Olovo na podvodní splávek

Chci příští rok začít chytat sumce na podvodní splávek. Nástražní rybky budu dávat max. 20cm . Ale nebudu mít trhací kámen, budu mít olovo. A nevím jak těžké ho mám mít.. Budu to zkoušet na řece , která má šířku cca 25m... Budu sestavu nahazovat,protože je zakázáno zavážet . To olovo.. jak těžké ? 250g ? By mohlo stačit ?
Autor diskuse: hopa - Profil , 16.1.2015 dravci - techniky lovu

NRAJA - Profil | Pá 6.3.2015 18:54:24

Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 6.3.2015 18:44:53 >> Počúvaj mladý, nefetuj a chytaj........

    Ndizlektik fídža - Profil | Pá 6.3.2015 18:44:53

    RAJA >> ne to tvé dno bude asi nej ...HAUUUUUK

      Ndizlektik fídža - Profil | Pá 6.3.2015 18:43:24

      mastrof >> no to nevím jestli my to jde :-))) nejradši bych tyhle typy hned z první poslal do pr.... a nemusel bych nic psát a ještě bych se chechtal

        NRAJA - Profil | Pá 6.3.2015 18:15:11

        Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 6.3.2015 11:01:22 >> Aj ty máš pravdu, ale dno vydláždené kamením nebude asi to naj.............:-)

          NRAJA - Profil | Pá 6.3.2015 18:14:09

          mastrof >> Máš pravdu, ale nakoniec aj tie tehly, či kamene sú svinstvo. Necháš tam napr. väčší šute aj s kusom silonu, potom prídeš s feedrom a pohroma začína. Trháš, trháš, chumáč sa nabuluje..................:-)

            Ndizlektik fídža - Profil | Pá 6.3.2015 18:13:20

            rroommaann91 >> tak tak.... amen....akorát občas táhneš 80sumíka i z kamenem :-)))

              Nmastrof - Profil | Pá 6.3.2015 18:09:26

              Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 6.3.2015 11:10:16 >> být nad věcí ti naštěstí celkem jde;) většinou jde o jednoho exota... obvzlášť ted v zimě je to tu na palici, všichni už potřebujem k vodě...

                Nhopa - Profil | Pá 6.3.2015 17:26:06

                rroommaann91 >> Díky :)

                  Nrroommaann91 - Profil | Pá 6.3.2015 16:21:00

                  :D :D :D Tisíce kaprařů nahážou metraky chemickejch koulí a sr...ek do vody a tady se řeší šutr :D :D :D Hele když už dáš šutr dej co největší budeš moct a trhačku aspoň 35 máš jistotu že se ti napalí hned jak to vezme a pak už jen přisekáváš. a Krááááásně to došponuješ že si i zabrnkáš na šňůru :)

                    Nhopa - Profil | Pá 6.3.2015 13:52:48

                    Asi tak...
                    Víte co je pod vodou kamení a bordelu ?? :D
                    Fakt nechápu ....

                      Ndizlektik fídža - Profil | Pá 6.3.2015 11:10:16

                      mastrof >> to výš nikde není ani zrnko sedimentu že by se to někam zabořilo :-) a neházím tam toho na jeden statek a dva hrady .....už mě to tu na mrku začíná pěkně sr.t se snažíš něco poradit a dicky tě hned ńákej ču... napadne :-) fak musí člověk být nad věcí :-)

                        Ndizlektik fídža - Profil | Pá 6.3.2015 11:01:22

                        RAJA >> myslím že kamení je všude dost a kus starý cihly se taky rozpustí lepší jak tam rvát jedovatý olovo ......bože hovnooooo!!!!!!pravda je jinde!!! zase nás obelhávají .-))

                          Nmastrof - Profil | Čt 5.3.2015 20:26:21

                          RAJA >> lepší čtvrtka cihly,než 300g olovo nemyslíš? olovo je trohu větší sra..a než cihla s trochou vlasce...

                            NRAJA - Profil | Čt 5.3.2015 18:57:56

                            Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 5.3.2015 18:22:45 >> A keď to pár rokoch vypustia(ak to nie je rieka), budeš sa čudovať, čo to za debila nahádzalo do vody. Skrátka bordel, bordel a ešte raz bordel.... Čunata!!!

                              Nhopa - Profil | Čt 5.3.2015 18:28:10

                              Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 5.3.2015 18:22:45 >> Tak ze sebe udělej,,bílího cikána,, :DD
                              Taky se půjdu podívat kolem.. :D

                                Ndizlektik fídža - Profil | Čt 5.3.2015 18:22:45

                                hopa >> zrovna mám před prací pěkný dlažební kostky :-))) hádej na co myslím :-)) JJ není zač.... ty dlažební kostky by lítaly daleko :-))

                                  Nhopa - Profil | Čt 5.3.2015 18:15:39

                                  Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 5.3.2015 18:11:22 >> ok,díky

                                    Ndizlektik fídža - Profil | Čt 5.3.2015 18:11:22

                                    hopa >> to nemám ale najdeš pěkný kámen nebo ještě líp na pochopení čtrvrt cihly ta se super ovazuje prostě podobný tvary aby ten kámen držel a nevyvlíknul se....omotáváš to jako balík na poštu akorát ne jednou ale vícekrát a nakonec si uděláš smičku (oko) tam cvakneš karabinu nebo ji cvakneš přímo někam za pár těch vlasců na tom šutru

                                      Nhopa - Profil | Čt 5.3.2015 17:40:13

                                      Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 5.3.2015 17:35:51 >> Nemůžeš sem dát nějakou fotku , jak to máš ty ?? :)

                                        Ndizlektik fídža - Profil | Čt 5.3.2015 17:35:51

                                        hopa >> já dávám 25a vejš podle toho kde a na co.... vem to několikrát kolem dokola pár uzlů jako balík když vážeš žadné sra.í a pak buď ńáký oko do toho zacvakneš karabinu nebo ji cvakneš ńěkam do toho omotaného kamene prostě co nejjednodušeji