- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
První prut na přívlač?
vím že je tady takových dotazů spousta ale přesto se chci zeptat. Začínám s přívlačí a sháním nějáký prut délky cca 2,4m a vrhací zátěží 10-40g - to je podle mě ideál. Chci aby prut něco vydržel ale zase ne nějaké přemrštěné ceny. Do oka mi padl tento:
http://katalog.mrk.cz/?kw=Daiwa+Sweepfire+Spin
ve verzi 2,4m a 10-40g. Co na něj říkáte?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nrybomil - Profil | Ne 23.2.2014 20:28:00
ale má jen 6 oček
St. Croix Triumph co byly kolem 1500,- ve slevě už asi nikde nejsou ?
Ntenodvody - Profil | Ne 23.2.2014 20:24:41
Nrybomil - Profil | Ne 23.2.2014 20:08:18
např. http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/rybarske-pruty/prut-savagear-bushwacker-xlnt-213-243-258-cm
http://www.velka-ryba.cz/cs/privlacove-pruty/3097-prut-pezon-michel-invitation-slide-27m-5-25g.html
s Mitchel - Pezzon nemám žádné zkušenosti, tahle márka mě nikdy nezajímala, neoslovila, jde úplně mimo můj zájem, tím neříkám že je špatná, ale že o ní vůbec nic nevím
Ntenodvody - Profil | Ne 23.2.2014 19:30:23
Nnofish - Profil | Ne 23.2.2014 19:01:12
Co tím chci říct? Že některé věci prostě nevyřešíš a klidně se může stát, že máš pravdu a ten levnější je ten lepší :-)
Ntenodvody - Profil | Ne 23.2.2014 18:56:30
Nelhierro - Profil | Ne 23.2.2014 18:36:26
Nelhierro - Profil | Ne 23.2.2014 18:32:30
Nnofish - Profil | Ne 23.2.2014 18:29:27
Tohle už bych neřešil, protože to už je věc každého, jak si to doladí. Jak drží prut a jak se mi s tím chytá. Vím teba o kolegovi, co drží prut skoro za blank, tomu nepadá na hubu nic :-)
Nkaňka - Profil | Ne 23.2.2014 18:28:24
N.:čert:. - Profil | Ne 23.2.2014 18:22:04
Nkaňka - Profil | Ne 23.2.2014 18:13:18
Teda za předpokladu , že ta váha není uváděná i s nějakým domažovacím závažím .
Prut jsem v ruce neměl , beru to podle toho co je psané .
Nelhierro - Profil | Ne 23.2.2014 18:10:16
http://www.podberak.cz/rybareni/pruty-privlacove/prut-jaxon-xt-pro-new-generation-royal-jig-spin-2-42m-8-26g.html
Pak mám ještě delší, tento: http://www.podberak.cz/rybareni/pruty-privlacove/prut-jaxon-xt-pro-new-generation-royal-spinning-2-72m-do-32g.html
Nelhierro - Profil | Ne 23.2.2014 18:09:28
Nnofish - Profil | Ne 23.2.2014 18:08:38
Mám dva metry a metrák :-) Mi to zas tak šílené nepřijde. Kámoš třeba SHT má (já mikado teda nerad) a nepřipadá mi to tak hrozné, když jsme to měl v ruce. Ale já zas radši pořádné pruty a ne ty "papírové" :-)))
Kdyby to mělo 500g jak plný laminát, tak jo, ale pozná člověk rozdíl 50g, když má v ruce 500, nebo 450? Myslím jako prut + naviják. Ale to vážně. By mě zajímalo, jestli bych s tím rozdílem 50g měl nějaký problém. Nikdy jsem se na váhu prutu nedíval, jen jak mi sedne a hotovo.
N.:čert:. - Profil | Ne 23.2.2014 18:08:06
Nkaňka - Profil | Ne 23.2.2014 18:02:55
N.:čert:. - Profil | Ne 23.2.2014 18:01:46
Kde to žije - dravci
22:31NÚhoří sezona 2012 10516
20:54NBurza na přívlačové nástrahy 33415
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:05NFotky ryb pouze na přívlač 107191
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












