Vláčecí prut a naviják na sumce

Prosím o radu vláčecího prutu a navijáku na sumce na Labi. Cenovka do cca 4000 Kč. Díky.
Já přemýšlím nad WFT Prut Ghostrider Spin 3 m 40-90 g a naviják Ryobi Naviják Cynos 4000 CD, ale chci znát názory zkušenějších.
Autor diskuse: kengous - Profil , 22.1.2016 dravci - náčiní, doplňky

Nabcdddd - Profil | Po 1.2.2016 20:36:16

poldeci >> http://rybarska-vystava.sk/program/piatok-1902-2016​

13,00 nejaky Havlicek, Boh vie kto to je... orion nikde :(

    Npoldeci - Profil | Po 1.2.2016 20:29:04

    abcdddd >> neviem,tipujem

      Nabcdddd - Profil | Po 1.2.2016 20:19:28

      poldeci >> s kym tam bude beseda?

        Npoldeci - Profil | Po 1.2.2016 20:13:24

        Orion24 >> vyhovorky....v trencine bude beseda so sumcolovcom ,tak si tam sadni na polhodinu nieco vstrebat

          NP!F - Profil | Po 1.2.2016 20:12:28

          Orion24 >> ten blank už máš, či furt ee?

            NOrion24 - Profil | Po 1.2.2016 20:07:13

            poldeci >> co sa tyky sumco pruta nesom schopny poradit stale som v stadiu hladania :-)....mozno raz...uvidime

              Npoldeci - Profil | Po 1.2.2016 19:57:09

              Orion24 >> a preco kangarusovi neporadis?,vedla si pisal ,ze hadzes na sumca plandavku-vyuzi prilezitost a porad

                Nabcdddd - Profil | Po 1.2.2016 19:45:19

                Orion24 >> nebuc plany...

                  NOrion24 - Profil | Po 1.2.2016 19:35:17

                  abcdddd >> ta vidis.....samej odbornik tu

                    Nj.sladkay - Profil | Po 1.2.2016 19:14:26

                    abcdddd >> :))

                      Nabcdddd - Profil | Po 1.2.2016 18:54:15

                      Orion24 >> si nedas pokoj? :-) tu sa neda dat cervena, ze?

                        Nkengous - Profil | Po 1.2.2016 18:46:46

                        Máte někdo zkušenost s pruty WFT Ghostrider Spin 2,7 m 40-90 g a Shimano Catana DX Spinning 2,7 m 50-100 g. Chytat budu si na plandavky okolo 30-40g i větší woblery např. Rapala X-Rap Jointed Shad 13cm(46g) Dík Naviják už jsem vybral Slammer 360

                          Nj.sladkay - Profil | Po 1.2.2016 18:13:52

                          Orion24 >> nic robim prdel

                            NOrion24 - Profil | Po 1.2.2016 18:12:10

                            rybomil >> nesmies si vsetko brat osobne....myslel som iných sumcobijcov

                              NOrion24 - Profil | Po 1.2.2016 18:11:44

                              doktor multiplikator >> j.sladkay - 1.2.2016 18:05:15 >> ???...

                                Nj.sladkay - Profil | Po 1.2.2016 18:05:15

                                Orion24 >> setri formu na vystavu :))

                                  Nrybomil - Profil | Po 1.2.2016 17:05:13

                                  Orion24 >> náhodou já už nějakýho živýho in natura viděl a kdysi dávno i chytil :§) Ale bylo to dávno zapomenuto, teď už ani nevím jak ta fišle vypadá a co žere, woe.

                                    Nminatrix - Profil | Pá 29.1.2016 21:34:06

                                    kengous >> pokud bych dnes chtěl opět sumčovláčák na smekáč, opět bych koupil Sportex Carboflex Turbo 270cm a vrhačka 120g.

                                      Nkengous - Profil | Pá 29.1.2016 21:28:20

                                      Pedro1 >> plandavky okolo 30g i větší woblery např. Rapala X-Rap Jointed Shad 13cm(46g)

                                        NPedro1 - Profil | Pá 29.1.2016 21:24:48

                                        kengous >> To je parádní odpověď.
                                        A budeš tahat 8 cm wob,nebo gumu na 20 g hlavě,nebo 15 cm wob,nebo 80 g plandu?
                                        Bez toho aby člověk věděl co budeš chytat jsou všechny rady k hovnu.

                                          Červené karty: u.x.a.