bez udržbové odolné pak co se mě líbí a věř nebo ne ....fakt je nemusím servisovat ani je nijak šetřit a furt ukazujou přesný čas :)
A promiň že s tebou v tomhle souhlasím páč on v tom někdo hned vidí .....něco co ho samotného moc uspokojuje
j.sladkay - Profil | Pá 29.12.2017 10:30:43
u x a - Profil | Pá 29.12.2017 9:50:49
abcdddd - Profil | Pá 29.12.2017 9:48:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
skusim este raz a polopate, Daiwa = hrozny servis, ak mas navi s MS tak si na ten hrozny servis odkazany lebo daiwa ma MS iba v ich autorizovanych servisoch, tympadom ti ludia, co rozoberu a zlozia navi lepsie ako ofiko servisaci si mozu ist piskat pretoze ten navi z titulu absencie MS proste oservisovat nedokazu. Trend je jasny Daiwa uz drbe MS aj do mid range navi. O chvilu uz nebude Daiwa bez MS. Podobne ajked ine to mam ja s JDM/SW Shimanami, ofiko servis shimano ta posle doprdele s tym lebo to proste nie je navi z nasej geografie/ resp SW JDM modely ani nemaju suciastky v pripade vymeny alebo sa servisak boji do toho sahat, uz aj take som zazil, ale nastastie mam 30km od BA velmi sikovneho chalana, ktory je ochotny a hlavne schopny tie navi oservisovat na jednicku, ak by boli MS tak mi neostane nic ine ako ich posielat na servis do sveta boh vie kam, v lepsom pripade DE v tom horsom mimo EU kde ti pri navrate hrozi clo/dan za navi akoby si ho opat kupoval (ano aj take sa stalo)
MS nie je carovne, aj napriek tomu, ze si myslis, ze servis nepotrebuju tak vedz, ze ano. Ale asi s nimi nenatocis to co natocim ja, lebo moje navi idu po kazdej sezone na komplet servis.
Ale chapem, si jeden z tych co nedokazu prispustit, ze to co maju doma je sice dobre co vonkoncom nepopieram, ale nie bezchybne. nic nie je bezchybne.
Bacha - Profil | Pá 29.12.2017 9:48:13
MB - Profil | Pá 29.12.2017 9:43:40
U nás nežije ryba na kterou bych to potřeboval :)
MB - Profil | Pá 29.12.2017 9:33:27
Když pominu že chceš čistit něco co není potřeba....jsou lidi co ten navi složí a rozloží...líp než polovina servisáků a jsou lidi co mají problém vyměnit cívku za jinou....to s ms ale vůbec nesouvisí....
Jak jsem psal ....kup ho dva tři roky chytej a pak dej vědět jestli je potřeba čistit rolničku
A k hodinkám....ano jsou na baterku...přesto mají ručičky i vteřinovku které se pořád hýbou....fuk jestli pomocí baterky a nebo ručního pohonu.....proč je uvnitř nemusím čistit?
Neřešíme pohon ale potřebu čistit nebo nečistit....ty hodinky jsou ve vodě častěji jak ten navi, v prašném prostředí 100násobně a .....kua furt netřeba čistit a jiné hodinky...určitě dražší a hezčí by ten záhul nedali ani půl roku....některé by nezvládli ani první namočení.....a proč....no protože nejsou proti tomu zabezpečené. Prosté tak že by jsi to mohl pobrat i ty
Bacha - Profil | Pá 29.12.2017 9:29:04
A co se hodinek týče, seš hodinář?
Já jsem si s tím VS taky zatočil a není to nic hrozného. Navíc se mi taky líbí. G-Shocky se mi taky líbí, i když je nenosím. Krása věcí je o vkusu a ne o egu:-DDD
abcdddd - Profil | Pá 29.12.2017 9:19:28
MB - Profil | Pá 29.12.2017 8:49:57
Máš vodotěsné hodinky? Jak často je uvnitř čistíš? Nebudeš tomu věřit ale moje casia G-shocky jsem ještě nikdy nečistil a pořád jdou naprosto přesně, a věř že je nešetřím již hodně let a nové si koupím jen proto že si budu chtít udělat radost protože tyhle ještě dlouho budou fungovat i bez zbytečného čištění
Proč čistit rolničku když se tam bordel nedostane? Kdyby jsi ten naviják aspoň dva roky používal pak by jsi možná nepsal takové hlouposti
Ale objektivně musím napsat že twina mám delší dobu a rolničku jsem taky nečistil....i když tam asi bordel bude....zatím vše funguje jaj má a netřeba se v tom vrtat ....asi ho pošlu do servisu na vyčištění :)
foxxx - Profil | Pá 29.12.2017 8:18:03
https://www.youtube.com/watch?v=2Tehjx2SCRs
abcdddd - Profil | Pá 29.12.2017 8:05:03
tym netvrdim, ze Daiwa navi su zle, to vobec (aby ma MB nedosiel prudit), napr taka Saltiga, ak by sa vyrabala vo velkosti Shimano 4000 tak uz ju mam doma
Kde to žije - dravci
ČtÚhoří sezona 2012 10516
ČtBurza na přívlačové nástrahy 33415
ČtFotky ryb pouze na přívlač 107191
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73










