- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Mleté rybky v krmive?
Dobrý večer chcem sa spýtať skúšali ste niekto pomlet mixérom alebo niečim podobný malé rybky ako belice a podobne... a vzniknutú hmotu následne pridávať do krmiva? aký to ma efekt? a skúšali ste to niekto aj pri závodoch dávať do krmiva?
Autor diskuse: matchkar - Profil , 2.5.2014 plavaná - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | So 3.5.2014 21:11:48
matchkar - >> Jedna hloupá připomínka. Většina ryb není od přírody tvorem, který by žral jiné ryby... To, že je sežerou je jedna věc, to, že si člověk co takto činí dělá z přírody legraci, je věc druhá.
Za mě. Ne. Proč dávat rybám něco jiného, než obvykle žerou? Abych možná chytil víc? No to snad ne....
Rybáři už fakt nejsou rybáři s "R"...
Za mě. Ne. Proč dávat rybám něco jiného, než obvykle žerou? Abych možná chytil víc? No to snad ne....
Rybáři už fakt nejsou rybáři s "R"...
Ntonda1953 - Profil | So 3.5.2014 20:58:26
Sytchi >> Lidi jsou různí....a možná to někoho i sexuálně vzrušuje:-(
NSytchi - Profil | So 3.5.2014 20:52:56
tonda1953 >> Tak myslím, že hádzať živé ryby do mixéra nikto nebude.
Ntonda1953 - Profil | So 3.5.2014 20:51:34
Sytchi >> To ne,ale masová moučka taky projde napřed kafilérkou.A je to až z uhynulých zvířat...
NSytchi - Profil | So 3.5.2014 20:45:11
Čo sa všetci divíte ? To si akože myslíte, že napr. rybia múčka sa vyrába z kukurice alebo čo ? Jasné, že sa melú ryby...
NPETLOV - Profil | So 3.5.2014 20:44:20
k..wa na svete je tolik sracek do krmeni a ted jeste tohle !!!....to snad nemyslis vazne ?
NPalusko - Profil | So 3.5.2014 8:55:39
Dnes male rybky v mixeri, ktovie co bude nasledovat... Ak ta to neprejde kontaktuj psychologa.
NP.&.S. - Profil | Pá 2.5.2014 23:51:49
matchkar - >> videl som aj počul od viacerých rybárov že pridávajú do krmiva tuniaka z konzervy, ale pomlieť drobné rybky priamo do krmiva, o tom som ešte nepočul a asi ani nechcel počuť :-).
Nex007 - Profil | Pá 2.5.2014 23:09:43
znám několik rybářů kteří pomřelou rybinou rozšmelcovanou metlou na vrtačce zakrmovali svá lovná místa na nechranicích - fungovalo to, ale za mě osobně moc se mi to nelíbí
Nmolca - Profil | Pá 2.5.2014 22:53:44
Podle mě si myslím ze hlavně u boilie je to Úplně normální věc a také to nikomu nevadí, takže proč ne.
Nsplávkař - Profil | Pá 2.5.2014 22:52:34
matchkar - >> Jeden známý si do svého rybníku po napuštění nasadil nepřiměřené množství plůdku s tím,že tam zakrátko nasadí duháky co jejich stav zredukují. Podmínky nového rybníka ale kaprům přály a duhákům rychle odrostli.Aby vyřešil přerybnění tak kapry odchytával a namleté vracel zpátky do rybníka čímž zajistil těm přeživším prostor a potravu.
Mletá ryba je pro rybu myslím kvalitní a hodnotné krmivo ale do vnadících směsí bych to za dobrý komponent nepovažoval už třeba pro vysoký obsah vody v mase,rychlý rozklad a vysokou nutriční hodnotu.
Mletá ryba je pro rybu myslím kvalitní a hodnotné krmivo ale do vnadících směsí bych to za dobrý komponent nepovažoval už třeba pro vysoký obsah vody v mase,rychlý rozklad a vysokou nutriční hodnotu.
Nknik-licht - Profil | Pá 2.5.2014 22:36:45
Dnes jsem dělal boilie ze šprotů a pomleté makrely- jen zbytky z jídla, hlava,páteř,kosti. Dost intenzivní vůňě. Nevím jak bude šlapat. Byl jsem rád, že se to při vaření nerozpadlo.
NBalzer - Profil | Pá 2.5.2014 20:45:55
Za 24 rokov rybárčenia som poskúšal kadečo ale toto rozhodne odmietam.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - plavaná
SoNNaviják Centrepin 5903
StNKlub přátel Bolognese 1768
. . . NRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
. . . NSamo domo splávky 1923
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....








