Lov štiky na balonek..

..v posledním čísle Rybářství mě zaujal článek o chytání štik na nafukovací balonek,máte někdo s tímto způsobem nějakou zkušenost,je u nás povolen tento způsob lovu štiky...???díky za vaše odpovědi M.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 10.6.2013 dravci - techniky lovu

Nctvrtmile - Profil | Út 11.6.2013 16:21:18

marmyš >> chybka,no co ...?!!

    Nctvrtmile - Profil | Út 11.6.2013 16:20:08

    deni 79 >> jj,už jsem se s ním setkal v jedné diskuzi,a byl jsem bez not..lov na tři pruty...by mi dal...

      Ndeni 79 - Profil | Út 11.6.2013 16:19:44

      marmyš >> Tak na Musove je nechvalne znamy Reno.... Predpokladam ze to je on...

        Nmarmyš - Profil | Út 11.6.2013 16:19:34

        ctvrtmile >> ty se o ty papíry třeseš už ted,když píšeš sám sobě:-))

          Nmarmyš - Profil | Út 11.6.2013 16:18:09

          deni 79 >> tak to už jsou tři,znám jednoho z Mušova a taky z Třebíče.Nejmenuji-co kdyby mě potkali?

            Ndeni 79 - Profil | Út 11.6.2013 16:17:59

            ctvrtmile >> von je tak blbej,ze by si stejne důvod nasel......

              Nctvrtmile - Profil | Út 11.6.2013 16:16:39

              ctvrtmile >> 16:04:01 >> jestli to čte,tak jsme bez not všichni...

                Ndeni 79 - Profil | Út 11.6.2013 16:13:38

                marmyš >> největší idiot s plackou RS,ktereho muzes potkat......

                  Nmarmyš - Profil | Út 11.6.2013 16:10:22

                  ctvrtmile >> To je zas kdo_?

                    Nctvrtmile - Profil | Út 11.6.2013 16:04:01

                    marmyš >> třeba Kopr...???

                      Nmarmyš - Profil | Út 11.6.2013 16:00:41

                      ctvrtmile >> Tady na jihu můžeme zavážet fšude,jen nás nesmí chytit:-)

                        NPvl - Profil | Út 11.6.2013 15:12:30

                        Šlapeto >> Štiky nežeru -jedině candoše

                          Nctvrtmile - Profil | Út 11.6.2013 15:12:03

                          marmyš >> na SM můžeš zavážet jen na Hartě...tam se zrovna nechystám...

                            Nmarmyš - Profil | Út 11.6.2013 13:12:37

                            ctvrtmile >> Myslíš,že by tím něco porušil?

                              Nctvrtmile - Profil | Út 11.6.2013 8:14:20

                              marmyš >> s tou loďkou by si to měl pořádně rozmyslet...

                                Nmarmyš - Profil | Út 11.6.2013 4:06:42

                                Kobarid >> Dnes to pověsí za zavážecí loďku a je king.

                                  NKobarid - Profil | Út 11.6.2013 0:20:33

                                  deni 79 >> tuhletu vifikundaci, už před dávnými léty, popisoval Říha ve svých 1000 + 1 rada pro rybáře. Na klasickou kaču se udělala plachtička ze čtvrtky papíru a s tím se "oživovala" mrtvá rybka při lovu štik.
                                  Takže nic nového pod sluncem, jen se znovu opajcovala myšlenka našich pradědů a převedla do moderní podoby.

                                    NŠlapeto - Profil | Po 10.6.2013 23:51:27

                                    Pvl >> prokousne, lekne se, klepne ji pepka a ty ji jen sebereš podběrákem :))))

                                      Ndeni 79 - Profil | Po 10.6.2013 21:43:58

                                      ctvrtmile >> ne,tento splavek se da používat i samostatne bez toho vedlejšího plovacku. Ten ma za úkol pouze vzdalovat ti kmenovy vlasec od splavku a tim zabranit pripadnemu motani. Ja to pouzival bez nej a slo to taky a řekl bych ze mozna lepe

                                        Nctvrtmile - Profil | Po 10.6.2013 21:36:31

                                        deni 79 >> není tam ten metr při pevném spojení...?např.činka...?