- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sycené nápoje v krmení
Přátelé, tak mě napadlo - zkoušeli jste někdo dávat do krmení nápoje typu cola, sprite, fanta a podobně? Pokud ano, zaznamenali jste nějaký úspěch? Zvýrazní se tím nápojem nějak pachová či chuťová složka? Děkuji za odpovědi
Autor diskuse: jepice - Profil , 26.4.2013 plavaná - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NMiki - Profil | So 27.4.2013 16:42:16
Už tu něco podobného kdysi proběhlo. Tohle není nic neobvyklého a často se používá právě Cola, ovocné sirupy, piva a nebo instantní nápoje v prášku.
Za sebe můžu říct, že jediné co trošku mělo vliv, byli právě ty sypké nápoje, které se následně rozpustili ve vodě. Pivo, Cola šťáva atp., se mě neosvědčili. Dobrej byl ovocnej nápoj TANG.
Za sebe můžu říct, že jediné co trošku mělo vliv, byli právě ty sypké nápoje, které se následně rozpustili ve vodě. Pivo, Cola šťáva atp., se mě neosvědčili. Dobrej byl ovocnej nápoj TANG.
Nterminator - Profil | So 27.4.2013 10:26:29
pista85 >> Když to uděláš vostrý-neředěný tak ušetříš za fluorocarbon,maskovací řasy a podobně. Ryba přestane být účinkem alkoholu ostražitá :-)))
NAnýzový dědek - Profil | So 27.4.2013 9:43:50
pista85 >> Kdyžtak použij pivní kvasinky- potravinářské droždí...-:))
účinek je podobný jako u piva..)))
účinek je podobný jako u piva..)))
Npista85 - Profil | Pá 26.4.2013 22:21:31
fuuckir >> uvidím jak to pujde kdyžtak po poločase ho dam zkusím dát ........ podle toho samozřejmě jak to pujde
NVrbis1 - Profil | Pá 26.4.2013 22:19:34
pista85 >> Já myslel,aby jsi je neožral.Nikdy jsem to nezkoušel,tak nevim,ale moc tam toho radši nedávej.Jen tak na vůni.
Npista85 - Profil | Pá 26.4.2013 22:11:50
kurna chlapi že bych to pivo do krmení zítra risknul na závodech :-D
NMust4f - Profil | Pá 26.4.2013 22:09:11
čau taky jsem dořeďoval pivem když sem to měl moc hustý, nevím jestli to na to mělo vliv ale zachytal sem si parádně :)
Nfuuckir - Profil | Pá 26.4.2013 21:57:27
Můj děda lil do krmení pivo a funguje a jinak určitě funguje do sladkýho toto.Něco jako granulovaný kyslík.
NŠámik - Profil | Pá 26.4.2013 21:44:08
Když mám suchý šrot,tak to zaleju limonádou,abych nemusel k vodě.
NMAXXSKATER - Profil | Pá 26.4.2013 21:24:21
jepice - >> Čau, když někde zašiju třeba pod postelí nebo v práci v báglu nějaké pití, tak to pak dávám do krmení. :-) Řekl bych, že to ty ryby přivábí lépe kvůli té vůni či chuti, ale co se mi osvědčilo, tak to je přidávat pivo. Možná to zní divně, ale naučil mě to "pratchán" a ten na to nedá dopustit. :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - plavaná
SoNNaviják Centrepin 5903
StNKlub přátel Bolognese 1768
. . . NRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
. . . NSamo domo splávky 1923
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...









