- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Korek nebo EVA na vláčecích prutech?
Osobně jsem absolutně vysazenej na EVA material a jemu podobné.
Přijde mi to až sprosté, dávat to na dražší a drahé pruty...
Životnost materialu si myslím není podstatná, nikdy se mi ještě nerozpadla u vláčecích prutů korková rukojeť, takže argumentovat tím, že je EVA je odolnější, je podle mě neadekvátní..
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
1x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
nofish - Profil | Čt 27.2.2014 7:43:14
Všechno je to o tom, na co má člověk peníze.
doliz - Profil | Čt 27.2.2014 7:39:04
Jako vláčet se dá se vším, ale pokud necítíš kontakt s rybou a po 5 hodinách vláčení máš pocit, že se ti rozpadly klouby v ruce, tak to prostě není ono.
xDanielS - Profil | Čt 27.2.2014 7:32:13
Siven Polní - Profil | Čt 27.2.2014 7:24:42
Ugly Stik - btw vláčet se dá s kdečím, je to jen věc cviku (a hlavně zvyku).
P!F - Profil | Čt 27.2.2014 0:17:05
Podobne to mas aj s tymi autami, co si spominal. Kupovat nove BMW si nebudem, lebo pre mna je to moc drahe na to co to ponuka navysa, ale Daciu si tiez nekupim, az tak na hlavu nie som. Pretoze ta ta do ciela velmi pravdepodobne nedovezie, konkretne dnes som mal tu cest povozit sa s Dusterom a po dlhej dobre som nasiel este horsie auto, ako je Citigo... Fungl nove a bal som sa ist viac nez 100, strasny kybel.
nofish - Profil | St 26.2.2014 23:01:40
Počet oček na kapry fakt neřeším. Pověsí se tam, vytáhnu ho, dostane po palici a jede se dál. Počet oček na to nemá vliv.
Mám taky nějak 7 oček na sema cartel 3m a nějak nevidím, proč ten prut kvůli těm očkům vyhazovat. Chvilku už nebyl u vody, ale letos na něj pro srandu zas dojde. Gumu to nahodí, rybu vytáhne, očka si nestěžovaly, že by jich na tu práci bylo málo, že nestíhají.
Poslední dobou ses člověče nějak zasekl. I levný cajk najde své využití, i když třeba někde jinde, počet oek nechytá. Beru, že máš větší přehled, ale tohle už je jak kdybys furt srovnával všecky auta s audi, bmw, a mercedesem. Přitom každé tě doveze do cíle a je to jen o zvyku.
rybomil - Profil | St 26.2.2014 22:53:22
Btw. jo a kapře 50+ na 10m široký vodě lapu na pickerky 3m / 5-12g ( občas nějakej - 1 z 20ti uteče, to zase jo )
nofish - Profil | St 26.2.2014 22:42:44
Je to kompozit uhlíku a laminátu. Prut co snad nejde zlomit, můžeš ho házet po zemi, nic se mu nestane, rybu to vytáhne.
I když jako přívlačák to není nic moc, to ne.
rybomil - Profil | St 26.2.2014 22:36:50
nofish - Profil | St 26.2.2014 22:15:00
doliz - Profil | St 26.2.2014 22:10:00
nofish - Profil | St 26.2.2014 22:04:25
Na kapry na maliké vody je to fajn prut.
nofish - Profil | St 26.2.2014 22:02:58
doliz - Profil | St 26.2.2014 22:00:29
Největší hnus kterej sem měl kdy v ruce je pěna na prutu sema x-force spin (http://www.ryvafishing.com/ryvafishing/eshop/69-1-DOPORUCUJEME/0/5/6393-X-Force-Spin-2-70m-20-60g(
Rukojeť v barvě korku měla ,,pěknou" žlutooranžovou barvu, která hrozně bila do očí. Tento problém jsem vyřešil aplikací bahna na rukojeť. Ten prut stál celkově za prd, takže jsem si po půl roce koupil jinej.
u.x.a. - Profil | St 26.2.2014 22:00:00
Milan 66 - Profil | St 26.2.2014 21:59:46
nofish - Profil | St 26.2.2014 21:45:28
Vidím to tak. Člověk má dva pruty, víc v ruce neměl, a tak na mrku píše o korku :-) třeba :-)
Nečekal bych tu nějakou objektivitu.
Soulfish - Profil | St 26.2.2014 21:44:24
Kde to žije - dravci
PáÚhoří sezona 2012 10518
PáFotky ryb pouze na přívlač 107199
PáBurza na přívlačové nástrahy 33421
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










