- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Candátový prut na položenou
Ahoj, poraďte mi prosím nějaký příjemný prut na položenou na candáty.Chtěl bych nějaký 3 dílný 2-2,75 lb, kvůli skladnosti, s korkovou rukojetí.Tak do 2000,- Projel jsem snad všechny e-shopy, ale nic moc kloudného jsem nenašel.S čím chytáte vy?
Autor diskuse: aligator - Profil , 16.3.2014 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Ndada11 - Profil | Ne 16.3.2014 19:50:26
aligator - >> Já používám vláčák 50-100g/ 2,70cm. 0,20 vlasec, na konci jen obratlík, asi 30cm slabé pletenky a jednoháček. Rybky používám z mražáku a hodíš s tím celkem daleko. Žádný olůvko, odklapnuto. Funguje to dobře.
Nruprd - Profil | Ne 16.3.2014 19:28:28
Pokud nebudeš chytat se 100g olovem, nebo vyvážet 150 metrů, tak je dle mě nejlepší řešení vlačák.
NKreja - Profil | Ne 16.3.2014 19:08:24
nofish >> máš pravdu hlavní je mít prut ke kterýmu máš nějaký vztah a je to tvůj kamoš u vody
Nnofish - Profil | Ne 16.3.2014 18:52:14
Kreja >> Candáta často chytáš tam, kde kapry, cejny, plotice. Vyzkoušeno. Ale říkej lidem, ať si koupí surfáče, nebo vezmou kapřáky. Budou ti vysvětlovat něco o zážitku ze zdolávání a jemnosti chytání.... možná je to dobře :-)
NKreja - Profil | Ne 16.3.2014 18:49:00
taková správně dráždivá otázka tak odpovím taky otázkou - kolik těch candátů za rok chytneš aby jsi potřeboval speciální prut?
Na druhé straně kolega si udělal prut na candáty říkal jsem mu smeták podle tloušťky a dělaných oček ze svařovacího drátu.Ale hodil s rybkou 2x dál než ostatní a výsledky měl suprový.
Na druhé straně kolega si udělal prut na candáty říkal jsem mu smeták podle tloušťky a dělaných oček ze svařovacího drátu.Ale hodil s rybkou 2x dál než ostatní a výsledky měl suprový.
Nsplavek - Profil | Ne 16.3.2014 18:28:01
aligator - >> Taky se přikláním k variantě běžného prutu,osobně používám feedr,protože ho mám vždy sebou u vody.
Nzdeko - Profil | Ne 16.3.2014 18:22:21
Nevím, ale neni to trochu zbytečný kupovat na položenou na candáta speciální prut ? Tomu candátovi je to úplně jedno jakej prut máš na břehu.
Naleš vavřina - Profil | Ne 16.3.2014 17:54:15
Na candáty prut 2-2,75 lb? To tam máte zoubky od 5kg výš? Kup od Shimana trout-zander - jsou v 3d a více délkách. Užiješ si na něm zdolávačku více ryb a v poho ho využiješ na těžší plavačku nebo lehkou položenou.
NMarcelzubac - Profil | Ne 16.3.2014 17:40:47
Candatovi prut na tazko moze byt hoci jaky.aj stare dobre LIPNO.
NKurecPalec - Profil | Ne 16.3.2014 17:25:14
Mam JRC Contact LR Tele Carp.....Rychle slozene...rychle rozlozene.....nejsou moc mekke....prepravni delka take dobra.....Za tmy slozim a jdu.....:)
NTloušťobijec - Profil | Ne 16.3.2014 15:41:15
chytat se dá s čímkoli...pokud chceš něco skladného, tak bych se nebál teleskopu. Je skladný a v dnešních dobách se dá sehnat dost kvalitní teleskop. Já to řeším úplně jednoduše.. když už z nějakého důvodu musím chytat na rybku, jednoduše převážu jeden z vláčecích prutů :-) Kupovat si speciál na chytání candátů s rybkou je zbytečné vyhazování peněz. :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
6:25NFotky ryb pouze na přívlač 107192
ČtNÚhoří sezona 2012 10516
ČtNBurza na přívlačové nástrahy 33415
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...














