- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prechovavanie gumy na jiggu
Nechavate po love gumy na jiggu alebo ich davate dole? Ked to tam necham tak to tam podivne oxiduje pripadne inak reaguje a ked to dam dole zase nicim gumu a musim zbytocne znovu napichovat, tak mam uz roky dilemu.
Autor diskuse: Palusko - Profil , 25.9.2015 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Michal28 - Profil | Út 29.9.2015 20:06:51
Pedro1 >> tak silna chemicka reakcia? Zije v tej vode nieco?
TiIak - Profil | Út 29.9.2015 17:06:19
Rybkin >> Tak už je tu iba posledná možnosť tie jigy niesú odlievané ale lisované z TUNGSTEN prachu+nejaké pojivo :) V chine vyrobia už čokolvek :D
Rybkin - Profil | Út 29.9.2015 16:40:44
TiIak >> Tak to určitě nedělaj bo to je nalitý na klasický koupitelný jigháky a nějaký pulení by pak nemělo pevnost
Pedro1 - Profil | Út 29.9.2015 16:40:41
TiIak >> Netuším.A kupovat balíček kvůli tomu abych to zjistil nebudu:-)
TiIak - Profil | Út 29.9.2015 16:34:11
Pedro1 >> Bez srandy,ja si myslím že najprv odlejú tungsten hlavu s dierkami a potom tam dolepia očko a oblúk háku...inak neviem ako by to urobili,háčik by pri 4000 C "zhorel"
TiIak - Profil | Út 29.9.2015 16:29:43
Rybkin >> To by ma zaujímalo ako keitech odlieva tie tungstenjigy,wolfrám ma vysokú teplotu tavenia ovela vyššiu ako olovo.
Rybkin - Profil | Út 29.9.2015 16:24:58
martcv >> Netušim ale přes stovku za hlavu v gramáži co bych já užil mi přijde dost:-))
martcv - Profil | Út 29.9.2015 16:22:35
Rybkin >> hele to fakt někdo kupuje....?.....to musí stát raketu..
Rybkin - Profil | Út 29.9.2015 16:16:53
janzo >> No zamejšlet se nad tim jestli se neotrávim při chytání protože mam zoxidovanou jigovku mi přijde hodně ujetý,fakt ale jeden tip bych přesto pro tebe měl.U nas na krámě maji hlavy wolframové a trochu předpokládám že ty oxidovat nebudou
Pedro1 - Profil | Út 29.9.2015 15:24:09
Michal28 >> Tak jsem si to vymyslel,co Ti na to mám říct.
Prostě tam je na dně něco,co je těžší než voda (proto to je na dně) a reaguje to s olovem.
Hodím gumu,vytáhnu a hlava má všechny možné barvy,jen ne původní stříbrnou.
Prostě tam je na dně něco,co je těžší než voda (proto to je na dně) a reaguje to s olovem.
Hodím gumu,vytáhnu a hlava má všechny možné barvy,jen ne původní stříbrnou.
Pedro1 - Profil | Út 29.9.2015 12:35:19
Michal28 >> Po prvním hodu je ta hlava černá jak noc.Je ve vodě cca minutu.
Michal28 - Profil | Út 29.9.2015 12:11:35
Pedro1 >> a to tam mas nahodene cely tyzden? :-)
pri privlaci sa to tak nerobi
pri privlaci sa to tak nerobi
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 22.1 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 84 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - dravci
16:25Divoký potočák nebo granulák? 63
15:24Burza na přívlačové nástrahy 33412
14:50Fotky ryb pouze na přívlač 107190
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












