- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut a naviják pro přívlač
Zdravim potřebuji nový prut a naviják (nejlépe od Daiwy) na přívlač pro začátečníka ale aby zvládnul i menšího sumíka.Dohromady chci max. investovat 3000.
Díky za všechny odpovědi.
Díky za všechny odpovědi.
Autor diskuse: plsekt - Profil , 21.4.2015 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
8x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Pedro1 - Profil | So 25.4.2015 21:11:32
venca1 >> To je vyšší dívčí.Radši dám něco jiného,než se s tímhle trápit:-)
venca1 - Profil | So 25.4.2015 20:24:08
Bachy >> Já bych prosil o radu. Jaký uzel na fluorokarbon o průměru 1mm. :-)
Bachy - Profil | So 25.4.2015 20:06:47
rybomil >> neboj už ti tu zase nic psát nebudu, budeš tu mít dostatek prostoru pro své názory. Tak doufám že ku.va konečně něco rozumného napíšeš, zatím to je od tebe celkem nuda.
A poradna v přívlači? No, jestli si nevíte rady a chcete poradit jak vázat tenký fluokarbon, tak vám klidně poradím.
A poradna v přívlači? No, jestli si nevíte rady a chcete poradit jak vázat tenký fluokarbon, tak vám klidně poradím.
minatrix - Profil | So 25.4.2015 18:33:32
plsekt - >> Ted mas v bazaci Shimano Stradic vlacak. Cena 1300. Pokud je ok a libi se ti, vem ho..
rybomil - Profil | So 25.4.2015 13:41:08
Tak hoši, dejte konečně hlasovat, která Poradna přívlače má mít na MRKu navíc :
1) Poradna Přívlač
2) Poradna Přívlač Bachy
Btw : jdu radši na první letošní autokros, tam se řeší jiný věci
1) Poradna Přívlač
2) Poradna Přívlač Bachy
Btw : jdu radši na první letošní autokros, tam se řeší jiný věci
GTdpcfix - Profil | Pá 24.4.2015 14:40:32
Bachy >> prosim te tebe videli jednou zdolavat z kajaku a prochazka z toho byl nemocny....tak tady neblbni s tim ze kouknes a vidis jelikoz jak vime tak dobry odhad nemas
ps:nezapomen tady hodit poznamku jak jsem zly a vysazeny jen na tebe
ps:nezapomen tady hodit poznamku jak jsem zly a vysazeny jen na tebe
minatrix - Profil | Pá 24.4.2015 14:11:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
plsekt >> ..tak jsem byl v Kaprařské speciálce a mrknul na to vybavení do 3000Kč. Pokud chceš Daiwu - Sweepfire 240 , 10-40g. A navi bych vzal starší Legalis za cca 2000Kč. To náčiní nenadchne, ale jako vstup do světa vláčení je to dobrá volba.
Bachy - Profil | Pá 24.4.2015 13:02:55
Pedro1 >> koukneš a vidíš, to je jasný že bude chvilema tahat míň, ale to přeci nebudeme řešit, no a když tahá hodně, tak to je těch 2,74 přesně, si to vyzkoušej
Pedro1 - Profil | Pá 24.4.2015 11:54:51
Bachy >> A 2,74 kg se pozná jak?Raspektive jak poznám,jakou silou ryba tahá,když netáhá pořád konstatně jako PET flaška?
brokolica - Profil | Pá 24.4.2015 11:54:22
pilifnaj >> zajíavý že pod tím videem na yt je psany od autora videa : Video ze zdolávání sumce 150 cm z kajaku na přívlačový prut Jenzi Mitsuki Kaitsu Muskie. Pohodlně se usaďte a volume doprava :)
nic o prutu od Pezona..:D
nic o prutu od Pezona..:D
u.x.a. - Profil | Pá 24.4.2015 11:45:24
Bachy >> podle mého výpočtu tahá sumec 900,0mm silou 34,57912 F(N) ve vodě hluboké 1500,0mm čím blíž k hladině tak tahá míň bo je unavený
..
..
Bachy - Profil | Pá 24.4.2015 11:32:47
Pedro1 >> no záleží kde, ve vodě je to ekvivalent tahu 2,74kg, ovšem na mrku je to pochopitelně mnohem víc, jak uvidí potopené stromy a opře se do mohutného proudu, tak je to nepředstavitelná síla co hravě trhá šňůry jak výplet do tenisové rakety
Bachy - Profil | Čt 23.4.2015 22:17:07
venca1 >> ježkovy zraky, on neví co je to průměrný sumec :-))
Bachy - Profil | Čt 23.4.2015 22:15:03
minatrix >> však přijeď, rád tě poznám, pokecáme o prutech, otestujeme co a jak se dá čarovat a k čemu že je to dobrý ... :-)
Bachy - Profil | Čt 23.4.2015 22:08:14
Pedro1 >> jo, líný byl, to jo, ale furt je to metrový těžký kapr zaseklý skoro pod prutem a nemohls ho pustit ani pět metrů bokem, všude samé šňůry, jednou bych ti to přál zažít :-))
A sumců ? Tisíce, jinak bych si to přece ani nedovolil hodnotit. Jestli chceš vědět jakou silou se tahá průměrný sumec, tak se mě zeptej a řeknu ti to naprosto přesně. :-))
A sumců ? Tisíce, jinak bych si to přece ani nedovolil hodnotit. Jestli chceš vědět jakou silou se tahá průměrný sumec, tak se mě zeptej a řeknu ti to naprosto přesně. :-))
Čtenáři této diskuse také sledují
Lov na vyvěšenou - nové téma4050
Vychytávky proti kroucení šňůry - přívlač62
Zkušenosti s navijákama daiwa LT510
Daiwa Certate vs Shimano Twin Power552
Prut na ostrieze1739
Výběr prutu sportex.212
Burza na přívlačové nástrahy33425
Fotky ryb pouze na přívlač107201
Nejpodivnější úlovky na přívlač / rybku ?434
Jak na sumce ?128
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
21:29Rybářská videa: Podvodni zabery na Šírave - sumce, kapre a zubáče 1
21:01Úhoří sezona 2012 10524
19:05Trofeje - lín obecný 1
14:16Kde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
12:50Burza na přívlačové nástrahy 33425
11:08Fotky ryb pouze na přívlač 107201
SoRare woblery - Rapala 14054
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . Úlovky na přívlač z Moravy 2
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.










