- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výběr plavačkové bedny
Zdravím.Již delší dobu uvažuji o koupi plavačkové bedny,ale nemůžu se rozhodnout jakou a od kterého výrobce.Bednu bych chtěl využít jak na rekreační chytání tak i na nějaké závody jak na plavačku,tak i na feeder.Docela se mi zalíbila od Colmicu Thunder 333.Máte s ní někdo nějaké zkušenosti,popřípadě jakou bednu by jste mi doporučili v podobné cenové relaci... Díky http://rybar.braunstar.cz/plavackove-bedny/bedna-na-plavanou-a-feeder-colmic-thunder-333
Autor diskuse: Hrášek 113 - Profil , 26.7.2014 plavaná - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
22x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
NKarasík - Profil | Po 9.3.2015 13:17:45
draveček >> jak psal Hraji. Firmu Rybolov vlastní už přímo Sensas, pokud je mi známo. Tam si přímo na prameni. Jinak katalog 2015 najdeš tu http://asp.zone-secure.net/v2/indexPop.jsp?id=383/452/51585&lng=fr
Nhraji - Profil | Po 9.3.2015 13:02:54
draveček >> Sensas prodává Rybolov, nebo bývalý Rybolov, zkus www.rybolov.cz
Ndraveček - Profil | Po 9.3.2015 13:00:05
Karasík >> prosím tě mí i Sensas už nový katalog,popřípadě který eshop je tady nejlepší co pradávají jejich věci a hlavně je mají skladem?Díky
Nkarel.datel - Profil | Ne 8.3.2015 16:29:25
To je jeden z bodů, proč si příští bednu zbastlím sám, neb dorazit stojku tak, aby skutečně stála, je problém. Srozumitelněji vyjádřeno, vysunu nohu a pak se jí snažím co nejlépe zašlápnout do země tím, že se vnitřními palcovými hranami chodidel postavím na horní hranu "ťapky" (u Trabucca má dost zvonovitý tvar a tak to jde) a zhoupnutím se jí snažím co nejlépe zašlápnout do země, ale mnohdy to ke stabilitě sedačky po celou dobu závodu nestačí. Jak mi byl kdysi vysvětlil, a teď si nevzpomenu, vášnivý pejskař, z Hraji group, od kterého jsem měl první bednu, obrovskej chlap a hodnej kluk - "Vem popruh, natáhni ho proti svahu co to jde a napíchej tam aspoň tři vidličky". Ono to funguje.
Ndraveček - Profil | Ne 8.3.2015 15:10:25
Murmandam >> a jakou ctarnozku vlastne mas,posles foto i s haky?diky:-)
Nsomozo - Profil | Ne 8.3.2015 14:03:16
Murmandam >> tak jasně že neujedou jen přední, ale když budeš stát a předek bedny s podiem Ti cukne o 20cm dolu (třeba na tom podemletem břehu), tak hážeš šipku. Ten prostředek by Ti to podržel, ale takhle se to nema v prostředku kde zachytit. To samé na štěrku, víc nohou víc stabilita:-) Mě někdy i těch 6 nohou přijde na moji váhu málo:-)
NMurmandam - Profil | Ne 8.3.2015 10:53:38
somozo >> nějak mi nejde na rozum, jam můžou u pevné 6-ti nohy ujet jen přední nohy. Bedna buď ujede celá a nebo vůbec (aspoň Maver je natolik tuhý, že se podium proti bedně ani nehne).
NMurmandam - Profil | So 7.3.2015 22:20:15
draveček >> jo a kupodivu to funguje velmi dobre. Jinak pro konzervativní a zbabělé dělají i 6 noh ...
Nsomozo - Profil | So 7.3.2015 20:04:38
TonyK >> ale se 4ma nohama bys byl zase "in" a měl bys to co ostatní ne:-)
NTonyK - Profil | So 7.3.2015 19:52:04
Murmandam >> Zrovna dneska bych se ctyrma nohama zajel do vody a pekne se vykoupal. Byli jsme na Priglu, rychle padajici sterkovitej breh a predni nohy navaleny tesne u vody holt trochu ujely.
Nsomozo - Profil | So 7.3.2015 19:32:47
Murmandam >> kolikrát když se chci dostat co nejblíže k vodě, stojí přední nohy jen na nějakém drnu, nebo né uplně pevném břehu a vetšinu mojí váhy nesou nohy prostřední. Vypadá to pěkně, měně bodů na postavení, ale praktické využití kromě té minutky za ustavení prostředních nohou to dle mého nemá. Ale chápu, že dneska, aby firmy zaujaly musí být i trochu nekonvenční.
NMurmandam - Profil | So 7.3.2015 18:49:27
somozo >> 4 nohy jsou naopak velmi praktické - pohodově se to staví, podium je festovní a držáky tam jsou samostatně.
Nsomozo - Profil | So 7.3.2015 8:51:25
Murmandam >> neznám detailne a nevidel sem od nich jedinou bednu zatim,takze nesoudim jen podle fotek. Ale ta 4 noha bedna me prijde jako totalni kravina v praxi s pokulhavajici vyuzitelnosti..
Živě na MRK.cz
Kde to žije - plavaná
7:14NNaviják Centrepin 5896
StNKlub přátel Bolognese 1768
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
PáNSamo domo splávky 1923
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - plavaná
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
11.7.Rybářské závody -Stare Sedliště
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
29.8.Rodinné dětské závody 29.8. -...
3.10.Rybářské závody Bylany Podzim













