Velikost navi k prutu Sportex Carboflex 2,4m 20g

Ahoj, chci objednat naviják k prutu Sportex Carboflex 2,4m 20g. Chytám všechno..., okouny, candáty, štiky. Zatim na tom mám starý Exage 4000, který dosluhuje a zdá se mi i zbytečně velký. Většinou chytám na gumy 10-30g, plandavky, atd.. Přemýšlím o RYOBI nebo SPRO. Který typ a velikost doporučujete? Díky předem za názor.
Autor diskuse: $niper - Profil , 29.12.2015 dravci - náčiní, doplňky

NAzeal - Profil | Pá 1.1.2016 9:02:31

nofish >> nove black pearly? Fuu kde sa daju osahat?

    Nnofish - Profil | Pá 1.1.2016 9:00:19

    Azeal >> já jsem vzal taky black pearla, Carboflex byl pěkný, ale vybraný prut prostě lepší, ani nevím v čem, ale byl. A to jsem už viděl nové black pearly.... :-)

      NAzeal - Profil | Pá 1.1.2016 9:00:14

      nofish >> pozeram tabulky, carboflex je lahsi o 15g, mas pravdu. Teraz uz fakt neviem aky carboflex som drzal, ale pocitovo bol tazsi...

        NAzeal - Profil | Pá 1.1.2016 8:51:12

        nofish >> ja som mal v rukach pred tromi rokmi, ked som bral black pearla carboflex turbo a bol tazsi a padal na nos...neviem ci to bola starsia verzia. Kazdopadne som vzal blacka a stym som spokojny

          Nnofish - Profil | Pá 1.1.2016 8:49:49

          Azeal >> carboflex by měl být lehčí, než black-pearl, proto jsme ho kdyci nekoupil, je trošku jiný a zdál se mi jak "papír" oproti black pearlu.

            NAzeal - Profil | Pá 1.1.2016 8:48:45

            $niper - >> prikladam foto

              NAzeal - Profil | Pá 1.1.2016 8:45:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              $niper - >>Carboflex je podobny black pearlu, avsak inak vyvazeny a troska tazsi. Mam black pearl 2.7m 20g a mam na nom redarc 10400. Je to pekne vyvazene a zvladne to vsetko, co ten prut dovoli. Chytam max 25g hlavy a voby do 10cm..salmo minnow.

                NPalusko - Profil | Pá 1.1.2016 2:21:13

                $niper - >> 30g gumy na 20g prute to musi byt rozkos hadzat. Ale navijak si objednal dobry

                  Nkkkarlos - Profil | Čt 31.12.2015 0:13:05

                  Sportex a u.x.a. doporučují ke svým prutům jedině Shimano Catana :-)))
                  Velikost záleží na pocitu každého soudruha.....

                    Nstipec - Profil | St 30.12.2015 22:27:51

                    vozim ten navijak len tak v aute tak je to mozne este ze mam nahradnu cievku.

                      Nvundu - Profil | St 30.12.2015 22:10:13

                      ráky >> ja jej mam snad uz od praveku a taky se mi nic neloupe...bude to zachazenim :-))))

                        Nceczubr - Profil | St 30.12.2015 18:25:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Mám PENN Sargus 3000 už 6 let,absolutní spokojenost,prut DAIWA Exceler 2.40 10-40g,převážně štika,candát,na tlouště boleny a okouny mám DAIWA Legalis 2500,prut ROZMAIER 5-15g.

                          NMartinbati - Profil | St 30.12.2015 17:06:38

                          $niper >> bude

                            Nnofish - Profil | St 30.12.2015 13:35:02

                            stipec >> ta barva se ti oloupe, pokud tu hranu pomlátíš. Sám jsem to na jedné cívce u reda a jedné u zalt-arca řešil. Je to díky zacházení. Vymyli jak, vylešti to a máš klid. Šlo to pískem na nádobí a pak ještě tím tekutým.

                              N$niper - Profil | St 30.12.2015 13:13:22

                              Objednal jsem Ryobi Zauber FC 3000. Tak snad bude ok :-)

                                Nstipec - Profil | St 30.12.2015 13:02:23

                                ráky >> ja ho mam 2 roky pouzivam ho na vlacku.olupali sa mi na hrane cievky pri nahadzovani sa mi zachytava silon

                                  Nráky - Profil | St 30.12.2015 6:11:37

                                  stipec >> Mám ho 3 roky a nic jse neloupe.

                                    Nstipec - Profil | St 30.12.2015 0:39:32

                                    reda si nekupuj odlupuje sa z neho farba na cievke a potom sa s tym zle nahadzuje

                                      Ndvorák - Profil | St 30.12.2015 0:22:58

                                      Na podobném prutu mám Reda vel.20 a dobrý. Doma se mě ještě válí Arktica 30,zkusil jsem ho tam a už to nebylo tak dobrý.
                                      Se stejně máš že chytáš všechno ....

                                        Npike9999 - Profil | Út 29.12.2015 23:02:22

                                        Zdravím, ja používam navijak o veľkosti 3000 konkrétne-daiwa laguna 3000 a som veľmi spokojný.Slúži ako má a aj ta veľkosť vyhovuje.