- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pomoc s vyberem navijaku na přívlač do 2000tis
Jinak vsem prei Hezke svatky
1)http://www.velapraha.cz/rybarske-potreby/Navijaky_126/AWA-SHIMA-PULSE-HZ-SPEC.EDIT.T-2000FD_021-06-200.22/
2)http://www.velapraha.cz/rybarske-potreby/Navijaky_126/AWA-SHIMA-ASTRO-HZ2-HI-GEAR-2000FD_021-27-201.22/
3)http://www.nikl.cz/p1871-torque-hx-excellence-fd.php
4)http://www.ukaprika.cz/7793-daiwa-navijak-procaster-a.html#2000
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NStandič - Profil | Ne 22.12.2013 9:39:00
NAzmikamuran - Profil | Ne 22.12.2013 9:38:00
Nnofish - Profil | Ne 22.12.2013 9:35:49
Proto jsem se ptal na odvláčené hodiny. 5 let o ničem nevypovídá. Mám tu naviják za 300 už deset let. Moc toho neachytal, tak furt funguje.....
NPetrM - Profil | Ne 22.12.2013 9:33:29
Nloveckaprů - Profil | Ne 22.12.2013 9:30:03
Nnofish - Profil | Ne 22.12.2013 9:29:00
Ale jo, je mi jasné jak jsi to myslel.
Nnofish - Profil | Ne 22.12.2013 9:25:21
Nepřekvapil by. Kup ho za své, přines mi ho 15.6. Jestli vydrží do října, vrátím ti ho a koupím ještě jeden. Tobě to třeba stačí, ale když se chodí vláčet často...
Nnofish - Profil | Ne 22.12.2013 9:23:02
Podle mě je po začátek dobrý skoro jakýkoli naviják. Prvních pár let je to stejně spíš o rukách a o tom se naučit pár věcí. Podívej se okolo vody. Kolik těch dědulů co vláčí celý život chytají s plasťákama za 500 (kaprová velikost) a chytnou. Protože to prostě umí :-)
Nnofish - Profil | Ne 22.12.2013 9:19:55
Kolik hodin týdně s ním odmotáš? Že drží 5 let? Když jsem to viděl, tak s mým nasazením bych mu dal tak měsíc, možná dva a konec.
Nloveckaprů - Profil | Ne 22.12.2013 9:15:50
BTW: nesouvisí to s nickem, ten tu mám spíše z recese :))
A toto vyplývá z průzkumu veřejného mínění :)
NAzmikamuran - Profil | Ne 22.12.2013 9:14:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nnofish - Profil | Ne 22.12.2013 8:58:09
Nebýt vánoce, nezakázat si utrácet, tak beru zaubera ve 4000, za tu cenu. Ale pořád si říkám, že naviják mezi 2000 a 3000Kč koupím kdykoli. Třeba se na jaře objeví ještě něco nového, pěkného :-)
Nafjee - Profil | Ne 22.12.2013 8:53:30
edit: A ještě jsou dobří ti, kteří doporučují Exage a podobný motátka, že ho mají 6 let, šlape jak má, nic mu nemůžou vytknout a pak se dozvíš, že dá 20 vycházek za rok. Se pak ani nedivím, že ho mají 6 let )
Nnofish - Profil | Ne 22.12.2013 8:51:35
I když vynechám reda, toho zaubera v akci, nějakou výhodnou slevu jinde, myslím si, že za dvojku sežene. Já za rok neumotal zalt-arca. Když vydrží ještě rok, budu spokojený :-)
Spíš mě dostávají ty "přívlačové" dotazy na koci sezóny. Protože co bude se zbožím a cenama do jara, to nikdo neví :-)))
Nafjee - Profil | Ne 22.12.2013 8:46:06
Otázka, která na MRKu nemá obdoby - naviják na přívlač do 2000 Kč :)
Kup něco, co se ti líbí a v ruce ti přijde dle tvého gusta. Za 2-3 roky koupíš jinej a jedeš dál.
Nnofish - Profil | Ne 22.12.2013 8:45:29
Ale jiak je navijáků tolik, že můžeš vybírat "do nekonečna" :-)
Nnofish - Profil | Ne 22.12.2013 8:41:18
Kamarád ho má. Když to vezmu do ruky a srovnám s blbou vivou za 800 (nesehnatelná, pod jinými značkami cca 2x taková cena), když to srovnám s mým šejkem (původ anglie, 1500), když to srovnám s hromadou jiných tak mi exage a levnější navijáky od shimana připadají je jako dětské hračky :-)))
Nloveckaprů - Profil | Ne 22.12.2013 8:32:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - dravci
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
18:50NKayakfishing a kajakorybaření 20685
18:10NBurza na přívlačové nástrahy 33408
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














