- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
První prut na přívlač?
vím že je tady takových dotazů spousta ale přesto se chci zeptat. Začínám s přívlačí a sháním nějáký prut délky cca 2,4m a vrhací zátěží 10-40g - to je podle mě ideál. Chci aby prut něco vydržel ale zase ne nějaké přemrštěné ceny. Do oka mi padl tento:
http://katalog.mrk.cz/?kw=Daiwa+Sweepfire+Spin
ve verzi 2,4m a 10-40g. Co na něj říkáte?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
nofish - Profil | Ne 16.2.2014 21:11:47
O tom že je to guma, nemá cenu diskutovat. Ale totální katastrofa to není.
tenodvody - Profil | Ne 16.2.2014 21:09:41
Rytíř - Profil | Ne 16.2.2014 21:07:35
Hawk123 - Profil | Ne 16.2.2014 21:00:21
Já si jako první prut koupil catanu, namotal vlasec 0.25 (poučen tím jak se chytalo před 25 lety, kdy jsem to měl naposled v ruce) - svou práci to udělalo, ale ani to dobře nehází, ani to dobře nevede lehčí nástrahu (a těžší naopak neutáhne), indikace záběrů to se mi mohlo jen zdát a nakonec jsem jí milosrdně zlomil. Jsou samozřejmně lepší pruty než mám ted´ ale jak už jsem říkal, konkrétně u vláčáků se nechá pořídit hodně muziky za málo peněz.
Třeba tady jsou ty Grauvelly - ty chválil i Osprey a krom obskurní značky se jim nedá vůbec nic vytknout - fantastická užitá hodnota,
http://www.grauvellshop.cz/grauvell/eshop/2-1-Pruty/7-2-privlac/0/Grauvell
tenodvody - Profil | Ne 16.2.2014 20:53:01
Hawk123 - Profil | Ne 16.2.2014 20:52:07
nofish - Profil | Ne 16.2.2014 20:45:37
Mluvil jsem o tom, že když budeš "přetěžovat" prut, občas ti budou padat ryby. Mohl bych ti o tom vyprávět. laicky řečeno, když táhneš nástrahu a prut už je prohnutý jak luk, těžko budeš ještě něco sekat. A třeba candáíti tohle neodpouští. Nástrhy s trojhákem budou zas trošku něo jiného, ale to už skoro nepoužívám.
tenodvody - Profil | Ne 16.2.2014 20:39:37
tenodvody - Profil | Ne 16.2.2014 20:38:40
Rytíř - Profil | Ne 16.2.2014 20:06:50
EDIT:Ale to jsou klacky 3x dražší než má zadavatel v diskuzi,tak tu nemá cenu o tom plkat.
PepanD - Profil | Ne 16.2.2014 20:02:51
Rytíř - Profil | Ne 16.2.2014 19:58:18
nofish - Profil | Ne 16.2.2014 19:51:51
Těch prutů je tolik, že to nemá cenu řešit. Spíš to chce jenom pohlídat aby čloěk nekupoval ty "průserové".
Rytíř - Profil | Ne 16.2.2014 19:47:20
nofish - Profil | Ne 16.2.2014 19:40:04
Jeden kolega loni uvažoval o prutu a tohle by i po stránce financí skousnul. Tak si s ním třeba i zachytám :-)))
Rytíř - Profil | Ne 16.2.2014 19:38:13
nofish - Profil | Ne 16.2.2014 19:37:11
Kolik to má strop na hlavu kopyto do hlubší vody?
Kde to žije - dravci
ČtÚhoří sezona 2012 10516
ČtBurza na přívlačové nástrahy 33415
ČtFotky ryb pouze na přívlač 107191
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17










