- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lipno, dravci, přívlač
Ahoj všem. Byl jsem v okolí Lipna na dovolené a zbyla i trocha času na vláčku. Nepodařilo se mi však nic víc, než dva okouni kolem 20cm. Chtěl jsem se zeptat, jakou taktiku lovu používáte na Lipně na okouny, candáty, štiky, sumce? Nechci vědět podrobnosti, jako místa a tak, jen by mě zajímalo, jestli okouni spíš na smáčky, candáti na gumy a tak.. Prozatím díky všem!
Autor diskuse: Pedruna - Profil , 27.8.2016 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
37x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nrybomil - Profil | Pá 2.9.2016 10:28:52
sumec 1950 >> Jak nikdo nechytá? taky je chytám, jako lerak, aniž bych chtěl a o ně usiloval, zrovna včera. Tak to už jsme 2. Tady bolků bývalo možná 10 x tolik a ouklejí, ouklejnů tím pádem min. 10x méně. Přebolenování a přesumcování je mnohde fáma od těch co vědí prd. To by překapřování pak bylo takový, že by se neměli sypat min. 10 let a mít míru 0cm, ne náký K70.
NIza - Profil | Pá 2.9.2016 10:27:29
Pedro1 >> to je fakt, ale to se stava tak jednou za rok, ze se predhaneji ktery se driv koukne na breh:-)
NFRANK71 - Profil | Pá 2.9.2016 10:23:05
sumec 1950 >> v retro cajku si fajn, to je tvoje parketa. Jinak .............
NPedro1 - Profil | Pá 2.9.2016 10:16:27
Iza >> Je jich tolik,že se nejsou schopni domluvit který zabere.
Nsumec 1950 - Profil | Pá 2.9.2016 10:14:49
FRANK71 >> Za kašpara jseš tady ty.V prd..i jsi byl,a od všeho máš klíče.Otravuješ kdekoho,tak se zklidni!
NFRANK71 - Profil | Pá 2.9.2016 9:57:47
Sumec 1950 je vtipálek, bolenů je mraky, sumců je mraky a není schopný na Orlasu žádného chytit.:-)))) Je to kašpar.
Nsumec 1950 - Profil | Pá 2.9.2016 9:07:14
lipenak >> Nějak nechápu,proč jsou ještě boleni chráněni.Je jich všude mraky,a nikdo to nechytá.
NRytíř - Profil | Pá 2.9.2016 8:45:48
lipenak >> tvl..to je normálně CI5.Asi tě přivezu tohle triko:-))
http://www.xavier.cz/main/zobraz.php?kat=1&new=&id=46
http://www.xavier.cz/main/zobraz.php?kat=1&new=&id=46
Nlerak - Profil | Čt 1.9.2016 21:05:58
lipenak >> kupodivu i pro moje uši.... :-) a když hladinu prořízne fialová vlajka je to kýč jak bič !
zrovna dneska jsem domlouval říjnový nocleh na Soumaráku...
zrovna dneska jsem domlouval říjnový nocleh na Soumaráku...
Ninža - Profil | Čt 1.9.2016 21:05:01
jezdím na Lipno 17 let a pořád se hlavně chytá C50 - 60. Sem tam nějaký větší, na podzim tu mají rakušáci 3boj (štika, candát, okoun) a candát vloni dopadl nejhůř - velikostně. Velký vliv měla i velká voda v roce 2002 - vyměnilo se 60% původní. Dále se zanáší výmoly a díry, něco obsadí sumec, tak má candát omezené množství míst na výtěr. Ale jak tu zaznělo, záleží hlavně kde se chytá a v jakou dobu. Každý měsíc je to jiné (léty vychytaná místa a časy), některé známé fleky jsou dávno pryč a pak jsou na místech, kde by je nikdo nečekal. V současné době mají aspoň co žrát (bílá ryba). Jinak se musím pousmát nad některými názory (př. septiky) - v létě je tu zelená voda, a to dřív tolik nebylo. Ale ryba se chytnout vždy dá a většinou ti, co nachytají, tak o tom ani nepípnou (znám borce, co tahá woblera 6 dní v týdnu a všichni by se divili, co nachytá a pustí - ale to by udělalo zlou krev). Nedalo mi to, tak jsem napsal svůj názor a ať si to každý přebere, jak chce.
Nlipenak - Profil | Čt 1.9.2016 20:59:17
lerak >> alespon si užiješ zábavu , byl jsem nedávno se projít kolem horní strouhy , brzo začne troubit mrtvej luh a to je pro moje ušiska ráj :-)))
Nlerak - Profil | Čt 1.9.2016 20:55:21
lipenak >> mě ti zaprcatělí "boleni" v množství milijónovým dost znepříjemňujou lov na horní strouze. Furt mi atakujou malé jepičky a praporečníci se k nim nemůžou dostat. Co je to za pořádek todlencto ?
Nlipenak - Profil | Čt 1.9.2016 20:41:51
Big Mike >> jen přijed na boleny ale budeš muset vyvinout větší úsilí ,dříve to stačilo fláknout kolem trav a většinou se tam během chvilky třepal . Jsou tu pořád a už sem jaksi tak nějak patří ..
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










