- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Wobler na okouna
Chtěl bych se zeptat a zároveň poradit wobler na okouna jestli je lepší wobler co imituje pstruha nebo wobler co imituje bílou rybu. Jo a budu lovit na menším rybníce a okouni sou tam zatím malý protože jsou před rokem vysazení. a wobler měří tak 2 max 2,5 cm tak mi poraďte jaký wobler na ty prcky.
Autor diskuse: okoun11 - Profil , 21.4.2014 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nokoun11 - Profil | Po 21.4.2014 19:31:11
Sytchi >> Protože chytat na wobleri mě baví nejvíc s gumama už to pro mě není ona jinak jsem se i inspiroval z videa na MRKu.
Nokoun11 - Profil | Po 21.4.2014 19:28:12
Standič >> Jo ale háček na wobu můžu vyměnit jinak ta přehrada dala práci .
NStandič - Profil | Po 21.4.2014 19:27:57
okoun11 >> Hele fotku,ty prehrady nemas?Vis jak,neni fotka neni prehrada.Treba ti ji taky pochvalime.
NSytchi - Profil | Po 21.4.2014 19:27:50
Standič >> Presne to som si hovoril, ale možno mu s tým niekto pomohol z rodiny :)
Nokoun11 - Profil | Po 21.4.2014 19:25:31
Polčis >> Jo to jsem si dělal sám a všichni lidi mi to chválí že je to pěkné....
Jo jinak myslím si že okouni se tam mají dobře i jiné ryby potravy je dost a voda je čistá hodně protože je to voda s pramene a normálně se dá pít.
Jo jinak myslím si že okouni se tam mají dobře i jiné ryby potravy je dost a voda je čistá hodně protože je to voda s pramene a normálně se dá pít.
Nvenca1 - Profil | Po 21.4.2014 19:25:29
Polčis >> Ty nevíš kolik to dá práce, najít místo na zahradě, vykopat tam jámu 3 krát 4 metry, s hloubkou půl metru a nanosit tam kýblem vodu. Já si myslím, že kolega okoun si tu z nás všech dělá pěknou zádel.:-))
NStandič - Profil | Po 21.4.2014 19:19:37
okoun11 >> Ja myslel, ze se pta nakej 10letej kluk,ale podle toho co pises,ze sis to udal sam,tak ti musi bejt vic.Na voby bych se vys..l.Chytej radsi gumy,na vobech mas trojhak,akorat tem mrnousum zkur.huby.
NPolčis - Profil | Po 21.4.2014 19:16:32
okoun11 >> Tuším si něco psal,že máš něco jako malou přehradu s průzračně čistou vodou?Tos vykopal sám?Já ti nepsal,že je nemáš chytat,jen nemáš mít debilní otázky!
Nokoun11 - Profil | Po 21.4.2014 19:10:35
Polčis >> A co je ti do toho že budu chytat malé okouny ? Tak prostě větší nejsou tak se chci nějak zabavit. Víš kolik mi ten rybník stál práce ? ta dřina to ručně kopat najít plac protrhat tam trávu zvětšovat atd. tak když už jsem si ho dělal ten rybník tak si tam aspoň zachytám ne ??? A ti okouni můžou být rádi protože jinak by zdechli lovil jsem je celý den v bahně v rybníku na výlovu ostatní rybáři na to kašlali a zdechlo tam ne 1000 okounů ale 10000 tisíce okounů aj víc tak jsem se snažil co nejvíce ulovit a cejni to samé perlíni,plotice tak radši příště pomlč.
NPolčis - Profil | Po 21.4.2014 18:40:24
MB >> To máš pravdu.Já teda moc nepřispívám,ale tenhle okoun je teda třída a už sem mu musel dvakrát odpovědět.Je pravda,že s podobnýma blbama úroveň diskuze klesá a já to jen přeletím a pokud vidím kdo píše,ani kolikrát nečtu a telefon vypnu.
NHugo Fisher - Profil | Po 21.4.2014 18:37:58
Okoun je ryba, ktera bud bere sebejiste na vse - a pak je fuk, co ji predlozis. Nebo nastrahu jen ochutnava a bere az treba napodruhe. A k tomu je jednoznacne lepsi guma, nez jakykoli wobler. Wobler cilene na okouna je dle meho hloupost. Guma je efektivnejsi, neb s ni lze lepe carovat a okouna vyprovokovat. Kdybys znal chovani okounu dobre, prisel bys na to, ze s gumou jde delat jeden trik, ktery je na okouny unikatni a vyborny, ktery s woblerem praktikovat nelze. Lec, verejny server, vsichni zerou ryby, tak mlcim. :)
Pokud vazne musis mit wobler, tak na okouny se mi nejvice osvedcila ruzova barva (nekecam, mam ruzove Salmo a je to na okouny zabijak uz leta). A ted se s tim poper.
Pokud vazne musis mit wobler, tak na okouny se mi nejvice osvedcila ruzova barva (nekecam, mam ruzove Salmo a je to na okouny zabijak uz leta). A ted se s tim poper.
NPolčis - Profil | Po 21.4.2014 18:33:04
okoun11 - >> Ty se mi snad zdáš kamaráde!Kam se podívám,tam čtu tvoje přihlouplé otázky ohledně wobu na malé okouny!
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNKurz Teo Daška pro Otoše 299
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...













