- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Daiwa Morethan Branzino 1010MML Surf Game Power Custom VS Sportex Hyperion
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NP!F - Profil | Ne 20.9.2015 23:58:13
Nbowman - Profil | Ne 20.9.2015 23:10:10
Ověřených kvalitních blanků je relativně málo.Býval to Sportex ale už to asi není tak jednoduché.Dneska je to asi hlavně St.Croix.Opravdu špička ale i cena tomu odpovídá.Dále snad CTS,Batson,Pac.Bay a další firmy. Nevím zda se vůbec dá sehnat blank 310cm a tak lehký jako má Branzino a jemu podobné pruty.
NP!F - Profil | Ne 20.9.2015 23:07:52
Lacnejsie to moze byt a moze to byt zasadne drahsie, vies dobre, ze su blanky drahe ako cert a komponenty tiez v uplne sialenych cenach, napriek tomu sa daju zohnat blanky, co su velmi dobre, nalozit na to zakladne alconity, obycajne sedlo a eva rucka, cele to vyjde celkom normalne peniaze a pokial ten clovek, co si to necha stavat, vie co chce, splni to viac, nez 99% seriovych prutov. Aktualne mam doma jeden blank, co pichne do vacku hocico v dlzke 2,7m na chytanie sumcov dole, cena blanku tusim pod 100 euro, akurat z toho musim orezat tie strasne ocka a rucku co tam su od vyroby.
Cele je to o tom, ze stavany prut je kravina, pre cloveka co ma odchytane prd ( priznam sa bez problemov, ze moj prvy postaveny prut vznikol v obdobi, ked som nevedel, co potrebujem ). Clovek, co vie co chce, to najde ovela lahsie pri stavanom prute .Akurat je problem najst blank.
Nfheavy - Profil | Ne 20.9.2015 18:25:22
Npoldeci - Profil | Ne 20.9.2015 18:01:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
prút na mieru nie je pre každého,myslím to v kontexte plného využitia,taký sviatočný rybár by sa na tom určite neodbavil
to že si dá niekto prút postaviť nie je o levnejšom ale o osobnom prístupe kde ten stavač palíc venuje do jednej palice viac času ako niekde v továrni,skrátka to s tebou predebatuje a ak vieš čo chceš tak výsledok je niekde inde
Nrybarking - Profil | Ne 20.9.2015 17:43:55
Za značku platíme dosti často i jinde např: Auta Škoda jsou u nás dražší než v cizině, bo je to naše oblíbená značka. Když si kupujeme boty, háčky nebo boilies... Někdy to má ale svůj význam, může to totiž být příplatek za sázku na jistotu. Né vždy to má ale svůj smysl. Je ale dost lidí, kteří razí teorii: Nejsem tak bohatý abych mohl kupovat levné věci. (Tím ale neobhajuji nákup extremně drahého prutu.)
Abych byl upřímný, nechat si z fleku postavit prut mě dosud nenapadlo. Kdyby to nepadlo zde, tak o této alternativě ani nevím. Nechat si předělat prut podle představ, to už znám, kolega to občas dělá. Defakto každý kupuje "tovární" pruty, ať to jsou závodní muškaři které znám, vláčkaři na přehradách atd. Mít na míru stavěný prut je prozatím dost velké unikum. Teď nahodím slovo do pranice, tak mne prosím jako lajka moc nekamenujte ale: Těžko si představit že je v čechách někdo, kdo staví lepší pruty než světová firma, která jich vyrobí mraky a má letité zkušenosti. Pokud dokáže stavět super pruty a levnější tak by přece nechytalo tolik lidí s dragonem který se láme, s hyperionem, skeletorem a Daiwama.... Každý rozumný by si nechal postavit prut na míru, podle mě to ale chce hodně zlaté české ručičky aby to někdo uměl. Osobně bych tedy (ale čistě jen podle této své logiky) volil raději osvědčenou jistotu.
NPepa z depa - Profil | Ne 20.9.2015 17:19:13
Nfheavy - Profil | Ne 20.9.2015 15:23:07
Nj.sladkay - Profil | Ne 20.9.2015 14:38:14
Nfheavy - Profil | Ne 20.9.2015 14:24:26
Nj.sladkay - Profil | Ne 20.9.2015 14:17:47
to je ako fiasko s bio lepiacimi paskami :))
Nj.sladkay - Profil | Ne 20.9.2015 14:15:42
Nfheavy - Profil | Ne 20.9.2015 13:11:40
Nj.sladkay - Profil | Ne 20.9.2015 12:09:05
a vobec, dnes ak nemas aspon na 3 veciach napisane nano mikro piko alebo aspon niesi vegan tak proste nezachytas:)))
NŘízek 5,125 - Profil | Ne 20.9.2015 11:29:45
ale jo, nějak se pokročilo, jinak se motají rohože na trn, resp-jinak se motají samotné rohože, namotávka na trn není příliš jiná:-)
a nejlepší sou ty dodatečný oviny uhlíkovýho základu, zrovna nedávna sem při jedný repasy kus obrousil, a stalo se prd:-)
ty zebca měly titanovou špičku, ale já si místo toho koupil silstara s plnolaminátem:-))
Nbowman - Profil | Ne 20.9.2015 10:59:02
Npoldeci - Profil | Ne 20.9.2015 10:57:37
je to blbosť na entú!
ako dole řízek poznamenal tak v r2000 fičali titanové vlákna ala "nitka jenom zlatá"/nálepka/---+pančuchy z kryptonitu a rybári tie teleskopy zamykali do trezorov
NŘízek 5,125 - Profil | Ne 20.9.2015 10:50:13
prut už tak 15 let starej, možná byl i od 98-99, nevím přesně:-)
přelomový sou ted ty silica nanomatrix od 3M, FRS atd
ale že by ty pruty byly nějak zázračně jiný, to nee.
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














