- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaký Dragon vybrat?
Prut DRAGON X-Treme Spinn 2,70m 6-28g
Prut Team Dragon Long Range 2,75m 10-28g
Prut Dragon HM-X Hitman 2,75m 7-25g
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nrybomil - Profil | St 4.1.2017 10:23:20
co to máš za ráži ?
NOrion24 - Profil | St 4.1.2017 10:21:45
jeden Morethan kterej obsáhne 2-3 gramáže dragonu....
dalsia perla mrku
Nrybomil - Profil | St 4.1.2017 10:18:47
Na výstavě u Daiwy měli jednou Morethana v tý délce a ráži co jsem po něm pokukoval, když jsem ho vzal do pacek přiběhli, začali vychvalovat atp.
Jak sem chtěl, aby udělali zápůjčku na +- 14 dnů, že jim podepíšu zacálovat případný poškození už se mnou nechtěli dál jednat... chtěji za něj bratru 24 táců a nemůžou mi ho půjčit k ošáhání, šmejdi :§)))
Ale vyfotili si mě hned, to zas joo, ta fotka někde koluje...nevim prooč. :-(
Na Wallermesse Passau 2016 u japánských UL klacíků za 300 - 450 eček nějaký borec jeden vzal, chtěl prošvihnout a hned z první prásknul do stojanu za sebou. Majitel se jen chytil za hlavu...ale ani slovo.
NIza - Profil | St 4.1.2017 10:11:34
NMára FOX - Profil | St 4.1.2017 10:10:23
Nrybomil - Profil | St 4.1.2017 10:01:33
máš asi na lámání částečné nadání ?
Iza : hele fakt úplně nevím, přestaly mě tehdy vpodstatě ty polský věci zajímat, na výstavách u těch stánků bylo hoodně plno ale obcházel jsem je obloukem.
V Polsku jsou stavěči co ti postaví hodně slušný klacík za přiměřený peníze, jenže na blanku Sakura jak před cca 10 let y to asi nebude, nebo se nedoplatíš... ale hold Pařízkovi bych asi dal přece jen vydělat radši, chlapci šikovnýmu :§)
V podstatě čím nižší číslo HM, tím menší pravděpodobnost zlomení hlavně u těch slabounkých částí blanku. Ale zase záleží na tom " lámacím potenciálu " každého jedince co to bere do pacek.
Některý blanky mívaly až enormně ztenčenou sílu stěny, jak to přesně bylo u těch drakoušů to fakt nevím, jak říkám jde to mimo mě už dlouho.
Knapík : já 2 - 8g taky nee... ale není to drak
NMISO* - Profil | St 4.1.2017 10:00:02
NMISO* - Profil | St 4.1.2017 9:57:03
NOrion24 - Profil | St 4.1.2017 9:47:10
NJardick - Profil | St 4.1.2017 9:44:42
NOrion24 - Profil | St 4.1.2017 9:27:50
odporucam pozriet este radu HM69.....je sice z Hmiek trochu starsia ale vyznacuje sa dost vydrzou a "blbovzdornostou"...su to skutoccne dobre pruty na vlacku
este maly dotaz na lov z clna su tieto dlzky uz moc vela...tam by to chcelo nejakeho kratasa....
NIza - Profil | St 4.1.2017 9:10:39
Nrybomil - Profil | St 4.1.2017 8:47:31
Nrybomil - Profil | St 4.1.2017 8:32:27
Jako mě je divný, že když by byly tak až dost dobrý, že jich, když už "je to jenom 200 km ( K. Krýl - Martina " ) nějakým tím lepším směrem tam nejsou plný kšefty, ale spíš je tam vůbec nevídíš... oni už ty polandy asi prokoukli ??? ( jako Cabelas když si kdysi hodně nabral voblery polský produkce a pak s nima docela rychle skončil ).
Jako našel bych mezi nimi svého " miláška ", destina to určitě není, nejspíš elektra?Asi bych si na ní zvyknul rychle.
Ale právě ze zkušeností po přechodu na blanky toray, kdy hlavně nižší ráže praskaly podle hlášek zákazníků až neskutečně, třeba jen při lovu kolem + - 0°C, jsem se drakoušům vynhul, móda destiny mě naštěstí minula. Radši jsem šel jinam, ikdyž stejně např. u toho Sportíku to dopadlo podobně, rozdíl mezi blanky origoš BRD a potom čína je taky podstatný. Naštěstí mám ještě nějaký origoš. Prutem XL nebo XXL se nebojím v noci plácnout do větviček nade mnou...kámošovi s drakoušem se to povedlo jenom jednou a naposled. Ale on má ten prut "podle papíru" kvalitativně lepší a o 30g lehčí.
Drakouš tyhle mouchy postupně vychytal a dnes má blanky i klacky podstatně lepší než tenkrát, ale podle mě přeci jen nad ty úplně první drakouše ( před toray ) není.
Parabolická akce mi velmi vyhovuje, ty současné modní rychlíky špičkových akcí nemusím až skoro nesnáším. Ale jak se říká každej pes jiná ves, někdo rád vdolky, jiný zase hezký holky. Já na líbivý holky už tak nějak nedám :§)
Zatím zlomeno jen 1 Mikádo, přivření SPODNÍHO dílu do dveří auta. Rovnou jsem to přiznal a pozáruční výměna dílu zdarma proběhla tenkrát u samostatného ( ne oficiálního ) dovozce asi do 10 dnů úplně nejpohodověji jak jen mohla.
Knapík : Balzer Magna 2,7 / 30 - 70 g mám od samýho počátku co se objevily. Potahal neskutečných ryb, v počátku lovu na Hněvkách klidně 30 - 50 ryb za podvečer, všetně sumíků k metru. Na tehdejší dobu neskutečnej prut. A že jsem mu dával naložit. Jeden kolega z ČB co mi o něm řekl a dal mi ho vyzkoušet ho vozil na lososy na Morrum a pár ks přes 10 kg mu vytáhnul.
NIza - Profil | St 4.1.2017 8:23:45
dragonu sem par mel a porad mam, no a nemel sem ani s jednim sebemensi problem. Mam ty pruty rad
Kde to žije - dravci
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
7:44NBurza na přívlačové nástrahy 33417
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...














