Vláčka - Multiplikátor versus Smekací naviják

Podělte se, se zkušenostmi při vláčení s multiplikátory a malými nástrahami, zkušenostmi a poznatky, klady i zápory, oproti smekacím navijákům při lovu okounů, pstruhů, candátů a jiných dravců v našich vodách.
Autor diskuse: Sebenza21 - Profil , 19.5.2014 dravci - náčiní, doplňky

Denny - Profil | Ne 25.5.2014 15:20:27

minatrix >> Musis mit tak tezkou nastrahu,ze nemusis te snure pomahat :-)))

    minatrix - Profil | Ne 25.5.2014 15:15:13

    Denny >> souhlas Denny :-) A jeste bych pridal, ze pry lovu z lodi ci nad hloubkou mi vadi pomahani pri povolovani snury. Tim padem se muzu pripravit o zaber z propadu..

      Denny - Profil | Ne 25.5.2014 15:04:43

      Hadate se uplne zbytecne.Aba dva druhy navijaku maji sve uplatneni a kazdy z nich ma nejakou vyhodu nebo nevyhodu.Vzdycky pujde o sladeni sestavy,druhy nastrah a ryb a samozdrejme I mista,kde se lovi a nezanedbatelne je I pocasi.Nezatracuju ani jedno an druhe,chytam rad jak s MP,tak se smekacem.Ty multiky,aspon myslim,byla sveho casu spis takova modni zalezitost a nakonec par lidi u toho zustalo,protoze tomu prislo na chut.Ja na MP chytam,protoze me to bavi.Jedinou nevyhodou pro me osobne je to,ze kdyz menim nastrahu musim ten multas doladit,coz u smekace je uplne suma fuk :-)

        minatrix - Profil | Ne 25.5.2014 11:33:09

        Palusko >> ...tri gramy jsem s multikem hazel. A docela to litalo po chvilce treninku. Tedy avsak ne se surfovym klackem. Aby jsi me treba nechytal za slovo.. ;-)

          Palusko - Profil | Ne 25.5.2014 11:27:40

          minatrix >> No a vies co je surfovy prut a cim sa tam hadze a akou technikou? :) to by smekac dolamalo len pri odhode :) Alebo napisem to inak lebo zase to prekrutite, skus si na ten surf zavesit 3g hlavu a ze cim dalej dohodis :)

            j.sladkay - Profil | Ne 25.5.2014 10:08:08

            minatrix >> to ja zase ked neviem sa pytam. Ale predajny patent na rozum to je nejaka pokrokova novinka :)))

              minatrix - Profil | Ne 25.5.2014 10:01:22

              doktor multiplikator >> j.sladkay - 25.5.2014 9:57:01 >> ..kdyz nevim, mlcim. ;-) U nas se daly (daji) patenty na rozum i koupit, hec...

                j.sladkay - Profil | Ne 25.5.2014 9:57:01

                minatrix >> to vies niekto si precita instantnu prirucku mladych svistov a hned ma patent na rozum

                  minatrix - Profil | Ne 25.5.2014 9:38:22

                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 25.5.2014 9:16:39 >> :-) ..ja bych vubec multiky nepodcenoval.

                    j.sladkay - Profil | Ne 25.5.2014 9:16:39

                    minatrix >> staci aj kategoria s 20g markerom, myslim ze mu padne sanka:)))))

                      minatrix - Profil | Ne 25.5.2014 9:06:46

                      Palusko >> se podivej na rekordy v hodu prutem. Vedou multiky na surfovych prutech :-)

                        Palusko - Profil | Ne 25.5.2014 9:04:06

                        Denny >> Myslim ze si to celkom vystihol, multak nebude nikdy hadzat dalej ako klasika. Doma je v tazkej privlaci, vydrzi urcite viac, aj ked na tie nase ryby co tu mame vydrzi kvalitny preklepac tiez roky.

                          Palusko - Profil | Ne 25.5.2014 8:59:14

                          To s tou rolnickou mi vysvetlite, lebo neviem kde tam vznika pretiahnutie casopriestoru aby to registrovalo horsie zabery ako priamy navin. Ten ma podla mna jednu jedinu vyhodu, ze nekruti tak vlasec. A potom este par nevyhod.

                            P!F - Profil | So 24.5.2014 23:29:39

                            Chlapci, riesite sprostosti. Napiste chalanovi s nickom Marcelzubac a spytajte sa ho, co znamena BIM!!!

                              j.sladkay - Profil | So 24.5.2014 18:44:06

                              Old Wolf >> tak to zase take bomby niesu, ale citit to je

                                Old Wolf - Profil | So 24.5.2014 18:12:02

                                doktor multiplikator >> j.sladkay - 24.5.2014 16:53:13 >> A já si říkal proč mi na levé ruce špatně rostou nehty a mám je pořád olámaný.:-)

                                  j.sladkay - Profil | So 24.5.2014 17:26:38

                                  kaňka >> jj, pri vode uvidis :))

                                    kaňka - Profil | So 24.5.2014 17:15:44

                                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 24.5.2014 16:53:13 >> Juro , toto je zápis co si zaslouží poděkování :-)))

                                    Končím , fakt to nemá cenu :-))

                                      j.sladkay - Profil | So 24.5.2014 16:53:13

                                      kaňka >> prave preto ze ta klucka sa dozadu nepohne udre ti do prstov ktorymi drzis madlo. Howgh.

                                        kaňka - Profil | So 24.5.2014 15:35:20

                                        nofish >> Musím jich nějak popíchnout :-)) Začíná se mi tady líbit ,