- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Skutečný průměr pletenky Berkley Whiplash
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Rezeň 5,125 - Profil | Čt 9.11.2017 10:48:14
Bacha - Profil | Čt 9.11.2017 10:48:04
j.sladkay - Profil | Čt 9.11.2017 10:46:43
Bacha - Profil | Čt 9.11.2017 10:42:28
Někdo to tu už psal, že to chce při koupi to vzít do prstů a senzoricky posoudit. Navíc každá šňůra se chová jinak po namočení.
Co se poměru cena-výkon týče, nyní používám Daiwu https://www.nasoutokushop.cz/daiwa-j-braid-x8-tm-zelena
Teď hodlám vyzkoušet tenkou Huprovku. Už ji mám doma a vypadá celkem dobře...na omak:-)))
Borek-kerob - Profil | Čt 9.11.2017 10:40:33
Rezeň 5,125 - Profil | Čt 9.11.2017 10:13:44
Kupovaný u Zelenku, podle mě to spekany nebylo, povrchovka naprd, sala vodu fest, za mrazu s tím nešlo chytat..., brzo sem ji vyhodil. To jen tak na okraj..:-)
Palusko - Profil | Čt 9.11.2017 9:14:42
Palusko - Profil | Čt 9.11.2017 9:11:44
P!F - Profil | St 8.11.2017 21:36:38
To, že nejde odmerat hrúbka šnúry je blbosť. Existujú srandy ako optický mikrometer, nie je potrebné to merať mechanicky, tak zrejme merajú whiplash.
Whiplash bola dobrá šnúra, keď ju začali robiť. V dnešnej dobe je strašne predrazena vykopavka. Mám chytené moje najväčšie sumce na šnúru čo má reálny priemer 0,23mm a reálnu nosnosť 25kg. Medzi reálnymi výrobcami snur realita. Medzi firmami ako Berkley či shimano a podobne, čo predávajú tovar vyrobený na zákazku v čine nie.
rybomil - Profil | St 8.11.2017 19:33:33
rybomil - Profil | St 8.11.2017 19:29:41
jinak WP je jedna z nejhorších co jsem kdy měl
yarda_1 - Profil | St 8.11.2017 18:31:29
yarda_1 - Profil | St 8.11.2017 18:25:20
kubas. - Profil | St 8.11.2017 17:26:40
Borek-kerob - Profil | St 8.11.2017 17:18:45
Celkově jsou ty šňůry strašně individuální, kdysi mi někdo vychválil do nebe Daiwu 8braid a WTF Gliss... oboje jsem smotal po první vycházce a použil k vázání streamerů... takovej shit! Nejlepší co jsem kdy měl byl vzorek z čínský fabriky, co měla prodávat pod svym brandem jedna česká značka, ale nakonec to prodávat nebude. Bohužel.
Locco - Profil | St 8.11.2017 17:15:34
Kde to žije - dravci
10:07Burza na přívlačové nástrahy 33420
7:37Fotky ryb pouze na přívlač 107193
ČtÚhoří sezona 2012 10516
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.











