- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vláčení - potřebuji radu...
Zdar kolegové, cca před 12 lety jsem přestal vláčet, drtilo mne, že za vycházku nechám ve woblerech ve vodě třeba 1.000,-Kč. Po dlouhé době se k tomu příležitostně vracím. V uplynulých 20 letech jsem se kvůli skladnosti vyprofiloval na fanatického vyznavače teleskopických prutů a troufám si tvrdit, že v kaprařině mám po letech testování absolutní top pruty, bez ohledu na cenu. Za to jsou to pruty kvalitní, lehoučké a svými vlastnostmi se blíží děličkám. Teď tedy hledám maximum možného v teleskopickém prutu na vláčení. Musím podotknout, že propadám vláčení našich dědečků, tedy vláčení s mrtvou rybkou. Tedy hledám prut, kterým budu moci házet mrtvé rybičky, třeba ploťky o velikosti mezi 10 - 15cm. Rybička poletí a ve vodě bude pracovat na systémku s kovovou hlavičkou. Máte pro mě nějaká doporučení? Ptám se i na vhodnou gramáž a délku prutu. Prut bude osazen Shimano Stradic 30 s bojovkou. Odpovědi typu: "kup si děličku a neblbni" nehledám :-))
Ještě bych Vás rád upozornil na to, že jsem také hledal - viz. obrázek a odkaz níže - je tohle co hledám??? Další varinaty?
http://www.loveckyrevir.cz/loveckyrevir/eshop/42-1-PRUTY/0/5/2289-Shimano-CATANA-CX-Tele-Spinning-270-MH-2-7m-14-40g
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NWamp - Profil | St 27.2.2013 20:10:01
NWamp - Profil | St 27.2.2013 20:07:25
Nbart.bm - Profil | St 27.2.2013 20:07:14
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 27.2.2013 20:06:54
Nnofish - Profil | St 27.2.2013 20:04:51
Za mě.... Radši pořádný teleskop, než šmejda děličku. Ale jediný teleskop co se mi líbil byl od semy a už se neprodává.
Nbart.bm - Profil | St 27.2.2013 20:03:50
NWamp - Profil | St 27.2.2013 20:03:15
NWamp - Profil | St 27.2.2013 20:02:17
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 27.2.2013 20:01:50
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 27.2.2013 20:01:02
Nbart.bm - Profil | St 27.2.2013 20:00:19
NBambus... T.maniak - Profil | St 27.2.2013 19:57:57
Dle mého je na to teleskop nevhodný a zbytečný .
NWamp - Profil | St 27.2.2013 19:54:32
Nbart.bm - Profil | St 27.2.2013 19:52:43
NBambus... T.maniak - Profil | St 27.2.2013 19:51:39
Když uz chces krátkou přepravní délku tak bych vzal aspon travel verzi .
NWamp - Profil | St 27.2.2013 19:49:16
NSethy - Profil | St 27.2.2013 19:47:09
NBambus... T.maniak - Profil | St 27.2.2013 19:43:54
Spis si rozmysly jestli obetujes citlivost prutu jen kvuli tomu ze budes mít teleskop a malou přepravní délku
Jde o to zvážit pro a proti , je to na tobe , ja v tom mám jasno
Kde to žije - dravci
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....













