- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vázání vs. sakování sumce
Jen slušně a bez urážek!
jaký způsob ponechání sumce je podle vás šetrnější? Neberte teď v ohled co je a co není povolené.
A) šetrné vyvázání76%
B) ekosak18%
C) klasický vezírek6%
Od 26.8.2014 hlasovalo 125 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NMalda512 - Profil | Pá 5.9.2014 18:18:51
Nbacklead - Profil | Pá 5.9.2014 15:57:15
NRST - Profil | Pá 5.9.2014 14:59:59
Nmolca - Profil | Pá 5.9.2014 14:55:20
NKubalorenc - Profil | Pá 5.9.2014 14:39:47
NRST - Profil | Pá 5.9.2014 14:28:31
NMalda512 - Profil | Pá 5.9.2014 14:10:12
Založil jsi sis novej profil a to MAMLAS512. A pak jsi na mě utočil, Jenže jsi ak hloupej , že si to udělal ze stejné IP adresy na které jsi byl registrovanej jako BACKLEAD. možná máš na mě svůj názor ale ohledně PC jsem mnohem dál než ty :-))))) No a ted sis zase obnovil tento profil. Tohle může udělat jen hloupej člověk kterej chce na někoho utočit tak si regne novej profil. A především já jsem tě nikdy neosočoval a neutočil na tebe. To ty jsi mě´ začal bezdůvodně urážet přes SZ. To , že je má gramatika hrozná je pravda ale ty nemáš žádné právo mě skrz to urážet. Jsi daleko horší hovado než jsem já. Jsem rád že ti MM ten profil zrušil. Porotže tohle je chování na urovni malého děcka,. No nevím kdo mě setřel... dál jsem mu odkaz na web kde je rozdíl mezi DSI a DI vypsanej. Možná jsi tak zabedněnej ale tuhle věc jsme vyřešili v pohodě. To ty zase tady ventiluješ něco čím by jsi mě tady urazil. Ale smůlu protože pravdu jsem měl já. Takže se tady neztrapnuj. Já si budu psát gramatické chyby dál a ty mi můžeš leda ..... víš co.......
Pokud jsem on line silák můžeme si dát někde sraz a probrat celou situaci osobně. Já se debatě nebráním. Nemusím si založit novej profil abych někomu něco mohl napsat. ty kinder hrdnino. Dám si tě opět do ignorace . Takže můžeš zase založit novej profil aby jsi mohl utočit.
Nbacklead - Profil | Pá 5.9.2014 9:53:37
Radunak >> rozbroje dělají také ti co lezou do debat aníž by je celé četli a jsou chytří až na hůru. Ják jsem už milionkrát psal.... jen malá hrstka těchto lidí by komu koliv na mrku něco řekla do očí. Ale u klávesnice jsou to ti nejlepší znalci . realu si neumí ani utřít zadek.
Zajímavé, že to říkáš zrovna ty. V sekci sumčařina jsi někoho chtěl setřít ohledně sonaru DSI, že neví co to je. Tě tam setřeli, protože ten borec měl pravdu a ty sám vůbec nevíš co to je. Hlavně že jsi dělal chytrého. Děláš ze sebe blba za každou cenu. Je něco, čemu vůbec trochu rozumíš ty online siláku???
A ještě jedno, někomu jsi tady psal něco o gramatice. Překlepy beru, ale někoho buzerovat za gramatiku a v každém druhém příspěvku sám napsat hrubku stylu: diskusy, druzý (viz tvoje příspěvky níže), tak to je mazeeeec....... To opravdu o něčem svědčí... :)))))))))))))))))))))
Ndada11 - Profil | Čt 4.9.2014 22:31:43
NRadunak - Profil | Čt 4.9.2014 22:02:14
Ndada11 - Profil | Čt 4.9.2014 22:00:45
Čtenáři této diskuse také sledují
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NÚhoří sezona 201210514
NBurza na přívlačové nástrahy33405
NLodě a jejich úprava1035
NDyje 1,Morava 176
NJak na sumce ?128
NTuning přívlačového vybavení536
NVěříte na štiky?183
NPřívlač ze břehu na moři v Polsku.16
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Kde to žije - dravci
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....














