Naviják Shimano Vanquish C3000F

Zdravím kolegové. Prosím vás o nějaké zkušenosti s tím to navijákem. Měl bych jej na lehkou vláčku na pstruhy okouny max pak na candáta. Za nástrahy tahám jigy do 10g a voby do max 8cm. Do teď jsem používal biomastera 2500fb a byla plná spokojenost, ale už mě nebaví jej přehazovat z prutu na prut. Nyní se dá sehnat pod 10.000,- tak o něm vážně uvažuji.
Za každý postřeh moc děkuji...
Autor diskuse: koštˇa - Profil , 17.9.2015 dravci - náčiní, doplňky

xDanielS - Profil | St 21.12.2016 13:07:48

Orion24 >> To si nemyslím :-)

    Orion24 - Profil | St 21.12.2016 13:06:55

    doktor multiplikator >> j.sladkay - 21.12.2016 13:01:29 >> lebo nelovis UL L....

      xDanielS - Profil | St 21.12.2016 13:06:37

      Pepa z depa >> Rozhovor o ničem :-) "Ale" vynechej, je to 250g a cca 10.000 VS 230g a cca 5000 (já koupil v akci za cca 4300)

        j.sladkay - Profil | St 21.12.2016 13:01:29

        Orion24 >> niesom bohac ako ty, aby som si kupoval rareria a podobne hrackarske zalezitosti

          Orion24 - Profil | St 21.12.2016 12:59:42

          xDanielS >> sak prave..kym sa rozbehne je uz neskoro :-)

            Orion24 - Profil | St 21.12.2016 12:58:43

            doktor multiplikator >> j.sladkay - 21.12.2016 12:56:18 >> ale ne papierova ako ten zvysok :-)

              xDanielS - Profil | St 21.12.2016 12:58:03

              Orion24 >> Tak na tenký silony se současnou brzdou problém určitě nebude, rychlá právě není, je docela jemná, ale určitě kratší jak u AR-C. Šáhnu večer na Luviase a řeknu :-)

                j.sladkay - Profil | St 21.12.2016 12:56:18

                Orion24 >> je odlahcena ? je

                  Pepa z depa - Profil | St 21.12.2016 12:55:46

                  xDanielS >> 5.000kaček se dá pochopit ale těch 20g ne.

                    Pepa z depa - Profil | St 21.12.2016 12:55:11

                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 21.12.2016 12:37:09 >> já se taky jenom zdám. :-)))

                      Orion24 - Profil | St 21.12.2016 12:54:33

                      xDanielS >> to je ale pri tensich silonoch....problem

                        xDanielS - Profil | St 21.12.2016 12:51:18

                        Pepa z depa >> Rozdíl 20g a 5000Kč.

                          xDanielS - Profil | St 21.12.2016 12:50:13

                          Orion24 >> Právě 4000vka má 230g. Výměna vložek v brzdě za Carbontex z toho udělá něco jako QD, Cca 3/4 až otočka z "volné" do plné brzdy.

                            Orion24 - Profil | St 21.12.2016 12:48:06

                            doktor multiplikator >> j.sladkay - 21.12.2016 12:36:40 >> ty si ale vajco....:-)...stella je UL navijak?

                              j.sladkay - Profil | St 21.12.2016 12:37:09

                              Pepa z depa >> no sak ja ani niesom :))

                                j.sladkay - Profil | St 21.12.2016 12:36:40

                                Orion24 >> stelu

                                  Orion24 - Profil | St 21.12.2016 12:35:26

                                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 21.12.2016 12:34:31 >> konkretne?

                                    Pepa z depa - Profil | St 21.12.2016 12:34:45

                                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 21.12.2016 12:12:06 >> a to ještě nevíš že 20g v rozdílu váhy mezi jedním a druhým rolákem je jako rozdíl mezi tím bej a nebejt..... :-)))

                                      j.sladkay - Profil | St 21.12.2016 12:34:31

                                      Orion24 >> jakze na jigovom elite mam take male cudo

                                        Orion24 - Profil | St 21.12.2016 12:29:14

                                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 21.12.2016 12:27:10 >> ale predpokladam ty ziadne UL-L motatko nemas, myslim odlahcene ala stradic Ci4ku, rarenium, ci Luviasa